Mgr. Miloslav Hubatka

specialista na rozvoj talentu dětí

  • 10 let ředitel školy se specializací na rozvoj nadaných dětí
  • zkušený pedagog s 21letou praxí
  • autor knihy Úspěšní vychovávají své děti jinak (Albatros Media, Edika 2014)
  • publikuje v mnoha odborných časopisech a žurnálech
  • provádí poradenskou činnost v oblasti využití talentů u dětí

Reference

"Prezentace byla super - mám o čem přemýšlet."
Petrásek Zdeněk
"Moc děkuji za webinář, bylo to velice zajímavé."
Denisa Pávová
Seminář splnil mé očekávání.
Ivana Hůrková ZŠ a MŠ Petrohrad, okres Louny, p.o
Dobrý den, doufala jsem, že druhá část bude více zaměřena na praxi. Že se dozvím nějaké užitečné rady, typy, nápady jak komunikovat s rodiči. Příklady z praxe. Řešení konfliktů. Vlastní zkušenost. Bohužel mě tento webinář zklamal. Děkuji
Lenka Vlastníková, Mgr. Základní škola Pelhřimov, Komenského 1326
Pan lektor byl opět skvělý. Předkládal srozumitelné a pravdivé informace, které plně odpovídají realitě. Mohu jen doporučit.
Beránková Markéta, Mgr. ZŠ a ZUŠ J. E. Purkyně Libochovice
Dobrý den, seminář byl zajímavý. Určitě bych ho doporučila dalším pedagogům.
Ivana Daňhelová, Mgr., Bc. Základní škola
Webinář byl pro mě přínosný a zajímavý. Líbil se mi. Děkuji.
Mgr. Irena Dvořáková, Základní škola Pelhřimov, Komenského 1326
Zajímavé, upotřebitelné v praxi, lektor má k tématu co říci.
Radka Farská, Mgr. Základní škola Vysoké nad Jizerou
Webinář se mi líbil, je vidět, že pan lektor má bohaté zkušenosti a dokáže je dobře předat. Těším se na 2. část.
Mgr. Irena Dvořáková Základní škola Pelhřimov, Komenského 1326
Dobrý den, včera jsem se zúčastnila Vašeho semináře. Myslím si, že by možná bylo vhodnější věnovat více času diskusi. Obecná část byla také dobře zpracována, ale dle mého názoru , byla příliš dlouhá. Odpovědi na pokládané otázky nám mnohým již teď pomohou při práci. Velmi děkuji panu lektorovi. Pěkný den V. Burdová
Věra Burdová Ing. Základní škola
Webinář byl přínosný, těším se na pokračování. Doufám, že poskytne i návod k jednání s rodičem agresívním. Lektor byl příjemný, o problematice má přehled.
Ivana Hůrková Základní škola a mateřská škola Petrohrad, okres Louny, p.o.
Webinář se mi líbil. Je vidět, že lektor má dlouholetou praxi v oboru, kterou dokáže vhodně využít v rámci své přednáškové činnosti.Z mého pohledu nejsilnéjší částí byla ta poslední, která byla věnována konkrétním případům z praxe. Jediným nedostatkem bylo méně kvalitní ozvučení. Moc děkuji a budu se těšit na druhou část S pozdravem I. Daňhelová
Ivana Daňhelová, Mgr., Bc. Základní škola
Seminář byl skvělý. Pan lektor předává pohled na situace bez líbivých úprav, tak jak to skutečně je. Těším se pokračování.
Markéta Beránková, Mgr. Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice - příspěvková organizace
Dobrý večer, dnešní seminář se mi líbil. Pan lektor věděl o čem mluvil, bylo znát, že má za sebou praxi, ze které říkal přímo praktické rady. Děkuji moc, těším se na 2.díl. Štýbrová
Naděžda Štýbrová Mgr. ZŠ Libochovice
Výstižné, srozumitelné, logické. Jako učitelka bych ráda viděla nějaký další příklad z praxe, konkrétní téma.
Alena Brabcová Mgr. Základní škola Okříšky
Lektor byl příjemný, mluvil přiměřeně. Jako úvod do problematiky se mi seminář líbil. Těším se na pokračování.
Ivana Hůrková Základní škola a amateřská škola Petrohrad, okres Louny, p.o.
Kurz splnil má očekávání. Výklad lektora byl srozumitelný, prezentace přehledná. Děkuji za poslaný materiál, neboť již dnes jsem měla problém, si vše vybavit.
Dana Kadlecová, Mgr. DD, ZŠS a PŠ, Jaroměř
Kurz byl přínosný, informace byly podány stručně a srozumitelně. Nemám žádné připomínky.
Jitka Černá Gymnázium,Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace
Dobrý den, tato část semináře pro mě byla více přínosná, lektor hovořil příjemným tempem i dobrou hlasitostí a stručný obsah doložený prezentací byl pro mě výhodou. Jen jsem měla trochu pocit, že v některých částech bylo opakováno totéž. Celkově jsem ale byla spokojena. Děkuji. M.Hudková
Miroslava Hudková Obchodní akademie
Z kurzu mám několik postřehů, které budu zapracovávat do nastavení komunikace s rodiči. Pana magistra požádám o zaslání směrnice ke komunikaci. Děkuji, přínosný kurz.
