Reference

Zobrazit reference semináře a/nebo lektora
S webinářem jsem maximálně spokojená.
Alena Kucíková, Bc. 57. mateřská škola Plzeň, Nad Dalmatinkou 1, příspěvková organizace
Tento webinář byl velmi inspirující, určitě jej doporučuji! Lektorka nám nabídla plno materiálů zaměřujících se na celkový rozvoj osobnosti dítěte. Děkuji!
Pavlína Kordiovská, Ing. Bc. Mateřská škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
Dobrý den,s obsahem i řečovým projevem jsem byla spokojena,účastním se příště.Některé poznatky jsem již používala.Děkuji.
Hana Čechová Mateřská škola Srdíčko Pardubice, Luďka Matury 653
Webinář byl pro mně osobně velmi přínosný, dotýkal se všech oblastí, které by měli být výstupem RVP. Lektorka byla velice milá příjemná a sané téma měla krásně a účelně zpracované. Díky.
Monika Fantová
Opožděný začátek mě, pravda, trochu rozladil, ale pan lektor to vzápětí všem vynahradil. Jeho názory byly určitě podnětné, bylo zřejmé, že má mnoho zkušeností i mnoho nastudovaných informací. Představila jsem si ho v naší sborovně a přesně vidím "zasloužilé" učitelky, kterak nesouhlasí s jeho přístupem . . . Velmi ráda bych absolvovala i následující webinář tohoto lektora. Nyní je mi jasné, co nedělat. A teď potřebuju poradit, co a jak dělat dál, lépe. Děkuju za velmi zajímavý a přínosný webinář.
Kateřina Proske, Ing. Základní škola Česká Ves, okres Jeseník
Děkuji za slova pana Čapka, utvrdilo mě to v tom, že je správné nehodnotit pořád jen "výkon", ale také proces. Nesrovnávat žáky,.... více pozdvihovat týmovou práci. V té vidím budoucnost. Vše je o cíli (cílech v hodině), mít jasno v kritériích splnění a pokusit se diferencovat úkoly. Pořád je člověk ale pohlcen třídami o téměř 30 žácích. Každopádně to bylo fajn a bylo to přínosné. Už jsem si také objednala Líného učitele :-)
Martina Mrkvanová, Mgr. ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17
Velmi zajímavý seminář, velmi zajímavý lektor.
Petra Hamtáková, Mgr.
Pěkně udělaná prezentace.
Irena Kafková Mateřská škola Harmonie Neratovice
Webináře jsem se účastnila poprvé. Musím ocenit výbornou kvalitu, příjemné a milé jednání. Seminář byl pro mě zajímavý, inspirující a podnětný. Paní Pšeničková jej měla výborně připravený. Rovněž oceňuji skvělou komunikaci, od přihlášení až po závěr semináře. Mohu jen doporučit!
Anna Ježková
Paní Petra Pšeničková je člověk na svém místě, moc pěkně nám povypráví, co dělat s dětmi předškolního věku. Vždy na jejich webinářích narazím na něco nového, co mohu použít ve své třídě.Doporučuji všem učitelkám MŠ, které mají předškoláky a učitelkám přípravných tříd.
Libuše Kroupová, Mgr.
Dobrý den, pěkně zpracované, nejlepší pro mě bylo závěrečné dotazování, paní lektorka příjemná. Špatný byl pouze přenos zvuku, asi lepší mikrofon příště pro lektorku. Děkuji Kubešová
Diana Kubešová Mateřská škola Česká Třebová, U Stadionu
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Seminář se mi líbil, děkuji za přínosné, užitečné a v praxi hojně využitelné materiály.
Veronika, Musilová, Mgr. Mateřská škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
Seminář mi přinesl nové informace,které využiji při své práci.Paní lektorka byla příjemná,mluvila klidně a odpovídala na všechny dotazy s přehledem.Mnohokrát děkuji. Černá
Oldřiška Černá
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Seminář obsahoval základní informace. Paní lektorka byla milá, mluvila jasně a věcně. Děkuji.
Mgr. Jiřina Zumrová Mateřská škola Český Brod, Kollárova 71, okres Kolín
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Dobry den, lektorka nám řekla hodně zajímavých věci, výborné jsou odkazy. Jen ten čas mi přijde velmi krátký, přidala bych ještě aspoň 30 minut.
Lucie Strnadelová Mgr. Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno
Moc děkuji za tyto webináře, je to super nemuset nikam jezdit a dozvídat se spoustu užitečných informací z pohodlí domova. Lektorka vše podala jasně, srozumitelně. Prosím o další nabídku webinářů. Šimonová
Bohumila Šimonová, Bc. Mateřská škola Studánka Jablonné v Podještědí
Seminář byl zajímavý. Určitě poznatky využiji v praxi. Mohu doporučit.
Růžena Horáčková Mateřská škola Krupá, okres Rakovník
Hodnotím velice kladně. Stručné a jasné informace. Oceňuji i přiložený materiál, který určitě využiji. Webinář byl velice přínosný.
