Reference

Zobrazit reference semináře a/nebo lektora
Na webinář Čeština není nuda jsem se velice těšila. Po účasti na 1. části jsem se přesvědčila, že paní Mgr. Tichá má spoustu skvělých nápadů pro výuku a já je určitě použiji. Webinář, či jiné setkání s paní Tichou je velmi přínosné.
Hana Honzírková ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA KOCLÍŘOV, okres Svitavy
Opět jsem měla možnost shlédnout úžasný seminář, který mi v mé praxi hodně pomůže! Tolik námětů, nápadů a krásných inspirací, že nevím, co použít jako první - nejraději bych všechno najednou. :-) Ještě jednou děkuji a přeji všem mnoho úspěchů! S pozdravem, Alena Oškerová
Alena Oškerová ZŠ a MŠ při Sanatoriu Edel Zlaté Hory
Webinář plný podnětných ukázek a nápadů byl velmi přínosný. Líbily se mi metody sebehodnocení i vrstevnického hodnocení, které se chystám použít a vyzkoušet. Děkuji paní lektorce. Webinář rychle utekl. Bylo bezva, že se krátce věnovala také žákovskému portfoliu a tématu třídních schůzek. Za krnovskou ZŠ můžu říct, že jsme spokojeni.
Martina Mrkvanová, Mgr. ZŠ Krnov, JANÁČKOVO NÁMĚSTÍ
Lektorka byla velmi příjemná a nabídla spoustu zajímavých informací. Velké pozitivum také je,že se Webinář odehrává v "teple" domova. Určitě doporučím. P.Hánlová
Petra Hánlová, Mgr. Základní škola Bukovina, okres Blansko
Děkuji za Váš webinář. Byl inspirativní, mám ráda když semináře nejsou zaměřeny teoreticky. Je pro mne daleko přínosnější, když je řeč o věcech vyzkoušených v praxi. To Váš seminář splňoval na výbornou. Vyváženost teorie a informace z praxe byla výtečná. Ještě jednou děkuji.
Mgr. Eva Flíčková Základní škola Obříství, okres Mělník
Seminář bych doporučila lidem, kteří nemají představu co je projektové vyučování, jak jej zakotvit a co od něj očekávat. Jedná se spíše o seminář teoretický. Zazní v něm několik básniček či příkladů k hrám a výtvarným činnostem, ale stěžejní je spíše zakotvení RVP PV, ŠVP, TVP. Jelikož s projektovým vyučováním mám zkušenosti jak z vysoké školy tak i své praxe, čekala jsem spíše více praktické zaměření semináře. Nemohu však říct, že by mne obsah nějak demotivoval. Aspoň jsem si mohla ověřit, že projektové vyučování chápu správně a jak se říká opakování je matka moudrosti. Beru také velmi s povděkem fakt, že "webminář" je možnost DVPP z klidu domova v mém volném čase a nemusím tak hnát svou kolegyni na další přesčasové hodiny v práci. S pozdravem a přáním klidného předvánočního období.
Lenka Drahoňovská, Bc. Mateřská škola Krupá, okres Rakovník
Weninář byl pojatý velmi profesionálně, oceňuji, že byl zaměřen na praktické ukázky práce s dětmi, které určitě použiji ve své praxi.
Eva Kinzelová, DiS. MŠ Starý Mateřov
Kurz se mi líbil. Mám na starosti přípravu zápisu dětí do 1. třídy. Utřídila jsem si, co by bylo dobré, aby dítě při zápisu mělo ovládat.Děkuji.
Naděžda Komínková, Mgr. ZŠ Žernosecká
Vyslechla jsem už několik webinářů. Tento pro mě byl zatím nejlepší. Poznatky využiji ve své praxi a seznámím s nimi i kolegyně. Paní Petra je velice příjemná a poskytla nám zajímavé informace a náměty. Děkuji, ráda se jejích webinářů zúčastním i v budoucnu.
Jaroslava Koubíková Základní škola a mateřská škola Načeradec, příspěvková organizace
Dobrý večer, seminář byl pro mne velmi přínosný. Lektorka byla milá a vstřícná. Splnilo to má očekávání.
