Logopedická prevence, opožděný vývoj řeči a vývojové dysfázie (v praxi)

Logopedický preventista je odborník, který se velkou měrou podílí na rozvoji komunikačních dovedností dětí v předškolním věku. Často je to právě on, kdo objeví, že má dítě nějaký problém.

Na webináři se účastníci dozví, jaká cvičení je vhodné provádět v rámci logopedické prevence opožděného vývoje řeči a vývojové dysfázie.

Praktické rady se budou týkat těchto oblastí – představíme si cvičení a postupy, pomocí kterých rozvíjíme slovní zásobu, tvorbu vět, vyjadřovací schopnosti, hrubou a jemnou motoriku, grafomotoriku, krátkodobou verbální paměť, zrakové a sluchové vnímání.

Budou představeny pomůcky, které lze v rámci logopedické prevence používat (pracovní sešity, pracovní listy, knížky, aplikace pro tablety a chytré telefony).

 

Základní informace

 • Cena: 200 Kč za osobu (nejsme plátci DPH), pro platbu z SK 8 Euro
 • Termín:
  • 10. 4. 2018 v čase 17:30 - 18:30
  • Uzávěrka přihlášek je 5 dní před termínem webináře. Pokud je dostatečný počet přihlášených a webinář se bude konat, je možné se pak přihlásit i v den jeho konání, pokud jsou volná místa.
 • Místo: webinář (online kdekoliv přes internet - z domova či ze školy)
 • Maximální počet účastníků: 22 osob
 • webinář nemá akreditaci MŠMT, přesto obdržíte osvědčení o jeho absolvování
 • Pro koho je webinář určen:
  • pro pedagogy MŠ,
  • pedagogy 1. stupně ZŠ,
  • rodiče
  • Pokud jste ze Slovenska, je nutné v přihlášce uvést IČ společnosti, nelze se přihlásit jako soukromá osoba. Děkujeme za pochopení.

Co je to webinář a jaké jsou požadavky na hardware a software?

Webinář je online seminář  -  způsob internetové komunikace a vzdělávání přes Internet .

Více informací najdete zde >>

 

Přihlašovací formulář

Pro přihlášení na webinář vyplňte prosím tento přihlašovací formulář.

Vyplněním objednávkového formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Máte-li problém s příhlášením, nebo nezobrazuje-li se Vám přihlašovací formulář, kontaktujte nás prosím telefonicky či emailem, kontakty ZDE.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru
Máte dotaz?
Chcete seminář na míru pro vaši školu?
Silvie Serbousková

Zavolejte mi a ráda vám odpovím na všechny dotazy.

Silvie Serbousková
T: 605 961 570
E: seminare@zivotnivzdelavani.cz
Mgr. Eva Kolesová

Mgr. Eva Kolesová

Klinický logoped s 12 letou praxí

Detail lektora

Reference webináře

Webinář byl velmi dobře strukturovaný, lektorka nás srozumitelně seznámila se všemi důležitými oblastmi, které je třeba rozvíjet, a poskytla i konkrétní příklady, jak na to. Paní lektorka byla velice sympatická a profesionální. Hodnotím velkou jedničkou a ráda se podobného webináře zúčastním i v budoucnu.
Marcela Petrželová, Mgr.
Kurz byl určitě přínosný. Jelikož jsem již absolvovala kurz logopedického preventisty, tak jsem se nedozvěděla nic nového z dané problematiky. Věřím ale, že pro ty, kteří jsou v tomto oboru poprvé, že získali spoustu nových a zajímavých informací. Ráda bych se zúčastnila kurzu, který bude více zaměřen na praktické ukázky z praxe (zásobník pomůcek, pracovních listů apod.).
Barbora Habartová, Dis. Mateřská škola Rosice u Chrasti
Webinář hodnotím kladně.Doporučuji i ostatním maminkám,babičkám s malými dětmi.Velmi oceňuji,že si můžu získané informace občas zpětně připomenout díky zaslanému materiálu. Lektorka mluvila zřetelně a bylo dobře rozumět.Odpovídala na všechny dotazy. S pozdravem Petrošová ze Zlína
Marie Petrošová
©2015 Životní vzdělávání z.s.