Včasný záchyt dětí s vadami řeči

Časté téma: Kdy začít chodit s dítětem na logopedii? Kdy je ten správný čas?

Všeobecně nelze stanovit jeden správný věk a jeden správný čas. Každé dítě je jedinečné a individuální přístup ke každému případu je proto nutností. Tento webinář účastníkům objasní specifika jednotlivých vad řeči a jejich správný a včasný záchyt. Řekneme si na jakého odborníka (odborníky) se včas obrátit.

Absolventi webináře se dozví, kdo by měl být tím, kdo doporučí logopedickou péči a další odborná vyšetření. Uvedeme praktické postupy, jak komunikovat s rodiči při podezření na jakoukoliv vadu řeči.

Cílem webináře je naučit účastníky, jak v praxi postupovat a reagovat při podezření na vznik dyslálie, opožděného vývoje řeči, vývojové dysfázie, koktavosti, autismu.

Základní informace

 • Cena: 200 Kč za osobu (nejsme plátci DPH), pro platbu z SK 8 Euro
 • Termín:
  • 19. 10. 2016 v čase 18:00 - 19:00
  • Uzávěrka přihlášek je 5 dní před termínem webináře. Pokud je dostatečný počet přihlášených a webinář se bude konat, je možné se pak přihlásit i v den jeho konání, pokud jsou volná místa.
 • Místo: webinář (online kdekoliv přes internet - z domova či ze školy)
 • Maximální počet účastníků: 20 osob
 • webinář nemá akreditaci MŠMT, přesto obdržíte osvědčení o jeho absolvování
 • Pro koho je webinář určen:
  • pro pedagogy MŠ, rodiče
  • Pokud jste ze Slovenska, je nutné v přihlášce uvést IČ společnosti, nelze se přihlásit jako soukromá osoba. Děkujeme za pochopení.

Co je to webinář a jaké jsou požadavky na hardware a software?

Webinář je online seminář  -  způsob internetové komunikace a vzdělávání přes Internet .

Více informací najdete zde >>

 

Přihlašovací formulář

Pro přihlášení na webinář vyplňte prosím tento přihlašovací formulář.

Máte-li problém s příhlášením, nebo nezobrazuje-li se Vám přihlašovací formulář, kontaktujte nás prosím telefonicky či emailem, kontakty ZDE.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru
Máte dotaz?
Chcete seminář na míru pro vaši školu?
Silvie Serbousková

Zavolejte mi a ráda vám odpovím na všechny dotazy.

Silvie Serbousková
T: 605 961 570
E: seminare@zivotnivzdelavani.cz
Mgr. Eva Kolesová

Mgr. Eva Kolesová

Klinický logoped s 12 letou praxí

Detail lektora

Reference webináře

"Tento online seminář, byl můj první a nevěděla jsem do čeho jdu, ale bylo to moc příjemné posezení s kupou informací. Určitě ho využiji i příště :-). Paní lektorka, byla velmi příjemná, dobře se jí poslouchalo. Ujasnila jsem si, kdy má dítě znát kterou hlásku. A taky v mé hlavě velký otazník, zda já jako "jen" učitelka mám nebo můžu zasahovat do Logo péče."
Jana Sklářová, ZŠ a MŠ Nošovice
"Webinář hodnotím pozitivně a všem tuto formu dalšího vzdělávání doporučuji. Nejenže jsem si mohla zopakovat a oživit své vědomosti, ale získala jsem i nové poznatky. Děkuji za prezentaci a celkovou příjemnou atmosféru. Škoda, že webinář trvá jen hodinu - rychle to uteklo."
Mgr. Iveta Zahradecká, Bernartice u Trutnova
"Doporučuji účast na webinářích. Nejen, že se můžete zúčastnit v teple svého domova, ale přinesou vám vše, co vám přináší i různé ostatní semináře, na které musíte dojíždět. Vše co jsem se dozvěděla na webináři mohu použít ve své praxi. Na nejasné informace byly vzneseny dotazy na chatu a byly vysvětleny a objasněny."
Soňa Maruničová, ZŠ a MŠ Staré Křečany
©2015 Životní vzdělávání z.s.