Reference

Zobrazit reference semináře a/nebo lektora
Děkuji moc za seminář. Bylo to moc fajn. Absolvovala jsem tento webinář poprvé a jsem nadšená.
Alena Dušková, MŠ Krhanice
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Děkuji moc za prezentace a materiály. Webinář se mi moc líbil, po dlouhé době jeden ze seminářů, který mi dal to, co jsem očekávala. Děkuji.
Mgr. Petra Šindelářová
Minimálně proto bych jej doporučil, že nastínil existenci jiné cesty nebo existenci více cest při hodnocení žáků a přinutil mě k přemýšlení nad danou problematikou, která je teď na konci roku velmi aktuální. Pan lektor byl připravený a o dané problematice hodně věděl. Velmi oceňujij jeho konkrétní příklady z praxe a výuky u jednotlivých a procházených témat.
Vlastimil Prachař, Purkyňovo gymnázium Strážnice
Zajímavé téma. Nutí k přemýšlení, zda zažitý způsob klasifikace je ten jediný správný.
Jana Straková, Mgr. ZŠ Jana Husa Písek
Pan Čapek má neotřelý způsob myšlení a přístupu k dětem. Seminář se mi líbil, ale za jednu hodinu se toho moc zvládnout nedá. Děkuji a budu se těšit na další semináře.
Šárka Třísková, Mgr., Vysočina Education
Pan lektor se výborně připravil na webinář, svoje názory měl podložené svými zkušenostmi a ověřené praxí. Byl ochoten reagovat na názory a dotazy účastníků webináře, radil, jak se zachovat, aby učitel mohl uplatňovat doporučený způsob hodnocení žáků.
Jitka Panglová, Mgr.
Seminář se mi líbil. Paní lektorka mluvila zřetelně a uváděla příklady, na kterých teorii lépe pochopím. Myslím si, že z tohoto semináře jsem se naučila novým věcem a také jsem si zopakovala věci, které už znám. Určitě někdy zase webinář navštívim.
Lucie Míchalová, Mateřská škola, ul. Klášterecká 1557, Kadaň
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Velice přínosný, odborně vedený a zajímavý webinář.
Radka Přibylová, 10. MŠ Kadaň
Paní lektorka byla skvělá, na jejím webináři jsem byla podruhé a opět to pro mě byl přínos. Vřele doporučuji všem, kteří se zajímají o logopedii.
Marcela Petrželová, Mgr.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Dobrý den, webinář se mi líbil, i když jsem očekávala trošku méně obecných informací a více právě praktických cvičení. Starší syn (6 a 1/4 roku) má VD diagnostikovanou téměř rok, takže spoustu věcí již vím a mám načteno. Nicméně i tak jsem si vyposlechla spoustu zajímavých věcí a námětů pro práci doma. Děkuji a budu se těšit na případný další webinář.
Tereza Válková
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Webinář velmi oceňuji.Je vhodný pro všechny rodiče,babičky atd. kde je dítě se špatnou výslovností a nebo s vývojovou dysfázií.Hodně pomůže při cvičení s dětmi.
Marie Petrošová
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Seminář byl pro mě především utvrzením diagnózy a výborný pohled odborníka na danou problematiku. Získala jsem mnoho inspirací pro práci s dítětem. Děkuji
Lenka Holasová, Mgr.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Oceňuji hodně konkrétních ukázek sebehodnocení a méně teorie.
Zdeňka Vomočilová, Základní škola Na Lukách Polička
Byla jsem opět velmi spokojená a určitě nabyté informace zúročím i v praxi. Děkuji
Naďa Kolaříková, Prima MŠ
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Přednášky paní magistry jsou velmi přínosné. Její webináře naplňují má očekávání, co se týká praktických doporučení pro vyvozování hlásek. Velmi děkuji a těším se na další.
Eliška Černá
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Webinář velmi doporučuji, zvláště všem rodičům, kteří mají děti s vadami řeči.Hodně pomáhá.Výborná lektorka.
Marie Petrošová
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Bylo znát, že lektorka má bohaté zkušenosti, které se snažila předat účastníkům srozumitelně a přehledně, poskytla mnoho praktických rad.
PaedDr. Eva Schneiderová, MÚ Praha 4 odbor školství
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Webinář se mi líbil a obohatil mě o mnoho cenných znalostí.Děkuji Škramlíková J ana.
