MUDr. Pavla Hružíková

lékařka Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny FNO

  • lékařka Zdravotnické záchranné služby MSK
  • lektor Vzdělávacího a výcvikového střediska Zdravotnické záchranné služby MSK
  • instruktor candidate KPR/AED (Basic Life Support), ALS (Advanced Life Support) Evropské resuscitační rady
  • autorka odborných zdravotnických textů online kurzu Mateřská školka v praxi

Reference

Dobrý den, kurz splnil má očekávání. Lektorka byla dobře připravená, disponovala odbornými znalostmi, zkušenostmi, dobře používala názor. Hodnotím velice pozitivně. K přístupu za strany Životního vzdělávání rovněž nemám připomínky, organizace bezproblémová, dodržení časů, poskytování včasných informací, vše bylo naprosto v pořádku. Jisté výhrady snad jen k fungování techniky: špatně jsem rozuměla lektorce, obtíže se spouštěním videa. Přeji mnoho úspěchů v další práci:-)
Mgr. Ivana Stejskalová Střední odborná škola Olomouc spol. s r. o.
Dobrý den přeji, chci Vám poděkovat za včerejší náplň semináře a perfektní vedení paní doktorkou. Vše pro mě bylo jasně srozumitelné, podle návodu bych se i uklidnila a snad slušně zvládla ošetření poranění. S paní ředitelkou si vybereme ještě i další témata. Ať se Vám daří! Pěkný den.
Dagmar Ullmannová, Bc. Mateřská škola křesťanská Opava, Mnišská – příspěvková organizace
Jezdívám na školy v přírodě a jsem zdravotníkem, proto jsem si ráda oživila a mnohé i doplnila podle pokynů a doporučení paní doktorky. Je vidět, že má bohaté praktické i odborné zkušenosti. Dělala jsem si poznámky a dnešní prezentace se mi bude hodit. K ní si připíšu postřehy z Vašeho výkladu. Mějte se hezky.
Barbora Kuzníková Mateřská škola křesťanská Opava, Mnišská – příspěvková organizace
Webinář v pohodlí školy u počítače je výhodou, mohly jsme v chatu reagovat na výklad, nechat si vysvětlit specifický úraz, také sdílení s ostatními účastníky je přínosné, slyšíte i jejich dotazy, co se kde stalo, jak předcházet situacím, ale hlavně jak reagovat, když už se něco stane... Byla jsem na celodenním semináři, bohužel školitel byl bezpečnostní technik, a nebyl profesionálem, který je lékař od záchranky. Váš výklad byl opravdu vyčerpávající. Určitě se přihlásíme na další. Děkuji Vám a přeji hodně spokojených účastníků. Krásný den přeji.
Marie Kostelná Mateřská škola křesťanská Opava, Mnišská – příspěvková organizace
Kurz jsem zkusil nemaje explicitní očekávání vzhledem k tomu, že jsem si nedovedl představit, jak takové téma učit přes webinář. Webinář byl jen ekvivalentem mluvené knihy. Bohužel mě nepřekvapil, naopak zklamal, čekal jsem alespoň multimédia. Souvislý nepřerušovaný výklad bez zapojení, výčtem. Bez prioritizace. Nemám pocit, že bych po webináři dokázal víc než před ním - ztráta času.
Ing. Vladimír Kutálek, Ph.D.
Skvělé, svižné, stručné, výstižné, vypíchnutí podstatného, příklady z praxe, celý seminář v písemné formě k dispozici, doporučuji.
Kateřina Polišenská Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
©2015 Životní vzdělávání z.s.