Michaela Musilová ZŠ a MŠ DUB NAD MORAVOU
Dobrý den, děkuji za tento webinář, pro mě nová zkušenost s jiným typem školení. Oceňuji stručné a jasné informace a hlavně vzor plánu vyplněného i prázdného. Toto téma je hodně diskutabilní v současném vzdělávání a souhlasím s názorem lektorky, že pokud se budou do školek díky změnám zákonů dávat děti se speciálně vzdělávacími potřebami, děti dvouleté, nebude mít učitelka čas a hlavně energii děti s takhle různými potřebami kvalitně vzdělávat a to že nás svět chválil za předškolní vzdělávání se těmito přístupy znehodnotí, protože takhle náročnou práci nebude chtít nikdo dělat. A nezmění to ani asistenti, chůvy nebo vyšší plat. Děkuji předem za další inspirativní webinář. S pozdravem Lucie Kušková
Mgr. Lucie Kušková Mateřská škola Valentýnka Hřebeč
Děkuji za přínosný seminář na aktuální téma.
Pavla Hanková Mateřská škola Vora, příspěvková organizace
Dobrý den. Děkuji Vám za přehledně a profesionálně vedený webinář. Webinář jsem zažila poprvé. Beru jej jako plus v tom, že vzdělávání může probíhat z pohodlí domova. Děkuji Vám a přeji pohodové dny. :) Dana Březinová
Dana Březinová Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou, příspěvková organizace
Toto téma jsem s povděkem přijala. Právě pro předškoláka s odloženou školní docházkou nyní pedagogický plán sestavujeme. Moc mi to pomohlo.
Veronika Zíková
Seminář byl shrnutím činností pro rozvoj sluchové analýzy a syntézy s množstvím aktivit a názornch ukázek. Pro mne spíše jen opakování, ale pro začínající učitele určitě cenný seminář zaměřený na praktickou stránku věci.. Lektor byl vstřícný, okamžitě reagoval na veškeré podněty, snažil se doplnit či dovysvětlit. Osobně bych se vyvarovala veřejného pranýřování metody, o které moc nevím a nemám s ní zkušenost. Problémy u žáků mnohdy nejdou na vrub metody jako takové, ale jsou ve způsobu výuky (nedostatečně proškolený učitel, nevhodné učebnice, nedostatečně rozvinutý fonematickýc sluch překotné tempo výuky apod.).
Lenka Syrová, Mgr.
Dobrý den, seminář byl pro mne přínosem, zejména pak jeho praktická část - náměty k hrám, relaxační techniky apod.... Zde by byly výborné živé ukázky např. her z praxe, i když to zřejmě není časově i technicky jednoduché takovéto názorné vstupy do semináře zařazovat. Kladně hodnotím i formu semináře - možnost vzdělání bez potřeby cestovat... Děkuji a těším se zase na slyšenou. Vl. Antoňů
Vladimíra Antoňů Základní škola a Mateřská škola Dříteň
Dobrý den, včerejší webinář mi pomohl v praktické části, některé formy zklidnění dětí už používám, jiné byly pro mě nové a velice zajímavé. Určitě je budu ve své praxi využívat. S lektorkou jsem byla velice spokojena, příjemný a vstřícný přístup, podnětné rady. Určitě se budu dále zúčastňovat Vašich webinářů. Přeju Vám všem hezké prázdniny a na podzim se těším nashledanou. Šeráková Eva
Eva Šeráková MŠ Budkov
Seminář se mi velice líbil. Oceňuji spoustu zajímavých námětů, které je možné využívat v praxi. Zaujaly mě taky hry pro prevenci agresivního chování a podporování kladných vztahů v kolektivu.
Brychtová Helena Mateřská škola Velká Bíteš, Masarykovo náměstí 86, příspěvková organizace
Kurz mě obohatil o nové nápady. děkuji
Monika Mrázová 50. mateřská škola Plzeň, příspěvková organizace
Doporučila bych tento webinář všem učitelkám MŠ i 1. stupně :) Velice mě zaujalo rozcvičování jemné a hrubé motoriky před samotnou grafomotorickou částí. Něco jsem již znala a o něco jsem nyní chytřejší :-D Děkuji za velice pěkný a povedený webinář. Tesařová M.
Milada Tesařová Mateřská škola Velká Bíteš, Masarykovo náměstí 86, příspěvková organizace
Dobrý den,takovéhoto webináře jsem se účastnila prvně a byla jsem velmi spokojená. Určitě bych si chtěla vybrat i další podle potřeby. Zdravím a ať se webináře daří M.Auersvaldová
MARCELA AUERSVALDOVÁ Marcela Auersvaldová
inspirativní webinář, zajímavé možnosti hodnocení, moc se mi vše líbilo. Určitě poznatky využiji.
Mgr. Renata Balejová Základní škola Dobřív, okres Rokycany
Kurz hodnotím kladně, spíše jsem si mnohé zopakovala. Novinkou pro mne bylo propojení hemisfér.
Mgr. Andrea Javoříková Základní škola Bučovice 710, příspěvková organizace
webinář byl velice zajímavý a těším se na další.
Miroslava Cásková, Bc.