Jana Škramlíková, Mgr. Základní škola
Musím opět jen chválit a chválit. Není totiž nad praktické rady a ukázky, které lze využít. Paní magistra Kolesová je velmi vstřícná k našim dotazům a její rady jsou přínosné. Děkuji
Naďa Kolaříková, Prima MŠ, s.r.o.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Opět výborný seminář jak na zopakování již známých věcí, tak i na získání nových informací.
Mgr. Anna Hvězdová, Mateřská škola Rudka, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Kurz formou webináře jsem absolvovala poprvé a velmi mile mě překvapil. Před spoustou let jsem absolvovala kurz pro logopedické asistenty, proto mi tematika je blízká, ale nikdy neškodí si svoje vědomosti osvěžit. S dětmi jsem v kontaktu denně, tudíž vady řeči vnímám dost intenzivně a opakování, nebo nové vědomosti se vždy hodí. Tato forma kurzu je navíc úsporná na čas a velice pohodlná po celodenním úprku, proto mám jako hodnocení jen samá plus. Určitě jsem se neúčastnila naposledy. Všem velké díky! S pozdravem Ivana Březinová
Ivana Březinová ZŠ a MŠ Bečváry, okr. Kolín
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Dobrý den, webinář byl rozsáhlý se spoustou informací, lektorce ovšem bylo špatně rozumět, zvuk vypadával a jakoby chrastil. Podporou byl potom tištěný text. Vaše webináře navštěvuji a přivítala bych více témat pro 2.stupeň. Zdravím a přeji hodně úspěchů ve Vaší práci Lenka Nicková
Lenka Nicková Mgr. ZŠ Libochovice
Seminář byl zajímavý, lze si z něco spoustu vzít, ačkoliv metody jsou časově náročné věřím, že systematickou prací od malých dětí je možné úspěšně používat. Děkuji.
Mgr. Vladimíra Pavková Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
Zajímavé a podnětné.
Ivana Šenoltová, Ing. Základní škola praktická
Vše pečlivě připraveno, hodně podnětů, inspirativní nejen co do nabídky knih, ale i např. představením nakladatelství. Forma webináře mi vyhovovala.Určitě chci poděkovat a lze jen doporučit.
Šárka Gabrielová, Mgr. Mateřská škola Ostrov, Palackého 1045, příspěvková organizaceá
Webinář byl velmi pěkný.Vše bylo srozumitelné a poučné. Lektorka mluvila zřetelně a srozumitelně.
Marie Petrošová
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Vynikající. Ukázky z praxe, skvělá lektorka, moc děkuji.
Jitka Bajerová
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
velice praktické a srozumitelné
Zuzana Francová, Mgr.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Webinář bych doporučila i ostatním. Paní lektorka vedla tuto hodinu profesionálně a doporučila mi dostatečné množství praktických ukázek i logopedických materiálů.
Jitka Vernerová, Bc. ZŠ a MŠ SNP, 2304/6, Ústí n.L., 400 11
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Webinář se mi líbil. mělo to spád, bylo to přínosné.
Iveta Patzeltová Mateřská škola
Webinář se mi moc líbil. Mnohé knížky jsem neznala. Paní lektorka nás výborně provedla světem i méně známých nakladatelství a jejich vybraných knih. Určitě uvítám někdy v budoucnu pokračování, třeba zase více zaměřený na děti na 1. stupni ZŠ.
Monika Josefíková, Mgr.
Lektorka je velký praktik, má příjemné vystupování. Praktická cvičení byla spíše pro předškolní děti.
Renata Rothová, Mgr. ZŠ a MŠ Drmoul
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Pan lektor vystupoval příjemně a srozumitelně vše vysvětloval. S jeho názory souhlasím, ale ráda bych uvítala konkrétní návody, jak to udělat, aby byly všechny děti aktivně zapojené. Ve své výuce používám hodně skupinovou práci a stále se mi stává, že některé děti se tzv. , vezou". S dětmi to rozebíráme, hovoří o tom, ale příště je situace obdobná. Další problém mám s klasifikací. To, jak to prezentoval pan lektor je z mého pohledu ideální, ale v reálu se to těžko splňuje (děti přechází na druhý stupeň, víceletá gymnázia,...). Uvítala bych například samostatný webinář na jednotlivá témata. ( jak v úvodu pan lektor hovořil, že by to celé bylo na mnoho hodin). S pozdravem Veiserová
Dana Veiserová ZŠ Gutha - Jarkovského Kostelec nad Orlicí
Seminář: Líný učitel
Skvělý webinář hlavně díky úžasnému panu Čapkovi, konečně si někdo vzpomněl na Komenského a jeho "Školu hrou".....výborné, děkuji.
