Techniky pro rozvoj emocí, sociálních, komunikačních dovedností - pro ZŠ II.stupeň

I na druhém stupni základní školy potřebujeme s dětmi pracovat na rozvoji emoční inteligence, komunikačních a sociálních dovedností.

Zároveňvšak musíme techniky a metody, kterými pracujeme, přizpůsobitvěku, v čemž nám pomáhá znalost vývojové psychologie. Nadruhém stupni máme děti v pubertě a postupně dospívajícía práce s nimi, jak všichni víme, má svá specifika.

Setkávámese zde s dětmi vyloučenými z kolektivu, ale i dětmi,které potřebují být stále středem pozornosti, se šikanou,úzkostí a strachem z odmítnutí a selhání. Zároveň sepřidávají strachy jiného druhu. Tématem je identita, býtsoučástí skupiny, pravidla, hranice, respektování autority,bezpečné prostředí, kde se dospívající může soustředit naučení.

Témat,na kterých můžeme a potřebujeme s dospívajícími pracovat,je mnoho. V důsledku rozvoj emoční inteligence a sociálnícha komunikačních dovedností pomůže nejen dospívajícím, ale inám, jejich učitelům. Bude se nám lépe učit a budeme mocipředávat to, co máme, a ne stále jen řešit nějaké problémy.

Na webináři se společně naučíme různé hry a techniky, kterými si nejen zpestřímepobyt ve škole, ale které mají přesah do rozvoje potřebnýchkompetencí. Vše mám jako školní psycholožka, která ve školetráví mnoho hodin a s třídami na druhém stupni pravidelněa dlouhodobě pracuje, (takže vidím proměny dětí v čase),osvědčené v praxi. Čekejte tedy praktické ukázky apraktický webinář. Vše pak krásně můžete použít ve svýchtřídnických hodinách v rámci prevence, ale i v rámciřešení různých problémů.

Základní informace

  • Cena: 250 Kč bez DPH za osobu (jsme plátci DPH), pro platbu z SK 12 Euro
  • Termín:
    • 30. 11. 2020 v čase 18:00 - 19:00
  • Místo: webinář (online kdekoliv přes internet - z domova či ze školy)
  • Maximální počet účastníků: 30 osob
  • webinář nemá akreditaci MŠMT, přesto obdržíte osvědčení o jeho absolvování
  • Pro koho je webinář určen:
    • pro pedagogy ZŠ 2. stupeň

Co je to webinář a jaké jsou požadavky na hardware a software?

Webinář je online seminář  -  způsob internetové komunikace a vzdělávání přes Internet .

Více informací najdete zde >>

 

Přihlašovací formulář

Před vyplněním si prosím přečtěte naše Zásady ochrany osobních údajů http://bit.ly/2LHc5qU_zasady_os_udaje
Pokud nesouhlasíte s našimi Zásadami ochrany osobních údajů, nemůžeme vám naše služby poskytnout. Potřebujete-li více informací ke zpracování vašich osobních údajů, můžete nás kontaktovat na info@zivotnivzdelavani.cz.

"Vyplněním registračního formuláře jste přihlášeni na webinář. Další informace Vám budou odeslány v nejbližších dnech. Pokud do několika dnů informace neobdržíte, kontaktujte nás na 732 337 661."

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás prosím emailem na info@zivotnivzdelavani.cz.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru
Máte dotaz?
Chcete seminář na míru pro vaši školu?
Silvie Serbousková

Zavolejte mi a ráda vám odpovím na všechny dotazy.

Silvie Serbousková
T: 605 961 570
E: seminare@zivotnivzdelavani.cz
Mgr. Monika Čuhelová

Mgr. Monika Čuhelová

Psycholožka – individuální, skupinová a týmová práce s dospělými, rodiči, pěstouny, dětmi a dospívajícími

Detail lektora

Reference webináře

"Webináře Mgr. Čuhelové jsou vždy propojené s praxí, což dělá webinář věrohodným, přínosným. Paní psycholožka ví, o čem mluví, dobře se poslouchá, webinář má svoji strukturu, je konstruktivní. Toto nebylo mé první setkání s Mgr. Čuhelovou a těším se na další."
účastník webináře
©2015 Životní vzdělávání z.s.