Michaela Kořenková, Mgr. ZŠ Žulová
Kurz byl pro mne velkým přínosem. Potvrdila jsem si, že některé věci již používám. Poučná byla i extrémní příhoda z praxe, ale poučení pro nás, jak to nedělat a čeho se vyvarovat. Paní lektorka byla vynikající. Akorát je to mnoho informací za velmi krátkou dobu. Velmi děkuji
Kateřina Nováková, Mgr. Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace
Velmi děkuji za další podnětný a komplexní seminář PhDr. Laufkové, Ph.D. Je to můj druhý seminář od této lektorky a jsem velmi spokojená. Líbí se mi vyvážený poměr teorie, výzkumů a praktických tipů. Webináře této lektorky odpovídají na otázky CO vylepšit, JAK to udělat a PROČ. Vše je doplněno množstvím různorodých příkladů z praxe. Za mne - velká spokojenost a díky :-)).
Lenka Syrová, Mgr. Lenka, Syrová, Mgr.
Paní Lektorka nám podala vyčerpávající informace se spoustou názorných a praktických příkladů. Jsem spokojený a těším se na další. Webináŕ mě povzbudil k další práci a aktivitě při zavádění formativního hodnocení.
Karel Handlíř Mgr. Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace
Dobrý den, děkuji za webinář na toto téma, opět velmi užitečné poznatky do praxe. Děkuji za příklady z praxe a konkrétní ukázky (velmi kladně hodnotím také "nevhodné hodnocení učitele") . Některé informace pro mě nebyly nové, což jsem ráda. Uvědomila jsem si, co v hodinách využívám a co bych mohla "vyzkoušet". Děkuji lektorce :-)
Barbora Vaňková, Mgr. Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace
Za mě: inspirující, podnětné. Ráda se opět zúčastním. Děkuji za nové pohledy na sebehodnocení a hodnocení.
Monika Bártová ZŠ Krnov Janáčkovo náměstí 17
Webinář se mi líbil a některé možnosti (sebe)hodnocení vyzkouším. Škoda, že z časových důvodů nebyl větší prostor pro kapitolu o portfoliu žáka. Třeba to může být tip na další webinář.
Monika Josefíková, Mgr.
Dobrý den, webinář byl inspirativní, pěkný, p.Eliška jako vždy fajn, příjemná.
Eva Zdvořilá Základní škola a Mateřská škola Sádek, okres Svitavy
Dobrý den.Účastnila jsem se takového semináře poprvé.Seminář hodnotím kladně.Učím na jednotřídce a v letošním roce máme dvouleté děti.Ráda bych se zúčastnila semináře jak pracovat se čtyřmi věkovými skupinami.Náměty pro dvouleté děti. Přeji hezký den .Černá Věra
Věra Černá MŠ Běrunice
Příjemný projev. Ocenila bych více konkrétních nápadů, nabídek činností.
Ludmila Vrbická
Velmi dobře použitelné výukové materiály k tématu.
Jana Teriaki, Mgr. Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
Příjemná lektorka, reaguje na účastníky, informace prakticky využitelné.
Marcela Rychtová Základní škola Krnov, Janáčovo náměstí 17, okres Bruntál
Škoda, že na téma bylo málo času. Je dobré, že paní Polášková na sebe nechala kontakt s přislíbenou případnou další pomocí.
Bc. Hana Nováková Mateřská škola Dačice
S webinářem jsem byla velmi spokojená a za pouhou hodinu jsem získala mnoho informací a materiálu.Všem doporučuji.
Marcela Andrašková Mateřská škola Šluknovská
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Utvrdila jsem si svůj přístup k rodičům. Komunikace je velice důležitá.
Marie Opršálová, Mgr. ZŠ, ZUŠ a MŠ Lipnice nad Sázavou
Dobrý večer, velmi přínosné pro mne byly nápady, jak vést třídní schůzky a co rodičům ukázat. Mám zatím malou pedag. praxi, a proto jsem tyto nápady uvítala. 7.12. máme další třídní schůzky, tak zkusím aplikovat Vaše rady. Nevím však, jaká bude odezva - 3 hodiny práce rodičů pro školu. Jedna maminka mi minule řekla, že je velmi vytížená a nemá ani čas číst ode mne e-maily. Také bych se ráda v některém webináři seznámila s info jak vést e-mailovou komunikaci třídního učitele s rodiči. Pokud takový seminář bude, budu moc ráda za upozornění. Jana Dietrichová
Jana Dietrichová JUDr. ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
Dobrý den, lektorka byla výborně připravena,jsem nadšená. Děkuji Handlová
Handlová Marcela Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou,
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Kurz byl přínosný pro mou praxi. Určitě informace využiji. Lektor měl příjemný hlas, který se dobře poslouchal.
