Reference

Zobrazit reference semináře a/nebo lektora
Dobrý den, vebináře jsem se účastnila poprvé a byla jsem mile překvapena. Paní magistra měla přednášku přehlednou a podnětnou, plnou praktických příkladů, což velmi kvituji. Děkuji za tuto možnost vzdělávání a doporučila jsem i kolegyním v zaměstnání. Zdravím, Soňa Enderstová
Soňa Enderstová Mateřská škola Hostomice
Tento kurz bych doporučila, sice jsem zjistila, že metody používám. Určitě využiji některé vychytávky, které byly rečeny. Lektorka velmi příjemná paní, která prostě ví, o čem je řeč. Byla jsem spokojena.
Božena Kocourková, DiS.
Webseminář se mi líbil. Paní lektorka byla příjemná. Všechny dotazy komentovala a odpovídala na otázky. Obsah byl splněn. Dozvěděla jsem se užitečné a potřebné věci, které využiji ve své praxi.
Lucie Kubáňová
Velmi podnětný seminář, oceňuji přínosnou diskuzi. Velmi děkuji
Kateřina Krobotová, Bc. ZŠ a MŠ Rovensko
Děkuji za inspiraci
Zdeňka Michnová, Mgr. Základní škola a Mateřská škola, Sebranice, okres Blansko, příspěvková organizace
Výborné nápady, velmi dobře popsané, určitě vyzkouším. Děkuji.
Mgr. Lucie Kovařčíková Základní škola Klimkovice, příspěvková organizace
Dobrý den, Váš seminář byl pro mne velmi inspirativní. Těším se až budu postupně všechny nové informace podávat dětem. Paní učitelka/lektroka byla velice příjemná, klidná. Děkuji a přeji pěkný den
Mgr. Tereza Pospíšilová Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
Ano, je důležité vědět, kde najdeme popis práce asistenta i chůvy, ale očekávala jsem konkrétnější popis, jaké činnosti můžu zadat asistentovi, konkrétní činnosti a situace, a pak i to finanční ohodnocení, jak správně zařadit a vysvětlení proč. Je to pro nás nová pozice a dosud jsme si musely jako učitelky poradit a zvládnout všechno samy, zvláště na jednotřídce. Lektorka má skvělý přehled. Děkuji.
Iva Nováková, Bc. Mateřská škola Návojná, okres Zlín, příspěvková organizace
Webinář byl pro mě přínosem. Líbily se mi praktické ukázky řeči narušených sykavek i ukázané materiály. Uvítala bych praktické webináře na další hlásky a webinář věnovaný logopedické diagnostice, včetně materiálů.
Lucie Štrbová
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Webinář se mi líbil. Bylo ale málo času na to, aby byly zodpovězeny všechny otázky ohledně asistenta pedagoga.
Jana Kubešová MŠ Čestice
Webinář byl zajímavý a přínosný.
Jana Wiesnerová, Mgr. Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice - příspěvková organizace
Kurz mě velmi potěšil, naplnil a má očekávání. Paní lektorka má očekávání také naplnila, dozvěděla jsem se hodně o této problematice, dokonce i víc než od logopedky svého syna. Proto velmi děkuji a určitě to nebyl poslední můj webinář.
Bc. Zuzana Němcová
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Kurz splnil moje očekávání, lektor na konkrétních případech ukázal chyby, kterých se v klasifikaci dopouštime. Vystihl to podstatné. Přivítala bych, kdyby ukázal reakce žáků na chybné fomy hodnocení. Např. video z konkrétní hodiny..
Iva Vychodilová, Mgr. Iva Vychodilová, Mgr
Moc přínosné školení. Škoda, že jsem se podobného semináře nezúčastnila před dvěma roky. Paní lektorku mohu jen doporučit.Děkuji.
Markéta Kolocová Marketa Kolocova
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Díky webináři jsem si mnoho věcí ohledně vyvozování sykavek ujasnila. Vše bylo srozumitelně vysvětleno, paní Mgr. Kolesová obratem reagovala na naše dotazy. Všem mohu tuto formu vzdělání doporučit.
Martina Roflíková, Mgr. Mateřská škola LAUDOVA se speciálními třídami, Praha 6 - Řepy, Laudova 3/1030
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
S webinářem jsem velmi spokojená, paní lektorka byla moc milá. Informace byly ucelené a srozumitelně podané. V mém případě byla nejvíce užitečná informace o dodržování forem a hlavně posloupnosti při vyvození a upevnění hlásek. Ráda bych se ještě zúčastnila webináře o vývojové dysfázii. Velmi děkuji za vaši práci a přeji další spokojené "žáky".