Lenka Kubátová, Ing. Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1
Byl to kvalitní kurs, od člověka, který rozumí praxi...
Jindřiška Tabačanová, Mgr. NOE - Křesťanská základní škola a mateřská škola v Pardubicích
Webinář splnil mé očekávání. Lektor přehledně a srozumitelně ukázal, k čemu jsou myšlenkové mapy dobré, a poskytl cenné rady pro jejich užití. Obecně využívám možnosti učit se prostřednictvím webinářů zejména proto, že příručky zpravidla neposkytují žádnou zpětnou vazbu, neumožňují klást otázky ani inspirovat se příspěvky ostatních účastníků. Děkuji!
RNDr. Meda Višňáková
Doporučil bych webinář pro absolutní začátečníky s myšlenkovými mapami, lidi se základními vědomostni o mozku a principech kreatitivy. Na webináři se dozví užitečné základní informace důležité pro další osobní růst.
Tomáš Bednář Tomáš Bednář (Spoluzakladatel projektu Kreativní Slovník)
"Byl to můj první webinář, získala jsem nové poznatky při skupinové práci, použití nových odkazů v praxi. Lektor vložil do své prezentace odpovědi na otázky od posluchačů. Byly nám zaslány všechny dokumenty a odkazy, které na webináři použil. Srovnávání dobré a špatné práce ve skupinách."
Mgr. Romana Kotoučková, ZŠ a MŠ Březí, okres Břeclav
"Bylo řečeno vše, co jsem potřeboval slyšet, příklady z praxe."
Bc. Lukáš Caha, Velké Hamry
"Velice doporučuji, lektor zná problematiku podrobně a přehledně vysvětluje v omezeném časovém úseku. Používání metod práce ve třídě s integrovanými dětmi, Velký přehled o problematice, porovnávání situací v jiných zemích, uvádění příkladů přímo k problematice."
Mgr. Hana Honzírková, ZŠ a MŠ Koclířov, okr. Svitavy
"Utvrdil mne, že mám k inkluzi správný postoj a že vůbec nedělám věci špatně. Lektor mluvil jasně k věci, byl vstřícný a odpověděl na všechny otázky."
Mgr. Michaela Kořenková, ZŠ Žulová, okr. Jeseník
"Webinář jsem absolvovala poprvé a už bych neměnila za seminář ze dvou důvodů - mohla jsem jej sledovat z pohodlí domova a během přednášky jsem mohla chatovat s přednášejícím. Když ještě zmíním nízkou cenu a kvalitního přednášejícího, jako je pan Hubatka, je to sázka na jistotu. Získala jsem mnoho informací z praxe, pan lektor je zkušený učitel, zapálený pro věc a také sympatický muž:). Byla jsem spokojená."
Mgr. Dagmar Kameníková, Dambořice
"Webináře k inkluzi jsem se účastnila poprvé. Vše konkrétně objasněno, vysvětleno, stručně řečeno, webinář přínosný ve všem! Kvalitní informace k problematice včetně zaslaných materiálů. Ještě jednou mockrát děkuji."
Mgr. Jiřina Dvořáková, ZŠ Světlá nad Sázavou
"Webinář jsem absolvovala poprvé a zvládla jsem technické záležitosti v pohodě. Hodinová dotace je dostatečná, co se týče pozornosti a soustředění na problematiku. Lektor reagoval na dotazy okamžitě a neměl problém se přizpůsobit. Lektor se držel tématu, a to i tak ožehavého jako je inkluze. Pohled na inkluzi ne zcela dle současného trendu - frontální výuka, realita a inkluze, únosnost inkluze..."
Mgr. Lucie Marková, Ústí nad Labem
"Webinář měl spád, byl přehledný, výstižný, pomůže mi při práci s nadaným žákem. Zorientování se v pojmu nadaný žák - rozdělení do skupin. Přesně jsem tam našla svého nadaného žáka, mohu na tom dále stavět, pracovat. Lektor mluvil k věci, žádné odbočování, srozumitelně, je vidět, že danému tématu rozumí."
Mgr. Martina Jůzová, ZŠ Velké Přítočno
"Doporučuji, jelikož poznáním osobnosti žáka mohu učit tak, aby ho to nejen bavilo, ale obohatilo a získal ten správný přístup ke vzdělávání a poznávání. Byla jsem velmi spokojena. Lektor podrobně rozebral jednotlivé typy inteligencí, uvedl příklady a vysvětlení jednotlivých způsobů výchovy a vzdělávání žáků podle i smíšených typů inteligencí."
Mgr. Miroslava Šašinková, Komňa
"Vřele doporučuji. V pohodlí domova se každý dozví mnoho přínosných informací. Webinář mi potvrdil, že v mnoha názorech jsem stejná - hlavně ohledně výchovy, pravidel,... Lektor měl velmi poutavý přednes, příjemné tempo řeči. Ani jsem nevěřila, že už je konec."