Mgr. Lenka Kreuselová ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TĚCHONÍN
Dobrý den. Webinář byl poučný. Dozvědělajsem se užitečné i praktické rady i pro mě nové věci. Děkuji
Jana Jedličková Mateřská škola Česká Třebová, U Stadionu
Přínosné shrnutí slovního hodnocení, utvrdilo mě v tom, že takto mám pokračovat.
Mgr. Jitka Zalešáková Základní škola a Mateřská škola Hlubočany, okres Vyškov
Lektorka velmi názorně převáděla správné postavení jazyka a dávala tipy na vhodné obrázky na procvičení písmenek v jednotlivých slovech. Jako vždy byla lekce velmi přínosná a zajímavá.
Jana Dietrichová, JUDr. Jana Dietrichová
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Nemám žádné připomínky. byla jsem velice spokojená. Hned jsem si zapůjčila knihu pana Čapka "Moderní didaktika" a přihlásila se na další webináře. Hodnocení žáků mě velice zajímá, především formativní hodnocení.
Mgr. Marie Opršálová
Dobrý den, užitečné shrnutí toho, co ve čtenářských dílnách využíváme. Připomenutí metod, které jsou sice známe, ale pozapomnělo se na ně. Děkuji
Marie Hajdová, Mgr. Základní škola a mateřská škola Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizace
Lektorka je příjemná, i do velmi krátkého formátu přednášky dokázala vměstnat vše důležité. Děkuji a těším se na příště.
Dana Kousalová, Mgr. Mateřská škola, Hostěnice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace
Jsem ředitelka na dvoutřídní mateřské škole s více jak 35 letou praxí a logopedickou prevenci provádím 30 let. Přesto jsem byla seminářem nadšená a velmi mě pomohl. Semináře v podobě webinářů z domova jsou pro nás novinkou, dosud jsme je nevyužívali a nutno říci, že po této zkušenosti svým kolegyním vřele doporučím. Velkým přínosem by byla i možnost nabídnout účast rodičům dětí z MŠ, s kterými spolupracuji právě v oblasti správné výslovnosti před vstupem do školy. Lze jim takovouto nabídku předat, pokud by tento seminář byl opakován? Vedle úspory času a cestovného si velmi cením odbornosti lektorky a úrovně připraveného webináře. Děkuji. Dana Šmídová
Dana Šmídová Mateřská škola Bohumilice
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Bylo to velmi zajímavé a přínosné. Děkuji.
Mgr. Lenka Jedličková Základní škola a mateřská škola Načeradec, příspěvková organizace
Lektorka vše velmi pečlivě vysvětlila a názorně předvedla, podala inspirující výklad, jak hlásky s dítětem začít vyvozovat, upozornila, na co dát pozor. Kurz se mi moc líbil a určitě z informací budu čerpat. Pro mou práci byl velikým přínosem. Děkuji.
Alena Toupalová, DiS. Mateřská škola Bubeníčkova
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Dobrý den,se seminářem jsem byla spokojená, načerpala jsem novou inspiraci, kterou využiji v Mš v logohrátkách.Po shlédnutí jsem se objednala na další seminář na,,Jak správně cvičit hlásky L R Ř . Andrašková
Marcela Andrašková Mateřská škola Šluknovská
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
WEBINÁŘ byl přínosný. Získala jsem spoustu námětů na aktivity ho hodin českého jazyka. Spojení bylo bez problémů, reagovat jsme mohli individuálně, dle potřeby. Výhodou je nesporně to, že se dá zúčastnit z domova. Určitě mohu jen doporučit.
Bc. Michaela Müllerová Základní škola a mateřská škola Lesná, příspěvková organizace
Bylo to moc fajn, spousta výborných v praxi využitelných nápadů. Děkuji.
