Mgr. Eva Kolesová

Klinický logoped s 12 letou praxí

  • Zkušenosti s logopedickou diagnostikou a terapií vad řeči u dětí a dospělých
  • Zakladatelka logopedické poradny a online poradny Logopedonline
  • Lektorka logopedických seminářů pro rodiče, pedagogické pracovníky a lékaře

Reference

Dobrý den, pěkně zpracované, nejlepší pro mě bylo závěrečné dotazování, paní lektorka příjemná. Špatný byl pouze přenos zvuku, asi lepší mikrofon příště pro lektorku. Děkuji Kubešová
Diana Kubešová Mateřská škola Česká Třebová, U Stadionu
Seminář mi přinesl nové informace,které využiji při své práci.Paní lektorka byla příjemná,mluvila klidně a odpovídala na všechny dotazy s přehledem.Mnohokrát děkuji. Černá
Oldřiška Černá
Seminář obsahoval základní informace. Paní lektorka byla milá, mluvila jasně a věcně. Děkuji.
Mgr. Jiřina Zumrová Mateřská škola Český Brod, Kollárova 71, okres Kolín
Webinář se mi líbil, dozvěděla jsem se informace, které jsem chtěla. Lektorka byla velmi příjemná. Mohu hodnotit pouze kladně. Děkuji
Alena Kucíková Bc. 57. mateřská škola Plzeň, Nad Dalmatinkou 1, příspěvková organizace
Moc děkuji.
Martina Rumlová
Děkuji za možnost tohoto způsobu sebevzdělávání hlavně proto, že v současné době nemohu navštěvovat celodenní semináře. Zvolila jsem logopedii, které se věnuji jako log. asistentka v MŠ přes 20 let .Považuji za nutné si stále oživovat znalosti, doplňovat nové poznatky a potvrdit si správnost či nesprávnost svého postupu. Webinář v tomto splnil moje očekávání. Využila jsem možnost porady s p.lektorkou a těším se že ještě využiji. Paní lektorka je velice příjemná a oceňuji, že umí předávat své zkušenosti z praxe odborně a zároveň srozumitelně, milým způsobem. Často se na seminářích setkávám s přednášením teorie, kterou si mohu najít v literatuře. Těším se na další webináře, tak jak je naplánováno.Jsem ráda, že další témata navazují, že je tu posloupnost. Často se setkávám v praxi s tím, že se prevence přehlíží a rovnou se zařazuje náprava. Takto je možné oslovit více povolaných, aby si to ujasnily. Jsem v tomto způsobu vzdělávání "začátečník" a prozatím mám z čeho vybírat, ale protože se stále více setkávám s vývojovou dysfázií a také s diagnostikovaným autismem, uvítala bych v budoucnu tato témata. Přeji krásný den K.Pospíchalová
Květa Pospíchalová Mateřská škola Český Brod, Kollárova 71, okres Kolín
Seminář byl výstižný a k věci. Nikdy by mě nenapadlo, kolik věcí souvisí s rozvojem řeči.
Lenka Čermáková
Velmi mě zaujaly příklady chování dětí s vývojovou dysfázií. Tímto mi hned napadlo, že konkrétní děti ve školce takto reagují a k tomu byl postup jakým způsobem měnit učení, aby dítě navázalo, pochopilo , taky poznatek o velké trpělivosti a důvěře dítěte.Děkuji, pro mě velmi podnětné.
Eva Matoušková Mateřská škola Dobětice, Ústí nad Labem, Rabasova 3207/45, příspěvková organizace
Dobrý den, jsem spokojená, seminář se mi líbil. Těším se na další. Učím v první třídě a mám děti s logo vadami. Uvítala bych seminář zaměřený na tyto děti, které špatně vyslovují některé hlásky, tím pádem i špatně čtou i píší. Jak jim mohu pomoci se čtením a psaním, jak tyto děti hodnotit apod. Zdravím a přeji pěkný den, Vrobelová
Kateřina Vrobelová, Mgr.
Seminář se mi moc líbil. Zúčastnila jsem se podruhé a lektorka je příjemná, energická a mluví ze své praxe. Tento způsob seminářů mě moc vyhovuje. Určitě se zase nějakého semináře zúčastním. Patzeltová
Iveta Patzeltová Mateřská škola, Trutnov
Moje první zkušenost s webinářem a jsem opravdu mile překvapena. Je skvělé, že je možné pokládat přednášejícím dotazy v přímém čase, navíc nemusí člověk nikam složitě osobně jezdit. opravdu skvělý nápad, jak lidem zpřístupnit kurzy z pohodlí jejich domova. Ráda se zúčastním i nějakých dalších témat.
