Mgr. Markéta Stix

Praxe v mateřské škole cca 13 let - učitelka MŠ, nyní zástupce ředitele pro předškolní vzdělávání.

  • Pedagogikou předškolní výchovy a vzdělávání se zabývá již od střední školy.
  • Absolventka OU v Ostravě titul Bc., následně UK v Praze titul Mgr. 
  • Ráda se sebevzdělává v rámci celoživotního vzdělávání (studium pro ředitele škol a školských zařízení, instruktor školního lyžování, zdravotník zotavovacích akcí aj.)
  • Momentálně působí jako zástupce ředitele pro předškolní vzdělávání, kde se snaží uplatňovat své moderní metody a ráda připravuje, organizuje nadstandardní aktivity (lyžařský kurz, školy v přírodě aj.)
  • Učitelka MŠ zaměřující se na přípravu vstupu dítěte na ZŠ 
  • Majitelka a trenérka tanečního klubu zaměřující se na mažoretkový sport 
  • Ráda předává své zkušenosti a poznatky v rámci prohloubených metodik získané na UK v Praze 

Reference

"Webinář byl pro mě velmi zajímavý, se spoustou námětů pro praxi. Uvítala bych delší časovou dotaci nebo rozdělení na více webinářů. Jsem ráda, že jsem se ho mohla zúčastnit."
účastnice webináře
"Webinář byl paní Stix velmi dobře připraven, během hodiny stihla předat to nejdůležitější, příjemný projev a temperament lektorky."
účastník webináře
"Děkuji za skvěle připravený webinář. Myslím, že paní lektorka je člověk na pravém místě. Dokáže vše vysvětlit jasně, stručně a prakticky. Ještě jednou děkuji."
účastník webináře
"Webinář byl moc pěkný a přínosný. Lektorka měla vše hezky připravené i s názorným videem a ukázkami cvičení a pomůcek. Líbil se mi odkaz na literaturu, reakce na komentáře a příjemné vystupování přednášející lektorky. Webinář mohu jen doporučit. Hlavně začínajícím učitelkám, ale taky těm, kdo si nejsou v tělesné chvilce a cviční jistí."
Bc. Sandra Matúšková
"Lektorka mluvila k věci, sdělila nám spoustu užitečných informací a tipů, připomněla metodiku. Jsem velice spokojena. Chválím i praktickou ukázku, vč. videoukázek rozcviček. Děkuji"
účastník webináře
©2015 Životní vzdělávání z.s.