Mgr. Ivana Hrubá Eliášová

lektorka interaktivního vzdělávání

  • má praxi 22 let ve školství
  • lektorka webinářů
  • specializuje se na SmartNotebook a StarBoard, intenzivně od roku 2003
  • autorka metodik a odborných článků z oblasti využití interaktivních tabulí a tabletů
  • vydává výuková CD pro předškoláky a 1. stupeň ZŠ (Na našem dvoře, Hrajeme si, Veselé hraní...)

Reference

Pokud máte strach a obavy z práce na PC, pokud se bojíte moderních technologií, nebojte se!!! A přijeďte!!!
Hana Šínová
Mohu si vytvořit cokoliv, co si budu přát k danému tématu. Bylo skvělé, že byl seminář praktický! Dle mého názoru je seminář naprosto vyhovující.
Beáta Malenovská
"Velice podnětný a inspirativní pohled na tématiku bylinek a využití u dětí. Nemá to chybu, v klidu a pohodě se ve svém volném čase vzdělávám podle svého zájmu."
Jana Šmydkeová, Bílovec
"Webinář byl velmi pěkně vedený a obsahoval mnoho informací pro bylinkáře - začátečníky. Navedl mě k tomu, že se začnu více o bylinky zajímat."
Monika Josefíková, Uherský Brod
"Webinář jsem absolvovala se zaujetím nejen mým, ale i mých zvědavých dětí. Doporučuji pro inspiraci ze světa bylin kolem nás. Neměli bychom se bát vrátit se více ke kořenům a bohatství, které poskytuje příroda kolem nás. Líbilo se mi téma v souvislosti s dětmi, přírodou, využitím přírodní formy bylinek. Líbila se mi přehlednost zpracování prezentace, způsob vyjadřování i výběr běžně dosažitelných bylin."
Mgr. Lenka Farská, ZŠ Vysoké nad Jizerou
"Mnoho nových poznatků, webinář navazoval na 1. část. Vstřícný, milý a profesionální přístup lektorky, která vše srozumitelně vysvětlila a vhodně doplnila krátkými videi. Již se těším na další milé setkání."
Bc. Jitka Punnerová, Mateřská škola RADOST, Třebihošť
"Získala jsem informace o nejrůznějších aplikacích, které lze při výuce využít. Vše bylo jasné a srozumitelné. Lektorka měla příjemné vystupování a přehled v problematice."
Mgr. Jana Horáčková, ZŠ a MŠ Uhřice, okres Hodonín
"Přehlednost a názornost předkládaných informací, nové podněty."
Jana Šmydkeová, ZŠ a MŠ Bílovec, Komenského
"Dozvěděla jsem se, jak dále využívat interaktivní tabuli, lektorka vše pomalu a v klidu vysvětlila. Webináře jsem se zúčastila již po druhé a jsem z této formy vzdělávání nadšená. Nemusím nikam daleko cestovat, vše se učím z domova a hlavně v době, kdy již mám po práci a i rodina je zabezpečena. Vřele doporučuji."
Dagmar Šimšová, ZŠ a MŠ Rybníky, Moravský Krumlov
"Doporučuji tento seminář všem, kteří již pracují na IT, nebo si ji chtĕjí do své MŠ pořídit. Posloužil mi jako seznámení s možnostmi práce na IT, kterou bychom si rádi pořídili, pochopila jsem snad témĕř vše, ale bude třeba vlastní zkušenost s konkrétní IT."
Eva Kotrisová, ZŠ a MŠ při Sanatoriu Edel Zlaté Hory
"Srozumitelnou formou veden webinář, který "utekl jako voda". Názorně jsem viděla, že příprava pracovních listů není až tak náročná a jaký mají efekt."
Bc. Jitka Punnerová, Mateřská škola RADOST, Třebihošť
"Určitě doporučuji, praktické informace, praktická znalost oboru. Lektorka hovořila srozumitelně, ale moje znalosti nejsou tak velké, abych vše pochopila za 1,5 hodiny. Musím na sobě dále pracovat a naučit se s programem."