Jana Dítětová, Mgr. Základní škola
Seminář: Líný učitel
Seminář se mě moc líbil, byl výstižný, k věci. Paní lektorka vše skvěle vysvětlila a doplnila ukázkami, zodpověděla všechny naše dotazy.
Mgr. Anna Hvězdová Mateřská škola Rudka, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Webinář se mi velmi líbil svojí dostupností, přehledností, přístupem lektorky i organizátorů, praktičností a hlavně názorností při ukázkách. Cením si také včasnými reakcemi na naše dotazy během webináře. Celkově hodnotím webinář velmi kladně a určitě se zúčastním dalšího.
Naďa Kolaříková Prima MŠ, s.r.o.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Dobrý den, zkusím jen krátce ohodnotit seminář: byl krátký, výstižný, srozumitelný, s praktickými ukázkami z praxe a dal mi zase nové podněty. Na stupnici škol. hodnocení bych kurz i p. lektorku hodnotila- 1.
Kamila Kurucová, Mgr. SŠ, ZŠ a MŠ Šumperk
Dobrý den, webinář jsem absolvovala prvně. Moc se mi líbí konkrétní ukázky cvičení/kreslení, ne jen teorie. Informace použiji jen pro domácí učení pro svou dceru (3 roky 9 měsíců), nejsem učitelka ani nic podobného. Vše bylo vysvětleno srozumitelně, paní Pšeničková byla velmi milá. Zajímal by mne i webinář o vývojové dysfázii, kterou dcera má. Bohužel je již obsazený. Děkuji a přeji hezký den.
Petra Kamarádová
Kurz byl opět pěkně postaven. Ujasnila jsem si některé věci a získala další nápady.
Božena Kocourková, DiS.
Seminář byl zajímavý a dozvěděla jsem se nové informace a především nápady pro práci s dětmi. Děkuji! :)
Martina Roflíková Mateřská škola Laudova se speciálními třídami
Náročné téma, ale velice obohacující.
Jana Kovářová, Mgr. Základní škola Nový Bor, Generála Svobody 114, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Dobrý den, seminář byl velmi zajímavý, obohatil mě o nové poznatky z praxe. Určitě ho doporučuji dalším kolegům z oboru. Děkuji.
Ivana Daňhelová, Mgr., Bc. Základní škola
Příliš náročné pro učitele základní školy. Využiji z toho tak třetinu poznatků. Ale děkuji, pro mě osobně byl seminář přínosem.
Kateřina Zumpfová, Mgr. Základní škola a Mateřská škola Žleby, okres Kutná Hora
S webinárom som veľmi spokojná. Ďakujem!
Marta Paligová, Mgr.
Všem doporučuji, moc se mi to líbilo a těším se na další webinář s p. Čapkem.
Jana Dítětová, Mgr. Základní škola
Webinář pana Čapka je vždy zajímavý, obsahující příklady z praxe i do praxe, ale bohužel vždy velmi krátký. A dotazy na lektora mě napadnou až později :) Přeji ať se vám daří, na vaše webináře se vždy těším a nikdy jsem nebyla zklamaná.
Hana Hýsková, Mgr. Zš Luhačovice
Dobrý den, tento webinář mi nepřinesl nic nového, ale zřejmě byl pro jinou cílovou skupinu. Přesto mám webináře ráda a těším se na další.
Jana Dítětová, Mgr. Základní škola
Některé inofrmace jsem věděla, chtěla jsem se ujistit, jak to je a jak to bude v následujícím období z hlediska inkluze a AP. Člověk si musí neustále některé informace ověřovat na několika nezávislých místech.
Radka Zdražilová, Ing. Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
Zajímavý, výstižný a inspirující kurz. Doporučuji.
Jana Táboříková, Mgr. MZŠ Dymokury
©2015 Životní vzdělávání z.s.