Ing. Hana Fialová

lektorka vzdělávání dospělých

  • Vystudovala VŠB – Technickou univerzitu, ekonomické fakulty, obor podnikatelství a managementu.
  • Kvalifikovaná lektorka vzdělávání dospělých v České a Slovenské republice, Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci.
  • Má zkušenosti s lektorskou činností ve školském i firemním prostředí.

Reference

"Díky vám za inspiraci, určitě budu využívat mnohem více než doposud :-)."
Klára Mikešová
"Strašně rychle to uteklo, bylo to super."
Ivana Řezáčová
"Děkuji, velmi přínosné, zapracuji na způsobu komunikace."
Miroslava Šmídová
"Děkuji za hezkou přednášku, zamyslela jsem se nad sebou:)"
Natália Sommer
"Super bylo použití konkrétních příkladů."
Hana Vondrová
"Děkuji moc za skvělé nápady!"
Petra Rumlerová
"Určitě vyzkouším, děkuji."
Zdeňka Drvotová
"Děkuji, bylo to inspirativní, díky za možnost využít MM v PC, zkusím."
Iveta Fousová
"Skvělý webinář !!!!! moc děkuji :-)))"
Veronika Šepsová
"Myšlenkové mapy mě velice zaujaly a budu je zkoumat dopodrobna dále."
Pavlína Hambálková
"Nápady nejen do výuky, ale i do života :-)"
Miloš Barták
"Děkuji, po troše další praxe se ukáže. Určitě se těším."
Petra Ondřejová
"Moc děkuji za podnětný seminář, určitě v praxi využiji."
Jana Blažková
"Děkuji, bylo to výborné."
Lenka Všetičková
"Velice děkuji za nápaditý webinář."
Miroslava Wildtová
"Děkuji za příjemnou hodinku, k zamyšlení, snad se povede něco realizovat."
Vladimíra Škodová
"Děkuji, bylo to zajímavé, určitě budu zařazovat více ve výuce :-)"
Eva Motyčková
"Velmi inspirativní, zkusím použít, děkuji."
Pavlína H.
"Děkuji, bylo to zajímavé a podnětné."
Iva Farová
"Děkuji za úžasný webinář. Byl pro mne velkým přínosem a už teď vím, že mi v mé práci, ale i soukromém životě bude průvodcem."
Svatava Janková
"Děkuji moc za dnešní webinář. Jako podnikatelka vnímám zpětnou vazbu spíš ve vztahu zákazníka a dodavatele. Zde jsem si uvědomila, že je důležité zmíněné principy používat i v rodinném životě. Některé poznatky z webináře vnímám běžně, ale u některých informací zde získaných jsem si je uvědomila, když jsem je tady slyšela. Děkuji ještě jednou."
Jitka Kubínová
"WEB seminář na téma Myšlenkové mapy byl zajímavý. V pohodlí domova jsem se setkala s příjemnou lektorkou a vyměnila si zkušenosti s jinými účastníky."
Pavla Hanková, Mateřská škola Vora, Mariánské Lázně
"Moje první účast na webináři - časově nenáročné, v pohodlí domova, zapojení se do diskuse v chatu dle mé potřeby, lektorka úžasná. Doporučila jsem kolegům i známým. Přeji vám hodně úspěchů a budu se těšit na další zajímavá témata."
Mgr. Lenka Pavlíková, Základní škola Benešov, Jiráskova
"Webinář o myšlenkových mapách velmi doporučuji. Rozšířil mi znalosti o myšlenkových mapách a ukázal mi možnosti, kde všude mohu mapy využívat."
Mgr. Monika Josefíková, Uherský Brod
"Dozvěděla jsem se nové poznatky a také jsem viděla online, jak se dají myšlenkové mapy využívat i v běžném životě ne pouze ve výuce. Vše bylo jasné a srozumitelné, paní lektorka byla velice milá a pohotová, uměla rychle reagovat i na chat. Byl to můj první webinář, tudíž nemám srovnání s jiným, takže jsem byla spokojena, jak s prezentací, tak s lektorkou. Tento webinář určitě doporučím svým kolegům a kolegyním. Děkuji a přeji mnoho úspěchů!"
Martina Straková, Ponny kids mateřská škola s.r.o., Brno
"Shrnutí základních příčin stresu a návod, jak se stresem pracovat."
Ing. Jana Čechová, Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
"Tento webinář je forma vzdělávání, která spojuje osobní interakci a pohodlí soukromí a úsporu času i nákladů na cestování. Je to pochopitelně především lektorovi, protože vlastně vstupuje do vašeho soukromí a je důležité, jak. Máte ho vlastně na návštěvě... Ne každý lektor zvládne komunikovat tak přirozeně s lidmi, které nevidí..."
Šárka Pešová, Lysá nad Labem
"Webinář byl velmi zajímavý a prakticky zaměřený na řešení situace, kterou známe téměř všichni. Lektorka dokázala účastníky aktivně zapojit do diskuze a poradit, jak předejít stresům, s nimiž se řada z nás potýká. Znovu jsem si potvrdila to, co říkají Číňané, tj., že vše je pouze v mé hlavě a že negativní myšlenky je nutné vytěsnit."
PhDr. Bohumila Sedláková, Brno
„Pro mě byl webinář velmi přínosný, v krátkém čase jsem se dozvěděla spoustu užitečných informací a tipů, které mohu denně využívat. Především zdůvodnění jednotlivých bodů mi bylo přínosem. A to, co jsem už znala, jsem si díky webináři dokázala uspořádat sobě na míru.“
Ivana D., asistentka na speciální škole