Marie Kotková, ZŠ a MŠ Novosedly nad Nežárkou
"Dozvěděla jsem se vhodné informace pro práci s tabulí, vše mi bylo jasné, paní lektorka mluví ze zkušenosti, bez teorie."
Lucie Chlupová, Boskovice
"Konečně seminář, který za to stojí!!! Získala jsem velké množství informací, které využiji. Vřele doporučuji."
Bc. Petra Tichá Márová, MŠ a ZŠ Pohádka, Hradec Králové
"Srozumitelný seminář, nabitý informacemi i pro ty, kteří prozatím neměli mnoho příležitostí při práci s interaktivní tabulí."
Bc. Radka Vávrová, MŠ Česká Třebová
"Seminář byl praktický, velmi využitelný pro práci s IT. Lektorka měla spoustu poznatků z praxe, individuální přístup."
Lucie Michková, MŠ Srdíčko Pardubice
"I já - jak můj syn říká - "technikou nepolíbená", jsem něco pochytila. Získala jsem základní informace pro práci s IT, jako základ pro mě vyčerpávající. Paní lektorka je velmi milá a hlavně trpělivá. Děkuji mnohokrát."
Jana Zrostová, MŠ Studánka Brno
"Tento seminář je vhodný i pro úplné začátečníky, Paní lektorka byla úžasná, se vším ochotně pomohla, poradila, vše bylo výborné. Byl pro mne přínosným úplně ve všem, neboť jsem v této oblasti začátečník. Doporučuji!"
Ilona Veselá, MŠ Větrov, Jičín
"Seminář byl pro mne přínosný v názorné ukázce práce s interaktivní tabulí, použití obrázků a grafiky, kreslení, zvuky, fotografování... Spousta informací, jasná, konkrétní ukázka."
Simona Ulbrichová, MŠ Pohádka, Brno
"Seminář se mi líbil pro svoji praktičnost."
účastník semináře
"Seminář bych doporučila všem, kteří začínají s interaktivní tabulí. Lektorka úžasná, zaopatření kolem semináře také. Vřele doporučuji."
účastník semináře
"Tento seminář vám dá spoustu kreativních nápadů pro smyslnou práci s dětmi."
Kateřina Volfová, MŠ Olšany
"Seznámení jak vytvořit nové materiály pro děti, jak s nimi pracovat."
účastník semináře
"Seminář pro mne byl přínosný od začátku až do konce. Vše pro mne byla novinka a naučila jsem se spoustu praktických věcí."
účastník semináře
"Naučila jsem se další možné způsoby, jak pracovat s interaktivní tabulí. Velmi milá paní lektorka, ochotná. Co mi bylo nejasné mi bylo vysvětleno. Děkuji, ráda jsem se zúčastnila."
Yvona Vondrášková, ZŠ a MŠ Praha 5 - Smíchov
"Neměla jsem žádné zkušenosti s interaktivní tabulí, nyní mám velmi dobrý pocit z toho, co jsem se na semináři naučila. Určitě to hned ve své profesi učitelky použiji. Velice lektorku doporučuji. Je vstřícná, vše dobře vysvětlila. Ne vždy jsou lektoři tak ochotní jako paní Hrubá Eliášová. Seminář doporučuji pro začátky prací s interaktivní tabulí."
Martina Lůžková, MŠ Česká Lípa
"Jsem maximálně spokojená, vše nám bylo objasněno, pomocná ruka vždy nachystaná. Nebojte se ničeho. Paní lektorka má hodně pochopení a dobrou náladu po celý seminář. Poradí, povzbudí."
Zuzana Jilemnická, MŠ Česká Lípa
"Velice přínosný seminář pro učitele MŠ i ostatní pedagogy při interaktivní výuce. Možnost tvoření dle vlastních potřeb dle plánování školy."