Bc. Jitka Punnerová
"Webinář měl spád a lektor se nezdržoval u jednotl. částí déle než bylo nutné. Hodně srozumitelných informací a rad do praxe."
Denisa Thiemelová, ZŠ a MŠ Velká Polom
"Vyhovují mi webináře. Tento byl výstižný a přehledný, zkušenosti vycházely z praxe, pomůže mi zkvalitnit vyučovací proces. Děkuji za prezentace.
Mgr. Marie Švehlová, ZŠ a MŠ Studená, okr. Jindřichův Hradec
"Seminář mi přinesl nové informace, přehledně utříděné. Lektor zařazoval poznatky z praxe i ze zahraničí."
Mgr. Helena Balcarová, ZŠ Brno, Vejrostova
"Vyslechla jsem si názory člověka, který je z praxe a chápe obyčejného učitele. Navíc jasně řekl, že inkluze musí mít určité hranice, které by měla určovat i škola, kde probíhá."
Mgr. Jana Ducháčková, ZŠ Česká Třebová, Habrmanova ulice
"Doporučuji všem, kdo hodlají udělat něco se znalostí vlastního JÁ a využít to ve své (jakékoliv) práci. Zabývám se myšlenkovými mapami jak pro výuku studentů, tak i pro praktické využití v oblasti mého odborného zaměření. Získal jsem další podněty. Kolega měl velmi dobře propracovanou prezentaci, promyšlené postupy a zejména timing webináře (takřka na minutu). Zapálení pro věc ještě podtrhlo prezentaci tématu."
RNDr. Ing. Miroslav Rössler, CSc., MBA, BEA 4 Junior o.p.s., Olomouc
"Upřesnění pojmu myšlenkové mapy, webinář se mi líbil, možnost pracovat v klidu z domova, klást dotazy."
Mgr. Jitka Vyoralová, Roudnice nad Labem
"Upevnila jsem si základní informace o tvorbě a využití myšlenkových map. Lektor byl profesionál, bystře reagoval, vyhovoval mi. Webinář doporučím ostatním."
Mgr. Iva Hujerová, ZŠ Pečky
"Jednoduchý návod, jak postupovat při začleňování dětí do kolektivu."
Mgr. Jitka Štencová, ZŠ a MŠ Tetín
"Naprosto skvělý seminář, který mě seznámil s tvrdou realitou a otevřel oči, že to nebude jednoduché. Pan lektor umí zasvěceně hovořit o problému a umí předat své zkušenosti. Ukázal mi realitu a jak se s ní vypořádat."
Mgr. Markéta Beránková, ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice
"Tento webinář týkající se inkluze byl velmi přínosný. Velmi konkrétní příklady, které se hodí do mé praxe. Webinář je přínosem i proto, že se nemusí nikam jezdit. Přesto je možné komunikovat s lektorem. Je typickým příkladem dobré praxe. Lektor velmi zkušený odborník, jeho odborné znalosti doložené praktickými zkušenostmi a příklady."
Mgr. Libuše Štická, Kutná Hora
"Doporučuji všem, hlavně začínajícím. Vysvětlení frontálního, skupinového a diferencovaného vyučování. S názory lektora jsem se ztotožnila. Jasný a srozumitelný výklad a vysvětlení jednotlivých částí prezentace."
Lenka Nicková, ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice
"Vnesl mi trochu více jasna do složité problematiky inkluze, děkuji za "obhajobu" frontální metody výuky a nastínění možností práce s integrovanými dětmi."
Mgr. Eva Fleischerová, ZŠ a MŠ Bohdíkov, okres Šumperk, p.o.
"Pan lektor mluvil přesvědčivě, bylo znát, že se s touto problematikou často setkává, je zkušený. Líbila se mi možnost živě se zapojit do diskuze. Vnesl mi nové nápady do mé práce."
Mgr. Danuše Salačová, Libochovice
"Všem vřele webináře doporučuji. Jsou kvalitní a pro nás velmi "pohodlné", bez najetých km :-). Byla jsem spokojena. Vše bylo srozumitelné a výstižné, nové informace, názory."
Vlasta Žižková, ZŠ Chomutov, Zahradní
"Webinář rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí jasné informace podpořené praxí. Pan Hubatka má obrovské zkušenosti."
Mgr. Jana Nováková, ZŠ T.G.M. Milovice
"Ze zdravotních důvodů se nemohu zúčastňovat obvyklých seminářů, je to velká pomoc. V dané situaci ve školství doporučuji všem, velmi věcné a jasné informace."
Mgr. Zdenka Michnová, ZŠ a MŠ Sebranice
"Zúčastnila jsem se již několika webinářů, ale z včerejšího webináře jsem nadšená. Téma inkluze bylo výstižně vysvětleno i prakticky. Byl jasně vysvětlen problém inkluze ve třídě."
Mgr. Marcela Ivičičová, Hustopeče u Brna
©2015 Životní vzdělávání z.s.