Mgr. Vlasta Lisková

Životní koučka, lektorka, konstelářka, terapeutka

Motto: “Učím a inspiruji lidi rozvíjet svůj potenciál a naplňovat své sny.“

  • 15 let zkušeností v osobním růstu
  • 10 let terapeutických zkušeností
  • 6 let zkušeností v rodinných a systemických konstelacích
  • 6 let praxe v neuro-lingvistickém programování a mind map
  • 4 roky zkušeností v životním a bussines koučinku
  • 3 roky zkušeností s vedením rozvojových seminářů

Reference

Seminář na téma byl pro mě velice zajímavý. Hlavně 3 informace pro mě byly zásadní. Když budu chtít někoho kritizovat, tak jen za to, jak se právě chová (co se mi nelíbilo) a neřešit jeho osobu, i když o něm nemám zrovna dobré mínění. Když bude někdo kritizovat mě, tak zachovat klid, nenechat se vytočit a raději si nechat čas na rozmyšlenou. Zatřetí - přemýšlet, jak položit otázku, aby s tím druhým byla vůbec řeč a dostali jsme se v komunikaci k cíli. Učím na střední škole, takže jistě dost podstatné informace. Moc děkuji.
Vladimíra Bagová, Mgr. Soukromá střední škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky České |Budějovice, s.r.o.
Dnešního webináře jsem se zúčastnila poprvé. Splnil mé očekávání, zamyslela jsem se nad mým přístupem k žáčkovi :-) V budoucnu budu určitě volit jiná, vhodná slova při vzájemné komunikaci. Přednáška mi umožnila zamyslet se sama nad sebou i nad lidmi kolem. Paní lektorka byla úžasná, dobře se poslouchala a čas uběhl velmi rychle, nebyla to ,,žádná nuda,, :-) Vůbec jsem netušila, že webináře existují, určitě se přihlásím častěji, vlastně jsem již přihlášená na 10. 01. 2018 Ještě jednou moc děkuji, s pozdravem Natália Sommer
Natália Sommer
Seminář byl pro mne užitečným shrnutím dosavadních znalostí a dovedností. Děkuji za stručnost webináře a přehlednost prezentace. Ráda doporučím:-) Uvítám další webináře na téma motivace v prostoru školství, na ŠŠ.
Hana Stejskalová, Mgr. SOŠ Stříbro
Webinář byl velmi přínosný, zvláště pro účastníky, kteří se komunikací nezabývají, anebo nesetkali. Řadu informací z weináře znám a využívá ve výuce, jak po stránce pedagogické, tak v rámi předmětu psychologie a komunikace. Přínos webináře vidím pro mě především v odlišném pojetí a pohledu na problematku.
Šárka Bräuerová, Mgr.
Seminář měla paní lektorka pěkně připravený. Nicméně téma bylo dost široké a v rámci webináře, bez možnosti interakce (mimo chat) možná těžko uchopitelné. Spíše bych si to představovala jako praktický workshop face to face, kde by účastníci mohli jednotlivé situace nacvičit.
Jana Teriaki Mgr. Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
O komunikaci to nebylo moje první setkání. Očekávala jsem více informací z praxe nežli teorii. Ona je teorie jedna věc a komunikovat ve vypjaté situaci s rodičem druhá. Sice naskočí teoretické znalosti ale rodič se vás snaží zatlačit tam, kam chce a dá hodně práce v klidu a s rozvahou vyřešit "problém". Lektorka byla srozumitelná a měla přehledně připravené materiály, které slovně doplňovala. Bohužel jsem se z pracovních důvodů nemohla úplně na webinář soustředit. Byl to můj první webinář a jsem velmi spokojená. Děkuji. R.Vacková
Romana Vacková II.mateřská škola Litomyšl
Zajímavé téma, které se v podání lektorky dobře poslouchalo. Myslím, že v omezené době paní lektorka řekla vše, co bylo potřeba.
Ivana Hůrková Základní škola a mateřská škola Petrohrad, okres Louny, příspěvková organizace
Děkuji za webinář, byla jsem spokojená.
Alena Kucíková Bc. 57. mateřská škola Plzeň, Nad Dalmatinkou 1, příspěvková organizace
Na webináři jsem byla poprvé, ale systém mi vyhovoval. Možná bych ještě potřebovala vidět více praktických ukázek na konkrétních příkladech ze školy.
Renata Kloubová, Mgr. Renata Kloubová Mgr.
Srozumitelné, stručné, praktické do školy i běžného života.
Markéta Kučerová
Seminář byl velmi poučný.
Kamila Labáková, Mgr. ZŠ Jižní předměstí, Rokycany
Seminář pro mě nebyl moc užitečný, byl velice teoretický, paní lektorka v podstatě přečetla jen jednotlivé slidy a k nim nic navíc neřekla. Čekala jsem od semináře poněkud více.
Irena Marousková, Mgr. Základní škola a Mateřská škola Žleby, okres Kutná Hora
kurz byl přínosný. Lektor připravený a vstřícný.
Ivana Hůrková Základní škola a amateřská škola Petrohrad, okres Louny, p.o.
Seminář byl poučný. Budu se výce zamýšlet nad tím jak co řeknu a jak otázku položím. Děkuji Oulehlová
Lenka Oulehlová Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
Dobré ráno, nic proti paní Liskové, seminář měla pěkně připraven, jen myslím, že by měly být případné semináře označeny úrovní, náročností. Byl to takový základ, který už vím, čekala jsem nějaké vychytávky z praxe, vyšší náročnost :-). Ale berte to jako návod jak to dělat lépe, ne jako kritiku :-). Pěkný den Kateřina
Kateřina Polišenská Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
Ta hodina byla opravdu plná jasných, stručných a logicky sdělovaných informací. Už během poslechu mě napadaly myšlenky, co a jak využiji v praxi. Hlavně mě oslovila metoda DO, DR. OS a nápad s kruhem oblastí života, což umožňuje ucelený pohled na život. Děkuji a paní Liskové přeji hodně úspěchů.
Dobroslava Řezníčková Poradna EFT a kineziologie
©2015 Životní vzdělávání z.s.