Spolupráce

Realizujeme webináře pro školy a školky. Touto formou je možné oslovit široké spektrum osob bez vynaložení větších nákladů za cestovné a ušetříte tím i svůj čas. Nabízíme Vám propagaci Vašich služeb a produktů formou webinářů. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

 

V současné době hledáme lektory z řad pedagogů na témata pro Základní umělecké školy a na témata Montessori pedagogiky. Také hledáme lektory zabývající se problematikou speciální pedagogiky. 

Máte zkušenosti a chtěli byste je předávat dál? Ozvěte se nám.

 

Iva Hrubá Eliášová

email: webinare@zivotnivzdelavani.czivana.hruba@zivotnivzdelavani.cz

tel: 775 187 677 

 

REFERENCE

"Mám za sebou prvních pár webinářů pořádaných společností Životní vzdělávání, podpora maximální, paní Hrubá mi ve všem vyšla vstříc, spolupráce je velmi příjemná a technická podpora stoprocentně spolehlivá. Děkuji."

Šárka Miková

http://www.venturesbooks.cz/


"Spolek Životní vzdělávání je naším hlavním partnerem v projektu Mandala dětem. Zejména paní Hrubá Eliášová nám poskytuje podporu při pořádání webinářů, informuje učitele o probíhajícím projektu a co víc, podporuje nás v další práci. Spolupráce je přínosná doufám pro obě strany a těšíme se na její pokračování."

Zuzana Řezáčová Lukášková

http://www.centrum-mandala.cz/


"S týmem Životního vzdělávání spolupracují již dlouho. Jsou to odborníci ve svém oboru. S jejich vstřícným, přitom profesionálním přístupem, jsem naprosto spokojená. Fandím Životnímu vzdělávání a těm, kdo váhají, na koho se obrátit, je vřele doporučuji."

Ing. Radka Nepustilová

http://nepustilova.cz/

©2015 Životní vzdělávání z.s.