Tereza Vrbatová, Bc. raná péče KRŮČEK, Správa zdravotních a sociálních služeb Cheb, p. o.
Obohacující kurz. Děkuji
Renata Míková Mgr. Renata Míková MGR.
Kurz i lektora hodnotím kladně,moc se mi to líbilo, určitě se přihlásím na další kurz.
Amálie Jandová
Přínosný seminář, za mě veliké doporučení. Byly v něm hodnotné informace. Hodně mi pomohli rady, jak s dítětem pracovat. Čemu bych vytkla výtku je, že se mi párkrát seminář kousnul na cca 1-2 minuty.
Kateřina Daneková
Se seminářem jsem byla spokojena. Možná bych uvítala nějaké příklady z praxe. Jinak doporučuji :)
Iveta Štětková Mateřská škola Dobětice, Ústí nad Labem, Rabasova 3207/45, příspěvková organizace
Já jsem velice spokojená. Na co jsem potřebovala, p. lektorka mi odpověděla.
Ivana Andresová Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod
Kurz byl opět úžasný. Rady přímo z praxe, žádné "suché" teoretické poučky. Těším se na další webináře s paní Mgr. Evou Kolesovou. :-)
Hana Pichlová Mgr.
Jasné, věcné, praktické, příjemné, děkuji.
Růžena Gally Jadrná, Mgr.
Paní lektorka byla příjemná, mluvila jasně. Za mě vše ok. Děkuji.
Mgr. Jiřina Zumrová Mateřská škola Český Brod, Kollárova 71, okres Kolín
Webinář mě velmi srozumitelně uvedl do problému dětí s vývojovou dysfázií. Poskytl nám některé podněty a náměty na práci s těmito dětmi, což oceňuji jistě nejen já. Paní lektorka mluvila ze své zkušenosti, ochotně zodpovídala na dotazy. Za mne velmi pěkný a přínosný webinář!
Martina Jůzová, Mgr. Základní škola Velké Přítočno
Dobrý den, webinář byl velmi přínosný, paní lektorka mluvila z praxe a k věci. Dozvěděla jsem se mnoho nových informací a mnoho věcí jsem si osvěžila. Děkuji a těším se na další.
Bc. Petra Aubrechtová Bc. Petra Aubrechtová
paní Mgr. Kolesová, je profesionálka a opět její přednáška byla na vynikající úrovni. Těším se na další její webinář. Mohu je doporučit.
Miroslava Cásková Bc.
Seminář mě velmi mile překvapil, vše proběhlo v pohodě, osvěžila jsem si své vědomosti, zhodnotila jak pracuji v praxi,navíc jsem se dověděla některé novinky k praktikování. Děkuji a ráda se přihlásím na další část. Eva Matoušková
Eva Matoušková Mateřská škola Dobětice, Ústí nad Labem, Rabasova 3207/45, příspěvková organizace
Dobrý den, byl to můj první webinář a musí poděkovat paní lektorce, že díky ní, to určitě nebyl můj poslední. A slibuji, že už nebudu k webinářům, tak skeptická. Načerpala jsem inspiraci, nechala se poučit z častých chyb, které děti dělají. Čas strávený u počítače mi velmi rychle utekl a nebyl promarněný. Děkuji a přeji krásné dny
Romana Marková Bc.
Paní lektorka byla skvělá. Všechny rady se mně budou hodit. Líbilo se mi názorné předvádění hlásek i toho, co dělají děti špatně. V dnešní době je špatné výslovností stále více a tyto ukázky by měly být více prezentovány. Děkuji. Eva Mašková
Eva Mašková Mgr. Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice
Webinář je skvělá volba, jak se během rodičovské dovolené stále sebevzdělávat a nemuset si složitě zajišťovat hlídání po dobu kurz. Téma logopedické prevence bylo zpracované poutavě a velmi příjemný byl i projev paní lektorky. Určitě se přihlásím na další webináře.
Hana Pichlová Mgr.
