Mgr. Vladislava Tichá

lektorka vzdělávání dospělých

  • učitelka s praxí na 1. stupni ZŠ
  • bohaté ověřené zkušenosti s prací na interaktivní tabuli

Reference

Děkuji za inspiraci
Zdeňka Michnová, Mgr. Základní škola a Mateřská škola, Sebranice, okres Blansko, příspěvková organizace
Výborné nápady, velmi dobře popsané, určitě vyzkouším. Děkuji.
Mgr. Lucie Kovařčíková Základní škola Klimkovice, příspěvková organizace
Dobrý den, Váš seminář byl pro mne velmi inspirativní. Těším se až budu postupně všechny nové informace podávat dětem. Paní učitelka/lektroka byla velice příjemná, klidná. Děkuji a přeji pěkný den
Mgr. Tereza Pospíšilová Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
Webinář byl inspirující, poučný, přínosný s množstvím dobrých nápadů, které lze ve výuce využít.
Marie Ledvinová, Mgr. Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou, příspěvková organizace
Webinář byl fajn, líbilo se mi množství nápadů. My začínáme v 1. a 2. třídě, tak mám nápady i pro větší. Zdravím. Pěkné svátky a hodně zdraví do nového roku. Irena Gramanová
Irena Gramanová, Mgr. Irena Gramanová,Mgr.
Webinářů se zúčastňuji často (nejen placených), vždy mě obohatí o další rady, nápady, zkušenosti, které využívám již následující den ve výuce. Tento webinář byl rovněž plný praktických rad.
Pavlína Byrtusová, Mgr. Masarykova základní škola Návsí, příspěvková organizace
Bylo to moc fajn - příjemné, milé, inspirující.
Martina Hegrová Mgr. Základní škola a Mateřská škola Sádek, okres Svitavy
Webinář byl pěkný, plný nápadů a inspirace. Některé hry vyzkouším ve výuce.
Monika Josefíková, Mgr.
Maximální spokojenost, paní Tichá opět nezklamala, mám spoustu inspirace. Těším se na další.
Renata Balejová Mgr. Základní škola Dobřív, okres Rokycany
Na webinář Čeština není nuda jsem se velice těšila. Po účasti na 1. části jsem se přesvědčila, že paní Mgr. Tichá má spoustu skvělých nápadů pro výuku a já je určitě použiji. Webinář, či jiné setkání s paní Tichou je velmi přínosné.
Hana Honzírková ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA KOCLÍŘOV, okres Svitavy
Opět jsem měla možnost shlédnout úžasný seminář, který mi v mé praxi hodně pomůže! Tolik námětů, nápadů a krásných inspirací, že nevím, co použít jako první - nejraději bych všechno najednou. :-) Ještě jednou děkuji a přeji všem mnoho úspěchů! S pozdravem, Alena Oškerová
Alena Oškerová ZŠ a MŠ při Sanatoriu Edel Zlaté Hory
WEBINÁŘ byl přínosný. Získala jsem spoustu námětů na aktivity ho hodin českého jazyka. Spojení bylo bez problémů, reagovat jsme mohli individuálně, dle potřeby. Výhodou je nesporně to, že se dá zúčastnit z domova. Určitě mohu jen doporučit.
Bc. Michaela Müllerová Základní škola a mateřská škola Lesná, příspěvková organizace
Bylo to moc fajn, spousta výborných v praxi využitelných nápadů. Děkuji.
Martina Hegrová, Mgr. Základní škola a Mateřská škola Sádek, okres Svitavy
Dobrý den, webinář hodnotím velice kladně. Přehledné seznamovaní s nápady , utříděné postupy a příjemné vystupování paní lektorky udrží jistě pozornost všech posluchačů. Už se těším na další část. Zdraví Hana Honzírková
Hana Honzírková, Mgr. Základní škola a Mateřská škola Koclířov, okres Svitavy
Velmi pozitivně hodnotím tuto formu vzdělávání. Webinář pro mě byl přínosný. Líbilo se mi, že byl plný praktických nápadů a ukázet z praxe. Děkuji, Jana Kubíčková.
Jana Kubíčková, Mgr. Základní škola, Dětský domov a Školní jídelna Litovel
Webinář byl pěkný, plný nápadů a inspirace.
Monika Josefíková, Mgr.
Webinář splnil má očekávání, byla jsem maximálně spokojena. Kolegyně Tichá je profesionál na každém kroku a její nápady jsou pro mne velkou inspirací do další práce.
Renata Balejová, Mgr. Základní škola Dobřív, okres Rokycany
Dobrý den. Tohle byl můj první webinář a jsem z něj naprosto nadšená! Nevěděla jsem, jak to celé bude probíhat a co mě čeká, ale celou dobu jsem ani nedutala a jen poslouchala a přijímala nové informace. V praxi využiji většinu z toho co jsem se včera dozvěděla, z čehož mám největší radost, neboť tak obohatím své hodiny a mé žáčky. Děkuji za to, co děláte a již teď se těším na pokračování webináře!