Mgr. Zuzana Doubravová Základní škola a mateřská škola Oskava, příspěvková organizace
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Uvítal jsem jasně strukturovaný výklad s jasnými příklady a zdůvodněními. Těším se na pokračování.
Libor Kyncl
Dobrý den, byla jsem velice spokojená s webinářem, pan Čapek mě svými názory a doporučeními utvrdil v mých dosavadních postupech v oblasti hodnocení a klasifikace. Určitě jsem si odnesla spoustu dalších nových a zajímavých informací, které se budu snažit využít v mé třídě, děkuji.
KamilaTatíčková, Mgr. Základní škola, Nasavrky, okres Chrudim
Tyto dva webináře byly velice vydařené a určitě hodně věcí použiji v praxi v MŠ.
Milada Tesařová, Mgr. Mateřská škola Velká Bíteš, Masarykovo náměstí 86, příspěvková organizace
Byl to můj první webinář a líbil se mi, bylo to inspirující, podnětné. Ale zmátlo mě, že obsahem bylo i téma učitelský stres a syndrom vyhoření. Jelikož každé téma samo o sobě je hodně obsáhlé a webinář trval pouze 60 minut, ocenila bych zaměření pouze na jedno téma. Pání Polášková byla velmi příjemná a věcná přednášející.
Michaela Němcová
Na webinář k paní lektorce PhDr. Veronice Laufkové, Ph.D. Jak si "číst" s dětmi předškolního věku..., jsem se přihlásila už po druhé, což vypovídá o mé spokojenosti. Také musím pochválit ohromné množství materiálu z kterého se mohu inspirovat.
Pavlína Burďáková Základní škola a Mateřská škola Stará Červená Voda, příspěvková organizace
Dobrý večer, přednáška Bc. L. Poláškové se mi líbila. Jen považuji za nedostatečné zaslání materiálů z webináře. Na jednu stranu chápu rozhodnutí pí Poláškové, na druhou stranu mi materiály chybět budou. Ráda se vracím k určitým bodům, které mi slouží k osvěžení paměti. Škoda. Na další přihlášku pí Poláškové jsem přihlášená na středu 10.01.2018, moc se těším, ale asi budu opět zklamaná ze zaslaného materiálu. Výtisk z novin, z roku 2015 pro mne není dostačující. Jinak nemám co vytknout a semináře Bc. Poláškové doporučuji. S pozdravem Natália Sommer
Natália Sommer
Webinář se mi moc líbil. Jednak velmi kladně hodnotím možnost absolvování z pohodlí domova, jednak se mi seminář celkově líbil jak obsahově tak formálně. Mnohokrát děkuji za doporučené knihy, které opravdu byly vybrány s ohledem na malé (ne)čtenáře, a za spoustu materiálů, které určitě využiji. Webináře bych doporučila každému, kdo se chce dále rozvíjet a vzdělávat, časově a finančně jsou dostupné. Tímto bych ještě jednou chtěla poděkovat paní doktorce Laufkové za příjemně strávený večer.
Bc. Michaela Kubíková MŠ Vižňov
Kurz byl jistě přínosný hlavně doporučením vhodné literatury pro děti a nabízenými možnostmi, jak s literaturou pracovat. Bohužel jsem vlastní chybou o polovinu kurzu přišla a než jsem se stačila pořádně zorientovat, byl konec. Chci se přihlásit do únorového opakování kurzu, který předcházel tomuto, abych zjistila všechny souvislosti.
Jaroslava Niklasová MŠ Ostrov Palackého 1045
Dobrý den. Webinář pana Čapka byl opět výborný. Bohužel naše státní školství není na alternativní způsob hodnocení připraveno. Aktivní učitel si vše řeší sám. Je ale mnoho učitelů, kteří učí podle starých zvyklostí. Pan lektor vystupoval příjemně se znalostí problematiky. Děkuji a přeji pohodové dny. V. Tichá
Vladislava Tichá, Mgr. Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí
Dobrý den, webinář byl pro mě velmi výstižný, paní lektorku bych ráda pochválila.
Jana Bortlová, Bc. Mateřská škola Sluníčko Šumperk, Evaldova 25, příspěvková organizace
Webinář byl velmi zajímavý, jen mě mrzí, že se nezmínil komiks u nás.