-
"S náplní semináře i s přístupem lektorky jsme byly maximálně spokojeny. Seminář pro nás byl velkým přínosem a celou dobu nás bavil. Byl praktický, vše jsme si podle potřeby vyzkoušely, když bylo potřeba, lektorka nám ochotně dopomohla a odpověděla na všechny naše dotazy. Tak by měl vypadat každý seminář. Vše co jsme si vyzkoušely můžeme a budeme aktivně používat v naší praxi a práci nám to usnadní."
Mgr. et Mgr. Dagmar Kážová, Trutnov
"Seminář mi dodal další chuť do práce s interaktivní tabulí. Zvedl mi sebevědomí, že já zvládnu tvořit materiály pro děti dle svých požadavků. Vše mohu přizpůsobit tématu při práci s dětmi. Získala jsem mnoho nápadů a praktických zkušeností."
-
"Hodina plného soustředí mi dala asi stejně, jako dlouhý seminář, který později unavuje. Navíc v pohodlí svého domova, bez zástupu kolegyně v práci."
Bc. Hana Nováková, MŠ Dačice
"Nové náměty, inspirace k další práci, výhoda domácího prostředí, pohoda, nemusím cestovat. Nemusí za mne někdo suplovat."
Jana Šmydkeová, Bílovec
"Nové náměty, inspirace k další práci, výhoda domácího prostředí, pohoda, nemusím cestovat. Nemusí za mne někdo suplovat."
Jana Šmydkeová, Bílovec
"Děkuji paní lektorce za přínosnou hodinu plnou inspirace."
Eva Lenikusová, MŠ Třešť
"S webinářem jsem byla spokojená, určitě nové informace využiji při výuce. Seznámení s novými aplikacemi na tablety do výuky, paní lektorka mluvila k věci, byla příjemná."
Mgr. Iveta Karpíšková, ZŠ a MŠ Domoušice
"Webinář mi potvrdil, že využívat tablety pro výuku má smysl a může to být přínosem. Webinář byl přínosný pro počáteční práci s tablety ve třídě."
Hana Večeřová, ZŠ a MŠ Helsinská
"Na webináři jsem byla poprvé a velmi mi vyhovoval tento styl vzdělávání. Splnilo to moje očekávání. Pomůže mi v další práci s dětmi v hodinách s tabletem. Byla jsem velmi spokojená s touto formou. Webinář mi pomohl v přístupu k práci s tabletem, přinesl mi přehled v jednotlivých druzích aplikací a práci s nimi. Všem, kteří váhají se zařazením této pomůcky do vyučování, tento webinář doporučuji."
Mgr. Vlasta Novotná, ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská
"Webinář se mi líbil, nastínil využití tabletů při výuce. Nabídl možnost kvalitních aplikací a upozornění na nepřehledné aplikace. Oceňuji výhodu domácího prostředí."
Mgr. Jitka Svobodová, ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská
"Vřele doporučuji webinář všem, kteří chtějí začít používat tablety ve výuce. Získala jsem nové informace v této oblasti, hlavně přehled dostupných aplikací."
Mgr. Zdeňka Švarcová, ZŠ a MŠ Brloh
"Webinář byl lektorkou dobře vedený, jasný a přehledný, s ukázkami činností představovaných aplikací, ale s jejich některými negativními stránkami. Určitě využiji mnohé z nich při výuce v první třídě. Lektorka mluvila jasně a k věci, reagovala na dotazy, snažila se předat zkušenosti."
Mgr. Petra Chlumská, ZŠ a MŠ Praha - Slivenec
"Díky semináři budu schopna efektivněji využívat program SMART, s nímž denně pracuji, ale využívám minimum nástrojů. Informace byly podávány jasně a srozumitelně, časový limit byl naplněn přínosnými informacemi. Tento seminář doporučuji díky možnosti zefektivnění další práce s programem SMART, se kterým mnozí v pedagogické praxi denně pracujeme a díky zakomponování podnětů z praxe paní lektorky."