Alena Oškerová Základní škola a Mateřská škola při Sanatoriu Edel Zlaté Hory
Webinář byl skvělý, a paní lektorka taktéž. Doporučuji ve všech směrech. Dostala jsem velmi cenné informace, které jsem už začala využívat v praxi a musím říct, že děti výuka zaujala. Děkuji.
Mgr. Martina Moučková
Webinář byl pro mě velmi přínosný. Ač se snažím dětem obohacovat a vymýšlet aktivity v předmětu vlastivěda a přírodověda, nové nápady, které fungují, nikdy nejsou na škodu. Metody a aktivity z webináře byly zajímavé, inspirativní. Mohu vřele doporučit.
Dagmar Bouchalová, Mgr. Základní škola Česká Ves, okres Jeseník
Webinář se mi moc líbil. Bylo uvedeno hodně her, je tedy z čeho vybírat. Lektorka vše vysvětlovala jasně a srozumitelně a ve spojení s prezentací bylo vše přehledné. Odpovídala i na dotazy vztahující se na konkrétní situace. Byla jsem na webináři poprvé, určitě se přihlásím ještě jindy a kolegyním doporučím.
Helena Vlášková, Mgr. Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace
Dobrý den, webinář jsem absolvovala poprvé a jsem doslova nadšená. Lektorka i přes počáteční problémy s technikou zvládla vše bravurně. Hry, které prostřednictvím webináře představila a vysvětlila jsou pro mne nové a ráda je v praxi vyzkouším.Myslím, že budou přínosem pro děti a najdou tak lepší cestu k předmětům jako je přírodověda a vlastivěda.Pokud se ještě v budoucnu podobný webinář uskuteční, opět se ráda zúčastním. Přeji vám všem mnoho štěstí jak v osobním, tak i v pracovním životě. Ivana Dědková
Paed.Dr Ivana Dědková
Dobrý den, webinář byl veden na profesionální úrovni. Doporučuji začínajícím učitelům jako vhodnou inspiraci, povzbuzení při práci, podnětné a zajímavé nápady pro zpestření výuky v hodinách matematiky.
Mgr. Marie Ledvinová Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou, příspěvková organizace
Dobrý den, Váš webinář bych doporučila v nižších ročnících. Já učím 6. - 9.ročník, ale letos mám prvně v šestce děti s inkluzí a hledám inspirace pro usnadnění výuky. Některé hry jsem si vybrala, hlavně ty, které jdou použít v malé skupině, protože učím s pomocí asistentky žáky s minimál. výstupy. Vaše Webináře si vybírám každý rok ráda. Přeji hodně úspěchů ve Vaší práci. Nicková
Lenka Nicková Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice - příspěvková organizace
Výborné, potřebovala bych také nějaké hry pro druhý stupeň.
Hana Nováková ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice
Dobrý den, webinář byl přínosný, paní lektorka sršela nápady. Bohužel mám velmi slabou třídu a spoustu her prostě nezvládneme. Mám 10 dětí vyšetřené v PPP, z toho 5 s IVP...Hezký den. Mádrová
Hana Mádrová, Mgr. ZŠ Svatoplukova Šternberk
Doporučila bych ho začínajícím učitelům. I pro zkušenější učitele tam byly nějaké nápady nebo alespoň připomenutí zapomenutých aktivit.
Mgr. Renata Tylšová ZŠ V. Hejny
Lektorka vedla vebinář zajímavě a poutavě. Líbilo se mi množství her, které zpestřují matematiku. Bohužel jsem měla problémy s kvalitou hlasu, což poněkud ztěžovalo sledování.
Soňa Sikorová, Mgr. Masarykova základní škola Návsí
Webináře jsem se zúčastnila poprvé a tento způsob vzdělávání se mi hodně zalíbil. Ráda bych se zúčastnila i některých dalších webinářů. Paní lektorka mluveným slovem doprovázela nachystanou prezentaci, kde měla velkou zásobu zajímavých her, které určitě využiji ve své praxi. O všem se dalo komunikovat přes chat. Děkuji za zajímavou zkušenost, již jsem doporučila i dalším kolegyním.
Kateřina Humeníková, Mgr. Základní škola a mateřská škola Kostelec na Hané, okres Prostějov Přispěvková organizace
Dobrý den,takovéhoto webináře jsem se účastnila prvně a byla jsem velmi spokojená. Určitě bych si chtěla vybrat i další podle potřeby. Zdravím a ať se webináře daří M.Auersvaldová
MARCELA AUERSVALDOVÁ Marcela Auersvaldová
Výborné - poučné, jasné, lektorka perfektní. Ráda bych nápady pro druhý stupeň - přírodopis, chemie. Děkuji!
Petra Popelková, Mgr. ZŠ Blansko, Erbenova 13
Seminář byl velmi zajímavý, načerpala jsem spoustu nových her a nápadů do výuky. Děkuji
Jana Kasackova Mgr. ZŠ JIhlava, Demlova 32
Webinář byl velmi přínosný, lektorka příjemná a zkušená. Některé z nápadů a aktivit jsem sice již znala, ale spoustu nových a úžasných jsem získala. Takových není nikdy dost a jsou kořením každého učení. Určitě bych webinář doporučila každému, kdo rád využívá různé formy práce.
