Jak učit žáky přijímat a dávat kritiku

Umět sdělit druhému kritiku tak, aby nezranila a pomohla řešení je umění.

Není lehké se mu naučit. Na webináři se dozvíte základní pravidla pro vhodné podávání konstruktivní kritiky. Také se seznámíte s tím, jak se učit kritiku přijímat a jak na ní reagovat. Povíme si též o využití otevřených otázek při zpětné vazbě. Zaměříme se i na to, jak kritizovat věcně a jak přejít od nežádoucího chování k žádoucímu a to podporovat.


Děti se učí od nás. Potřebují náš respekt a podporu a my jim při komunikaci můžeme být dobrým vzorem.

Základní informace

 • Cena: 200 Kč za osobu (nejsme plátci DPH), pro platbu z SK 8 Euro
 • Termín:
  • 28. 11. 2017 v čase 20:00 - 21:00
  • Uzávěrka přihlášek je 5 dní před termínem webináře. Pokud je dostatečný počet přihlášených a webinář se bude konat, je možné se pak přihlásit i v den jeho konání, pokud jsou volná místa.
 • Místo: webinář (online kdekoliv přes internet - z domova či ze školy)
 • Maximální počet účastníků: 22 osob
 • webinář nemá akreditaci MŠMT, přesto obdržíte osvědčení o jeho absolvování
 • Pro koho je webinář určen:
  • pro pedagogy všech typů škol

Pokud jste ze Slovenska, je nutné v přihlášce uvést IČ společnosti, nelze se přihlásit jako soukromá osoba. Děkujeme za pochopení.

Co je to webinář a jaké jsou požadavky na hardware a software?

Webinář je online seminář  -  způsob internetové komunikace a vzdělávání přes Internet .

Více informací najdete zde >>

 

Přihlašovací formulář

Pro přihlášení na webinář vyplňte prosím objednávku.

Máte-li problém s příhlášením, nebo nezobrazuje-li se Vám přihlašovací formulář, kontaktujte nás prosím telefonicky či emailem, kontakty ZDE.

Objednávka

Jméno, příjmení, titul: *
E-mail: *
Telefon: *
Datum narození: *
(Nutné pro vystavení osvědčení o absolvování)
Termín: 28. 11. 2017 - Webinář (200 Kč)
poslední volná místa
Počet míst: *
Hlásím se jako:
Odkud o webináři víte?:
Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru
Máte dotaz?
Chcete seminář na míru pro vaši školu?
Silvie Serbousková

Zavolejte mi a ráda vám odpovím na všechny dotazy.

Silvie Serbousková
T: 605 961 570
E: seminare@zivotnivzdelavani.cz
Mgr. Vlasta Lisková

Mgr. Vlasta Lisková

Životní koučka, lektorka, konstelářka, terapeutka

Detail lektora

Reference webináře

Seminář na téma byl pro mě velice zajímavý. Hlavně 3 informace pro mě byly zásadní. Když budu chtít někoho kritizovat, tak jen za to, jak se právě chová (co se mi nelíbilo) a neřešit jeho osobu, i když o něm nemám zrovna dobré mínění. Když bude někdo kritizovat mě, tak zachovat klid, nenechat se vytočit a raději si nechat čas na rozmyšlenou. Zatřetí - přemýšlet, jak položit otázku, aby s tím druhým byla vůbec řeč a dostali jsme se v komunikaci k cíli. Učím na střední škole, takže jistě dost podstatné informace. Moc děkuji.
Vladimíra Bagová, Mgr. Soukromá střední škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky České |Budějovice, s.r.o.
Dnešního webináře jsem se zúčastnila poprvé. Splnil mé očekávání, zamyslela jsem se nad mým přístupem k žáčkovi :-) V budoucnu budu určitě volit jiná, vhodná slova při vzájemné komunikaci. Přednáška mi umožnila zamyslet se sama nad sebou i nad lidmi kolem. Paní lektorka byla úžasná, dobře se poslouchala a čas uběhl velmi rychle, nebyla to ,,žádná nuda,, :-) Vůbec jsem netušila, že webináře existují, určitě se přihlásím častěji, vlastně jsem již přihlášená na 10. 01. 2018 Ještě jednou moc děkuji, s pozdravem Natália Sommer
Natália Sommer
Seminář byl pro mne užitečným shrnutím dosavadních znalostí a dovedností. Děkuji za stručnost webináře a přehlednost prezentace. Ráda doporučím:-) Uvítám další webináře na téma motivace v prostoru školství, na ŠŠ.
Hana Stejskalová, Mgr. SOŠ Stříbro
Webinář byl velmi přínosný, zvláště pro účastníky, kteří se komunikací nezabývají, anebo nesetkali. Řadu informací z weináře znám a využívá ve výuce, jak po stránce pedagogické, tak v rámi předmětu psychologie a komunikace. Přínos webináře vidím pro mě především v odlišném pojetí a pohledu na problematku.
Šárka Bräuerová, Mgr.
©2015 Životní vzdělávání z.s.