Martina Hegrová, Mgr. Základní škola a Mateřská škola Sádek, okres Svitavy
Dobrý den, chtěla bych ještě jednou poděkovat za seminář Čtverec nebo obdélník. Seminář byl zajímavý, podnětný, srozumitelný. Načerpala jsem nové poznatky a náměty pro svou práci s dětmi v MŠ. Určitě je využiji. Lektorka byla milá, příjemná, dobře připravená. Bylo to moje první setkání s webinářem, sice se mi občas spojení přerušilo, ale neodradilo mě to a určitě se brzy na nějaký zajímavý webinář opět přihlásím. Děkuji vám za možnost vzdělávat se jednoduše - bez cestování, v pohodlí domova, i za velmi příznivou cenu. V současné době jsou většinou nabídky seminářů dost drahé a člověk z nich musí uvážlivě vybírat, obzvlášť pokud působíte na jednotřídní MŠ s omezeným rozpočtem. Díky. Přeji vám spoustu dalších spokojených účastníků vašich webinářů a ať se vám vše daří. J. Červinková
Jiřina Červinková Mateřská škola Záříčí, okres Kroměříž, příspěvková organizace
Dobrý den, webinář hodnotím velice kladně. Přehledné seznamovaní s nápady , utříděné postupy a příjemné vystupování paní lektorky udrží jistě pozornost všech posluchačů. Už se těším na další část. Zdraví Hana Honzírková
Hana Honzírková, Mgr. Základní škola a Mateřská škola Koclířov, okres Svitavy
Velmi pozitivně hodnotím tuto formu vzdělávání. Webinář pro mě byl přínosný. Líbilo se mi, že byl plný praktických nápadů a ukázet z praxe. Děkuji, Jana Kubíčková.
Jana Kubíčková, Mgr. Základní škola, Dětský domov a Školní jídelna Litovel
Webinář byl pěkný, plný nápadů a inspirace.
Monika Josefíková, Mgr.
Webinář splnil má očekávání, byla jsem maximálně spokojena. Kolegyně Tichá je profesionál na každém kroku a její nápady jsou pro mne velkou inspirací do další práce.
Renata Balejová, Mgr. Základní škola Dobřív, okres Rokycany
Dobrý den. Tohle byl můj první webinář a jsem z něj naprosto nadšená! Nevěděla jsem, jak to celé bude probíhat a co mě čeká, ale celou dobu jsem ani nedutala a jen poslouchala a přijímala nové informace. V praxi využiji většinu z toho co jsem se včera dozvěděla, z čehož mám největší radost, neboť tak obohatím své hodiny a mé žáčky. Děkuji za to, co děláte a již teď se těším na pokračování webináře!
Alena Oškerová Základní škola a Mateřská škola při Sanatoriu Edel Zlaté Hory
Seminář paní lektorky Laufkové bych určitě doporučila všem zájemcům. Dozvěděla jsem se spoustu informací a některé si utvrdila, byl to fofr. Spousta novinek. FH je povzbudivé, jde nám o žáka, o jeho pokroky a posun. Zajímavá byla kritéria a škála. Opět jsme u cílů. Potřebovala bych více info k popisnému a posuzujícímu jazyku, a také se těším na další webinář ohledně sebehodnocení a vrstevnického hodnocení. Děkuji.
Martina Mrkvanová, Mgr. Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace
Webináře s Mgr. Petrou Pšeničkovou hodnotím vždy kladně, její slovní výklad je vždy jasný a srozumitelný, nepoužívá zbytečně cizích výrazů, webináře prokládá spoustou názorných ukázek, které jsou velmi přínosné a které má ověřené i v praxi. Webináře s lektorkou Petrou Pšeničkovou doporučuji, protože ví, o čem mluví.
Eva Rücková MŠ Luby
Dobrý den, děkuji za webinář na toto téma. Jako začínající učitel vítám každé nové informace a ráda se zúčastním dalších navazujících webinářů. Webinář hodnotím velmi kladně- věcné a užitečné informace do praxe, velké díky patří také lektorce p. Veronice Laufkové - příjemná komunikace a vystupování. Děkuji
Barbora Vaňková, Mgr. Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace
Oceňuji, že téma bylo zpracováno komplexně, s ohledem na různé výukové oblasti, a také snadno vyrobitelné pomůcky. Díky.
Alena Kinclová, Bc. MŠ Bubeníčkova, Praha 6
Webinar je plny praktickych nametu pro praci s predskolnimi detmi, urcite jej doporucuji.
Bc. Zuzana Štochlova
©2015 Životní vzdělávání z.s.