Jana Černínová, Mgr. ZŠ Bartošovice
Dobrý den, webinář se mi moc líbil. Paní lektorka uváděla konkrétní příklady z praxe, spoustu her, které jsem dosud neznala a poskytla mnoho návodů pro skupinovou práci...určitě mi tento webinář prospěl a dal spoustu nápadů, jak s dětmi ve Vlastivědě a Přírodovědě pracovat jinak a oživit jim výuku...moc děkuji, bylo to velmi přínosné.
Erika Martynková, Mgr. Masarykova ZŠ Návsí, příspěvková organizace
Velmi přínosný do praxe - přímé práci v hodině. Určitě využiji i pro další předměty.
Marie Fejklová, Mgr. ZŠ Bechyně, Libušina
Dobrý den, přivítala jsem, že šlo o praktické nápady, které se dají využít v hodinách. Je znát, že paní lektorka má zmiňované hry vyzkoušené v praxi, což dodává webináři hodnotu. Tento způsob životního vzdělávání s klidným svědomím doporučím dále.
Anna Hrčková Základní škola a Montessori mateřská škola Podbřezí
Dobrý den, děkuji za seminář plný pěkných, zábavných tipů a nápadů. Paní Mgr. Tichá, která seminář vedla vše přehledně vysvětlila a uvedla přímo na konkrétních případech, které nám mohou být velkou inspirací. Některé hry/nápady určitě zařadím do výuky.
Mgr. Markéta Dočkalová ZŠ a MŠ Měrovice nad Hanou
Dobrý den, děkuji za skvělý kurz plný tipů a nápadů. Paní lektorka, vše krásně a jasně vysvětlila a popsala v prezentaci přímo na konkrétních případech. Byla jsem opravdu nadšená a jsem odhodlaná zařadit většinu z her do výuky.
Mgr. Monika Navrátilová Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
Výborné nápady, přehledně zpracované, spousta her. Děkuji Kovařčíková.
Lucie Kovařčíková, Mgr. Základní škola Klimkovice, příspěvková organizace
Kurz byl lektorkou dobře připraven, ovšem spíše pro úplné seznámení s metodou Hejného matematiky. Shodou okolností jsem byla týž den odpoledne na semináři podobného obsahu v Opočně, tudíž pro mne nezaznělo zas až tak mnoho nového. Každopádně mě opět kurz potvrdil, že učit metodou Hejného matematiky je pro děti dobré.
Eva Pavlová, Mgr. Základní škola a Montessori mateřská škola Podbřezí
Oceňuji, že tento kurz vedla lektorka, která má zkušenosti s matematikou prof. Hejného. Kurz byl pěkný, ukazující jinou metodu ve výuce matematiky.
Monika Josefíková, Mgr.
Maximální spokojenost, potřebovala jsem úvodní nadhled do alternativní metody výuky matematiky. Moc děkuji.
Mgr. Renata Balejová Základní škola Dobřív, okres Rokycany
Webinář se mi líbil. Byly tam sice malinké technické problémy, ale ty se okamžitě upravily. Mgr. Vladislava Tichá byla milá, její informace pro mě byly zajímavé. Děkuji
Alena Kucíková Bc. 57. mateřská škola Plzeň, Nad Dalmatinkou 1, příspěvková organizace
Dobrý den, seminář byl velmi inspirativní. O víkendu se hned pustím do přípravy kartiček. Nápady se dají aplikovat i na další předměty. Paní lektorka byla srozumitelná, určitě bych seminář doporučila. U nás ve škole jsem se radostně podělila o získané nápady. Děkuji Janoušková
Ludmila Janoušková, Ing. Základní škola Velké Přítočno
Seminář hodnotím kladně, většinu metod výuky znám a některé ve výuce využívám. Učím především na druhém stupni, kde se se žáky pracuje jiným způsobem. Paní lektorka hovořila srozumitelně,, seminář měla dobře připravený.
Zdena Seidlová, Mgr. Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace
Webinář byl celý prakticky zaměřený a líbila se mi pestrost aktivit, které paní lektorka při výuce používá. Paní lektorka moc pěkně vystupovala, měla připravenou výbornou prezentaci, ochotně odpovídala na dotazy. Jen technická poznámka - občas jsem paní lektorce špatně rozuměla, hlas se ztrácel.
Monika Josefíková, Mgr.
Inspirativní metody jak děti zaujmout. Děkuji.
Aneta Klusáková ing.
Velice přínosné, získala jsem nové metody výuky....
Jitka Nermutová ZŠ a MŠ Libice nad Doubravou
Paní lektorka byla příjemná. Občas se sekal zvuk. Nápadů bylo dostatek, je z čeho vybírat. Uvítala bych lepší grafické zpracování pro lepší orientaci. Barevně, ...
Mgr. Kristina Pudelková Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Výborný webinář plný nápadů.Doporučuji všem.
Jana Lexová, Mgr. Základní škola Vysoké Mýto Javornického, příspěvková organizace
©2015 Životní vzdělávání z.s.