„Příjemně strávená hodina doma, v obýváku. U dvojky červeného jsem pod vedením lektorky kreslila sebe s batohem mých starostí. Batoh jsem zahodila :). Nakreslila jsem si balíčky vděčnosti a naučila jsem se nové mantry (mimo jiné :))."
Iva Hrubá Eliášová, lektorka
„Webinář se mi líbil. I když jsem sama toto téma školila, tak jsem v něm našla nové techniky, které jsem před tím neznala. Paní lektorka byla milá a příjemná, věci vysvětlovala srozumitelně a zajímavě.“
K. K., produkční a lektorka
„Webinář se mi moc líbil. Už jsem na toto téma byla párkrát školena a přesto jsem některé věci slyšela poprvé. Lektorka působila příjemně, uvolněně. Určitě přepošlu odkaz i kolegům a budu vřele doporučovat.“
V.H., produktový disponent a školitelka
„Děkuji paní lektorce, za zvolené téma, i když jsem ho znala, připomnělo mi, že jsem na něj skoro zapomněla a už dlouho se mu nevěnovala a tím mě zpět přivedla ke své nápravě a svému původnímu přesvědčení. Webinář byl zajímavý svým obsahem a já si doplnila nepatrné střípky, které jsem ještě neznala."
M. K., lektorka a fotografka
„Dozvěděla jsem se techniky, jak zacházet se stresem."
Sylva Čekalová, MŠ a ZŠ Tábor
„Doporučuji toto školení všem pracovníkům (a nejenom ve školství), kteří se chtějí naučit pozitivnímu pohledu na sebe sama."
Mgr. Irena Čiháková, MŠ a ZŠ Tábor
„Webinář se mi líbil, mohla jsem v klidu a také v bezpečném prostředí popřemýšlet o problému a vyzkoušet si nové metody."
Blanka Vodová, ZŠ a MŠ Větrný Jeníkov
„Webinář byl jednoduchý, přínosný a velice mne bavil. Paní lektorka vedla webinář interaktivně a vytvořila velmi příjemnou atmosféru! Její praktické rady o zvládání stresu určitě využiji."
Jana Švejdová, MŠ a ZŠ Tábor
"Webinář doporučuji,naučí jednu z metod,jak se zastavit a uvolnit po náročném dnu. Naučila jsem se novou techniku relaxace. Lektorka byla moc milá, navodila příjemnou atmosféru."
Mgr. Erika Kolková, Základní škola a Mateřská škola Těrlicko, p.o.
"Moje první zkušenost s webinářem, kreativita, pohotovost, příjemné a milé vystupování. Obecně bych doporučila účast na webinářích. My z malých měst ušetříme čas zdlouhavým cestováním na semináře."
Jana Kuříková, Jilemnice
"Uvědomila jsem si důležitost zpětné vazby v mé práci."
Marie Pospíšilová
"Bez poskytování správné zpětné vazby se neobejdu. Vědět, co dělám dobře, k nezaplacení. Připomenout si zapomenuté se rovněž hodí. Sedět přitom doma, prostě super."
Dagmar Grauová
"Získala jsem ucelený přehled o daném tématu."
Ladislava Malířová, Mgr.
"Příjemně strávený večer a obohacení pedagogických metod a forem výuky v jednom."
Mgr. Jarmila Volná
"Seznámila jsem se s novým způsobem vzdělávání, který, jak se zdá, mi velmi vyhovuje. Obsahově bylo pro mě téma nové, inspirativní a lákavé k vyzkoušení. Lektorka byla velmi příjemná, bezvadně komunikovala se všemi zúčastněnými, dokázala vytvořit pohodovou atmosféru a ještě nám poskytnout celou řadu pozoruhodných info."
Lenka Vyhlídalová, Mgr.
"Nové poznatky, které se dají dobře využít v pedagogické praxi."
Mgr. Petra Palcová
"Poznala jsem prostředí webináře, upevnila jsem si povědomí o myšlenkových mapách. Doporučuji webináře Eduwork - výhoda ceny, organizace a efektivity."
Mgr. Zdena Tomagová
"Naučila jsem se co je myšlenková mapa,kdy se používá a jak se tvoří. Vše bylo jasné a přehledné, lektorka byla moc milá, příjemná, reagovala na všechny dotazy. Líbil se mi přístup lektorky, navodila skvělou atmosféru a pohodu, uměla vysvětlit dané téma se zapojením všech zúčastněných, nechybělo sdílení zkušeností mezi pedagogy."
Mgr. Erika Kolková
"Dozvěděla jsem se více o myšlenkových mapách, dostala jsem možnost zamyslet se nad jejich využitím. Lektorka byla sympatická, ilustrovala svůj seminář svými praktickými zkušenostmi."
Kateřina Pohanková, Mgr. et Mgr.
"Velmi vhodná forma, pohodlí domova, současně interaktivnost, přehledné a jasné vysvětlení tématu."
Jana Pillichová, MVDr.
"Byl to první webinář, kterého jsem se zúčastnil. Zajímalo mě tedy, jak funguje takový webinář i nové informace o myšlenkových mapách. Základní informace o myšlenkových mapách jsem měl, webinář je rozšířil o možnosti využití ve školství. Určitě je to vhodná forma vzdělávání, rád se zúčastním dalších webinářů, které budu považovat za přínosné. Webinář je ideální formou vzdělávání pro člověka, který je časově dost vytížený, protože je možné ho absolvovat z domova v době, kdy už bych nechtěl nikam cestovat. Myšlenkové mapy jsou jednoduchou (zatím málo používanou) pomůckou pro plánování, řízení, rozhodování a další aktivity při (nejen) řízení školy."
Ing. Lumír Kymr
©2015 Životní vzdělávání z.s.