Mgr. Zdeňka Navrátilová, ZŠ Němčice nad Hanou, okr. Prostějov
"Seminář paní Hrubé mě moc bavil, opět mám inspiraci a chuť tvořit slidy pro děti do naší MŠ. Lektorka paní Hrubá, velice srozumitelně vysvětluje postupy a jednotlivé kroky. Nezahlcuje nás teorií a vše vysvětluje na praktických příkladech. Pokud mám seminář popsat dvěma slovy, napsala bych: inspirativní, srozumitelné. Děkuji."
Lenka Becherová, MŠ Hlávkova, Teplice
"Seznámila jsem se s možnostmi aplikací pro 1. stupeň. Příjemné vystupování lektorky, orientace v problematice. Příjemné vyplnění večera s možností rozšíření vlastního rozhledu."
Mgr. Simona Špačková, ZŠ a MŠ Dolní Rožínka
"Webinář byl skvělý. Načerpala jsem inspiraci, dozvěděla jsem se, co vše je na internetu možmo využít. Paní lektorka byla velice dobře připravena. Škoda, že nám ta hodina tak rychle utekla. Všem vřele doporučuji. Pokud bude nějaké pokračování, určitě se přihlásím. Moc děkuji a těším se příště."
Mgr. Vladislava Tichá, ZŠ Gutha - Jarkovského, Kostelec n.Orlicí
"Včera v podvečer jsem se zúčastnila velmi přínosného semináře "tablety na 1.stupni". Doporučuji ho všem kreativním učitelům, kteří chtějí oživovat výuku tablety a chtějí dělat výuku zajímavě a držet krok v používání IT technologií. Seznámila jsem se s novými aplikacemi využitelnými na 1.stupni, dověděla jsem se, co která umí, co z ní lze využít. Paní lektorka je příjemná, začala svůj webinář včas, komunikuje s jednotlivci, odpovídá jim na aktuální otázky hned, její prezentace je připravená stručně = jednoduše = srozumitelně. Vypichuje, co je na aplikacích dobré a naopak, co moc přínosné není, čímž usnadňuje práci nám - vytíženým učitelům."
Mgr. Blanka Vodičková, Základní škola Jílovská, Praha 4 - Braník
"Srozumitelnou formou bylo vysvětleno jak programy tvořit, na co si dát pozor, na co se zaměřit,... Dozvěděla jsem se vše co jsem potřebovala, pokud by mi něco chybělo, byla možnost po webináři psát do chatu dotazy, ale zaznělo vše naprosto perfektně. Paní Ivana byla velmi milá a ochotná pomoci, vysvětlit, poradit, působila "mateřským" dojmem, oslovila mě laskavým jednáním, smyslem pro humor,... Ve Vaší nabídce měm oslovila celá řada webinářů, je to velmi příjemný způsob aktivního získávání nových informací, tento webinář byl můj první, ale zdaleka ne poslední. Webináře můžu vřele doporučit, profesionální jednání od začátku až do konce, vše skvěle fungovalo, informace byly přesně takové jaké měly být. Určitě se znovu přihlásím a budu i dále doporučovat kolegům a známým. Děkuji moc za tuto možnost."
Kateřina Bartoňová, Bc.
"Dozvěděla jsem se o využití tabletu v hodinách českého jazyka, lektorka byla příjemná, vše vysvětlila."
Petra Štanclová
"Dozvěděla jsem se víc o interaktivních tabulích a jiných typech. Co zohlednit při výběru, na co se zaměřit. Mohu doporučit v MŠ kolegyním, známým ze stejné branže."
Bc. Šárka Mifková
"Je to pro mě nový způsob vzdělávání, který není tolik náročný na čas. Zatím jsem úplný začátečník, takže jsou to informace obecné, zároveň velmi důležité. Paní lektorka má velmi příjemný hlas, velmi ochotně reaguje na naše neodborné dotazy."
Lenka Tůmová
"Seminář byl přínosný pro laiky a úplné začátečníky. Oceňuji velmi profesionální a empatický přístup lektorky. Přínosem jsou hlavně její osobní zkušenosti z přímé práce s dětmi. Doporučuji."
Kateřina Krčková
©2015 Životní vzdělávání z.s.