Lenka Zelenková, Mgr. SSŠ a JŠ Č. Budějovice, s. r. o.
Webinář byl inspirující, poučný, přínosný s množstvím dobrých nápadů, které lze ve výuce využít.
Marie Ledvinová, Mgr. Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou, příspěvková organizace
Děkuji,bylo to pěkné.
Hana Čechová Mateřská škola Srdíčko Pardubice, Luďka Matury 653
Webinář byl fajn, líbilo se mi množství nápadů. My začínáme v 1. a 2. třídě, tak mám nápady i pro větší. Zdravím. Pěkné svátky a hodně zdraví do nového roku. Irena Gramanová
Irena Gramanová, Mgr. Irena Gramanová,Mgr.
Webinářů se zúčastňuji často (nejen placených), vždy mě obohatí o další rady, nápady, zkušenosti, které využívám již následující den ve výuce. Tento webinář byl rovněž plný praktických rad.
Pavlína Byrtusová, Mgr. Masarykova základní škola Návsí, příspěvková organizace
Dobrý den, děkuji moc, byl to můj první webinář , ale nebude poslední. Již jsem se přihlásila na další webinář pana Čapka :-) Velice mě potěšilo, že je možnost zaslat i nějaký pracovní materiál jako "ducháčci" a praktické rady. Pokud absolvuji školení na jakémkoliv kurzu, vždy jsou pro mě přínosem spíše praktické ukázky než text. Myslím si, že váš webinář moje požadavky splňuje. Děkuji
Alena Holá
Velice inspirativní kurz. Lektor hovořil věcně, velmi erudovaně. Moc děkuji a doporučuji.
Mgr. Martina Joujová Základní škola a mateřská škola Chraštice
Webinář byl inspirující,konkrétní,ideálně uspořádaný a hlavně nebyl zbytečně prodlužovaný. Určitě použiji aktivity v něm uváděné,stejně tak jako jsem použila z webináře,který proběhl v září na téma PODZIM. A také se určitě přihlásím i na téma JARO. S pozdravem Jana Urbánková
Jana Urbánková Mateřská škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
Dobrý večer, na daný seminář jsem se moc těšila a doufala jsem, že mi pomůže řešit naši situaci s šesti dvouletými dětmi v heterogenní třídě. Ujistila jsem se, že vše organizujeme a děláme podle našich možností v podstatě v souladu s tím, co říkala paní lektorka. Je to sice velice náročné a vyčerpávající, ale bohužel se s tímto problémem zřejmě potýkáme všechny. Moc děkuji za zaslané materiály, jsou poučné. Vaše webináře navštěvuji již delší dobu a velice mi vyhovují. Vždy si z Vaší nabídky dokážu vybrat a určitě se zase na nějaký přihlásím. Paní lektorka byla velice milá, upřímná, strávila jsem u pc příjemnou hodinu. Přeji Vám hezké vánoce, šťastný nový rok, hodně sil a vytrvalosti. Šeráková Eva
Eva Šeráková ZŠ a MŠ Budkov
Paní Mgr.Petra Pšeničková je skvělá, vždy na jejich webinářích dostanu spoustu impulsů pro další práci v přípravné třídě. Moc je doporučuji.
Libuše Kroupová, Mgr. Libuše Kroupová,Mgr.
Webinář byl pro mne přínosný. Dozvedela jsem se informace, které běžně ucitelky nevědí. Děkuji rozhodně bych ho doporučila ucitelkam i reditelkam nejen státních školek ale i soukromých v rejstříku. Ještě jednou díky.
Ludmila Kovářová Mateřská škola DOMINO s.r.o.
Seminář byl velmi příjemný, poučný, věcný a praktický. Klidně by mohl být delší :-) Ještě jednou děkuji.
Mgr. Marta Šišláková Mateřská škola Bohumilice
Seminář na téma byl pro mě velice zajímavý. Hlavně 3 informace pro mě byly zásadní. Když budu chtít někoho kritizovat, tak jen za to, jak se právě chová (co se mi nelíbilo) a neřešit jeho osobu, i když o něm nemám zrovna dobré mínění. Když bude někdo kritizovat mě, tak zachovat klid, nenechat se vytočit a raději si nechat čas na rozmyšlenou. Zatřetí - přemýšlet, jak položit otázku, aby s tím druhým byla vůbec řeč a dostali jsme se v komunikaci k cíli. Učím na střední škole, takže jistě dost podstatné informace. Moc děkuji.
