Osudové chyby školní klasifikace

Myslíte si, že umíte spravedlivě známkovat?

V našich školách se vesele známkuje a mnoho učitelů ani nepřemýšlí, jak vlastně jejich způsob klasifikace funguje – nebo spíše nefunguje. Školní klasifikace selhává, neboť z mnoha důvodů ani úspěšná být nemůže. Přitom známky by mohly být užívány rozumným způsobem, ale současný stav je pravý opak. Když něco stavíme, musíme bourat staré. Rozbořme hloupé užívání klasifikace! Jak určitě neznámkovat - to je to, o co tu běží!

 

Základní informace

 • Cena: 200 Kč za osobu (nejsme plátci DPH), pro platbu z SK 8 Euro
 • Termín:
  • 16. 3. 2017 v čase 19:30 - 20:30 (OBSAZENO)
  • Uzávěrka přihlášek je 5 dní před termínem webináře. Pokud je dostatečný počet přihlášených a webinář se bude konat, je možné se pak přihlásit i v den jeho konání, pokud jsou volná místa.
 • Místo: webinář (online kdekoliv přes internet - z domova či ze školy)
 • Maximální počet účastníků: 20 osob
 • webinář nemá akreditaci MŠMT, přesto obdržíte osvědčení o jeho absolvování
 • Pro koho je webinář určen:
  • Pedagogičtí pracovníci ZŠ, SŠ
 • Pokud jste ze Slovenska, je nutné v přihlášce uvést IČ společnosti, nelze se přihlásit jako soukromá osoba. Děkujeme za pochopení.

Co je to webinář a jaké jsou požadavky na hardware a software?

Webinář je online seminář  -  způsob internetové komunikace a vzdělávání přes Internet .

Více informací najdete zde >>

 

Přihlašovací formulář

Pro přihlášení na webinář vyplňte prosím tento přihlašovací formulář.

Máte-li problém s příhlášením, nebo nezobrazuje-li se Vám přihlašovací formulář, kontaktujte nás prosím telefonicky či emailem, kontakty ZDE.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru
Máte dotaz?
Chcete seminář na míru pro vaši školu?
Silvie Serbousková

Zavolejte mi a ráda vám odpovím na všechny dotazy.

Silvie Serbousková
T: 605 961 570
E: seminare@zivotnivzdelavani.cz
Mgr. Robert Čapek, Ph. D.

Mgr. Robert Čapek, Ph. D.

pedagog, psycholog a didaktik

Detail lektora

Reference webináře

Technicky, organizačně perfektní. Slabou stránkou komunikace je fakt, že lektor mluví, ale ostatní účastníci jen chatují, takže je těžké držet nit rozhovoru a reagovat. Lektor zareaguje na můj písemný příspěvek, já chci reagovat dál, ale mezitím již reaguje na příspěvek někoho jiného ve frontě. Přišlo mi, že si lektor protiřečí; např. žák musí jasně vědět, za co známku má, musíte přesně stanovit kritéria x trochu jim v tom udělejte zmatek, aby nejeli na průměr. Seminář je zřejmě vhodný pro 1. stupeň Zš, ale to, co lektor navrhuje, na SŠ v systému, který je nastavený tak, jak je, nepoužiji.
Lucie Granátová, Mgr. Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace
Webinář byl velmi podnětný. Po přehledně prezentované teoretické části lektor trpělivě odpovídal na naše dotazy. Nás účastníky webináře téma natolik zaujalo, že diskuse notně přesáhla původně plánovanou časovou dotaci webináře. Zaslaná prezentace a podrobně zpracovaný obsah semináře budou pro mě cennou "berličkou" při hledání správné cesty klasifikace žáků. Panu lektorovi děkuji a těším se na jeho další webinář, na nějž jsem už přihlášena. Ivana Janoušová
Ivana Janoušová, PaedDr.
webinář mi vyhovoval, možná bych byla raději za pozdější začátek - např. 20:00 kvůli rodině. Trochu by bylo možno popracovat na technice - kvalitě zvuku (ale možná je problém na mém přijímači:-)
Jana Teriaki Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
Děkuji za zařazení webinářů o hodnocení. Webinář v podání pana Čapka byl výborný, plný praktických rad a zkušeností. Líbilo se mi, že lektor reagoval na diskuzi a doplňoval ji dalšími poznatky. Těším se na další webináře tohoto lektora.
Monika Josefíková, Mgr.
©2015 Životní vzdělávání z.s.