Účastnila jsem se úplně poprvé. Vůbec jsem nevěděla, jak to bude probíhat. A byla jsem velmi mile překvapena. Profesionální přístup lektorky. Srozumitelné podání. Paní Mgr. Petra Pšenickova odbornice na svém místě. Budu dále doporučovat a už se těším na další seminář. Veronika Zíková
Veronika Zíková
Webinář byl výborně vedený a plný nápadů na hodnocení. Některé byly pro mě úplně nové, ráda je vyzkouším.
Monika Josefíková, Mgr.
Zajímavý, inspirující seminář.
Adéla Stollinová Mgr. Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod, Smetanova 745, 58301 Chotěboř
Lektor nám na webináři poskytl mnoho podnětů k zamyšlení se nad svou prací a současně nám představil způsoby a možnosti změny přístupu k hodnocení žáků.
Ivana Janoušová, PaedDr. ZŠ a MŠ Dolní Rožínka
Pro začínající učitele super, pro dlouholeté nic nového
Bc. Kateřina Veselá Mateřská škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
Paní lektorka byla velice příjemná, hovořila konkrétně. Byla jsem velmi spokojená. Webinář byl pro mě přínosným. Děkuji a přeji krásné prázdniny a po nich se těším na další webináře.
Alena Kucíková Bc. 57. mateřská škola Plzeň, Nad Dalmatinkou 1, příspěvková organizace
Výborné - poučné, jasné, lektorka perfektní. Ráda bych nápady pro druhý stupeň - přírodopis, chemie. Děkuji!
Petra Popelková, Mgr. ZŠ Blansko, Erbenova 13
Na škole využíváme různé druhy hodnocení. Většina žáků i rodičů dává přednost klasickému známkování.
Zdena Seidlová Mgr. Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace
Seminář byl velmi zajímavý, načerpala jsem spoustu nových her a nápadů do výuky. Děkuji
Jana Kasackova Mgr. ZŠ JIhlava, Demlova 32
Webinář byl velmi přínosný, lektorka příjemná a zkušená. Některé z nápadů a aktivit jsem sice již znala, ale spoustu nových a úžasných jsem získala. Takových není nikdy dost a jsou kořením každého učení. Určitě bych webinář doporučila každému, kdo rád využívá různé formy práce.
Jana Černínová, Mgr. ZŠ Bartošovice
Seminář byl zajímavý, ale měla bych problém uplatnit tyto nápady při každodenní výuce hlavních předmětů (ČJ, M) na prvním stupni ZŠ. Tento způsob hodnocení si umím představit v alternativním školství, kde žáci nejsou hodnoceni na vysvědčení známkami 1-5.
Pavla Švábová Mgr. Základní škola a Mateřská škola Sádek, okres Svitavy
Dobrý den, webinář se mi moc líbil. Paní lektorka uváděla konkrétní příklady z praxe, spoustu her, které jsem dosud neznala a poskytla mnoho návodů pro skupinovou práci...určitě mi tento webinář prospěl a dal spoustu nápadů, jak s dětmi ve Vlastivědě a Přírodovědě pracovat jinak a oživit jim výuku...moc děkuji, bylo to velmi přínosné.
Erika Martynková, Mgr. Masarykova ZŠ Návsí, příspěvková organizace
Velmi přínosný do praxe - přímé práci v hodině. Určitě využiji i pro další předměty.
Marie Fejklová, Mgr. ZŠ Bechyně, Libušina
Myslím, že v otázce hodnocení platí "co člověk, to názor". Způsob zpětné vazby má vliv na tvoření osobnosti člověka, proto by mu měla být věnována pozornost zvláště ve školství. Doporučuji seminář učitelům, aby si mohli z více názorů utvořit takový systém zpětné vazby, který bude z dětí vychovávat dospělé se sebeúctou a zdravým sebevědomím.
Anna Hrčková, Mgr. Základní škola a Montessori mateřská škola Podbřezí
Dobrý den, přivítala jsem, že šlo o praktické nápady, které se dají využít v hodinách. Je znát, že paní lektorka má zmiňované hry vyzkoušené v praxi, což dodává webináři hodnotu. Tento způsob životního vzdělávání s klidným svědomím doporučím dále.
Anna Hrčková Základní škola a Montessori mateřská škola Podbřezí
Dobrý den, děkuji za seminář plný pěkných, zábavných tipů a nápadů. Paní Mgr. Tichá, která seminář vedla vše přehledně vysvětlila a uvedla přímo na konkrétních případech, které nám mohou být velkou inspirací. Některé hry/nápady určitě zařadím do výuky.
Mgr. Markéta Dočkalová ZŠ a MŠ Měrovice nad Hanou
Dobrý den, děkuji za skvělý kurz plný tipů a nápadů. Paní lektorka, vše krásně a jasně vysvětlila a popsala v prezentaci přímo na konkrétních případech. Byla jsem opravdu nadšená a jsem odhodlaná zařadit většinu z her do výuky.
Mgr. Monika Navrátilová Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
Výborné nápady, přehledně zpracované, spousta her. Děkuji Kovařčíková.
Lucie Kovařčíková, Mgr. Základní škola Klimkovice, příspěvková organizace
©2015 Životní vzdělávání z.s.