Vladimíra Bagová, Mgr. Soukromá střední škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky České |Budějovice, s.r.o.
Dnešního webináře jsem se zúčastnila poprvé. Splnil mé očekávání, zamyslela jsem se nad mým přístupem k žáčkovi :-) V budoucnu budu určitě volit jiná, vhodná slova při vzájemné komunikaci. Přednáška mi umožnila zamyslet se sama nad sebou i nad lidmi kolem. Paní lektorka byla úžasná, dobře se poslouchala a čas uběhl velmi rychle, nebyla to ,,žádná nuda,, :-) Vůbec jsem netušila, že webináře existují, určitě se přihlásím častěji, vlastně jsem již přihlášená na 10. 01. 2018 Ještě jednou moc děkuji, s pozdravem Natália Sommer
Natália Sommer
Seminář byl pro mne užitečným shrnutím dosavadních znalostí a dovedností. Děkuji za stručnost webináře a přehlednost prezentace. Ráda doporučím:-) Uvítám další webináře na téma motivace v prostoru školství, na ŠŠ.
Hana Stejskalová, Mgr. SOŠ Stříbro
Webinář byl velmi přínosný, zvláště pro účastníky, kteří se komunikací nezabývají, anebo nesetkali. Řadu informací z weináře znám a využívá ve výuce, jak po stránce pedagogické, tak v rámi předmětu psychologie a komunikace. Přínos webináře vidím pro mě především v odlišném pojetí a pohledu na problematku.
Šárka Bräuerová, Mgr.
V určitém směru přínosné, některé názory stojí za zamyšlení, jinak dosti hodně teoretické. Ale celkem široká škála.
Mgr. Vlastimil Botek Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou, příspěvková organizace
Dobrý den. Líbí se mi názor na klima ve třídě. Záleží na učiteli jak hodnotí, jaké metody zvolí, jak komunikuje, jaká pravidla nastaví. Souhlasím s názorem, že řada učitelů učí frontálně a děti to nebaví, proto zlobí. Určitě bych zrušila známky, pokud by to bylo možné. Naše státní školství na to však není připraveno. Pan lektor mluvil jasně a srozumitelně. (Jen občas vypadával zvuk) Webinář bych doporučila. Už se těším na další.
Vladislava Tichá, Mgr. ZŠ Gutha - Jarkovského Kostelec nad Orlicí
Výborný webinář. Měli by ho absolvovat povinně všichni učitelé. Bylo by jim a především žákům ve škole lépe.
Ivana Janoušová, PaedDr. ZŠ a MŠ Dolní Rožínka
Seminář se mi moc líbil. Paní Kolesová je doopravdy specialista na svém místě. Spousty užitečných rad. Uvítala jsem mnoho znalostí z praxe, s kterými jsem se i já ztotožňovala. Super a těším se na další seminář.
Andrea Kudrnová Základní škola a Mateřská škola Tábor, Helsinská 2732
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Výborné, moc se mi líbilo. Objednám webinář opět a doporučím lidem.
Mgr. Lenka Pánková ZŠ A MŠ PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Děkuji za seminář na toto téma. Seminář bych určitě doporučila kolegyním v MŠ a všem rodičům, kteří mají dítě s opožděným vývojem řeči. Učím v 1. třídě ZŠ a ujistila jsem se, že práce s těmito dětmi musí začít daleko dříve. Mnohé z doporučených činností můžeme využít i v 1. třídě. Uvítala bych seminář zaměřený přímo na výuku dětí s dysfázií v 1. třídě běžné ZŠ. Kurz pod vedením Mgr. Evy Kolesové hodnotím velmi kladně.
Jana Vodseďálková, Mgr. Základní škola Vysoké nad Jizerou, příspěvková organizace
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Webinář byl zajímavý, hodně věcí jsem si potvrdila, že je správné s dětmi dělat, - ve školce se může procvičovat motorika se všemi dětmi, nejen s dětmi s vývojovou dysfázií, - líbil se mi konkrétní příklad, jak naučit děti určovat první-poslední - paní lektorka byla příjemná, její povídání mělo "šťávu"-jak se říká (bez protahování a opakování slov)
Iva Nováková, Bc. Mateřská škola Návojná, okres Zlín, p.o.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
©2015 Životní vzdělávání z.s.