Moc se mi to líbilo, lektorka byla příjemná a vše vysvětlovala názorně a dobře. Děkuji Patzeltová
Iveta Patzeltová MŠ Trutnov
Ačkoliv neučím v mateřské školce, setkala jsem se na 1. stupni s mnoha dětmi s vadami řeči. Chci jim porozumět a pomoci jim. Proto jsem již absolvovala kurz pro logopedické asistenty a ráda se zúčastňuji i dalších obdobně laděných seminářů. Včerejší webinář byl skvělý, podnětný. Paní lektorka ukazoval cestu, jak se vyrovnat s praktickými problémy. Děkuji.
Markéta Beránková, Mgr. Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice - příspěvková organizace
Webinář byl velice poutavý, zajímavý a odnesla jsem si z něj spoustu užitečný rad. Těším se na další webinář ohledně logopedie.
Miroslava Cásková, Bc.
Dobrý večer, období bylo hektické, takže jsem se k hodnocení dostala až nyní. Webinář byl jedním slovem ÚŽASNÝ. Člověk se v něm dozvěděl řadu praktických věcí, které může využít ve své práci, doma s dítětem nebo může poradit ostatním rodičům, známým, přátelům, kteří mají dítě s OVŘ či VD:). Ono totiž získat teoretické znalosti z vysoké školy je jedna věc, ale praxe je úplně o něčem jiném a na ni bohužel nejsou pořádně žádné metodiky a jiné materiály. Já jsem z něho ještě teďka naprosto nadšená a určitě se přihlásím na další webinář. Co do budoucna? Určitě něco ohledně dyslalie - ani né tak teorie (i když chápu, že řada lidí neví, o co se jedná), jak spíš praxe - praktické materiály, hry, "fígle" z praxe .... To by bylo jedním slovem SKVĚLÉ :) Ještě jednou mockrát díky o rozšiřování vzdělání v oblasti logopedie S pozdravem
Bc. Markéta Kašníková
S webinářem jsem byla velmi spokojena. Paní lektorka je výborná, srozumitelná. Příklady z praxe jsou to nej. Uvítala bych videozáznam, připlatila bych si.
Mgr. Lenka Kárská, DiS.
Nasazení a přístup lektora super. Seminář praktický a přínosný.
Dagmar Kážová Mgr. et Mgr.
Bezvadný způsob vzdělávání v pohodlí domova pro ty z nás, které máme nedostatek času - intenzivní školení bez zbytečných prostojů s možností konzultace vlastních problémů. Paní lektorka je skvělá, praktické rady jsou užitečné. Děkujeme.
Bc. Zuzana Štochlová MŠ Zvoneček, ÚL
Seminář byl bezvadný, s mnoha praktickými ukázkami, kterých není nikdy dost. Paní lektorka byla srozumitelná, vstřícná k našim dotazům. Ráda se na nějaký další podívám.
Mgr. Lenka Kárská, DiS.
Dobrý den, s tímto seminářem jsem byla velice spokojena, dověděla jsem se vše, co jsem v daný moment potřebovala. Lektorka velice pěkně mluví a odpovídá stručně a výstižně.
Hana Čechová MŠ Srdíčko
Náplň kurzu byl očekávající, přístup a nasazení lektora super.
Dagmar Kážová Mgr. et Mgr.
"Poprvé jsem vyzkoušela online seminář - z pohodlí domova, pyžama a se svým oblíbeným čajem a ráda se k tomuto způsobu vzdělávání, zcela odpovídajícímu klasické formě s příjemným bonusem domácího klidu, budu vracet:). Ukázky jednotlivých cviků lektorkou, seznámení se s novým cvičením - masáž jazyka kartáčkem. Vystupování a přednes lektorky byl velice příjemný a poutavý."
Bc. Alena Ernestová, MŠ Sychrov
"Doporučuji tento typ webináře. V pohodlí domova jsem se dozvěděla důležité informace pro svoji práci. Webinář se mi velmi líbil, pro mě tam bylo vše, co jsme jako začátečník potřebovala vědět."
Dana Šedá, MŠ Sedliště, okres Svitavy
"Téma webináře bylo zaměřeno na aktuální problémy dětí v jazykové oblasti s praktickými ukázkami, vše mně bylo jasné."
Mgr. Hana Minářová, ZŠ Lanškroun
"Ucelení témat, nové konkrétní nápady do praxe, lektorky byla milá, sympatická, vše hezky řečeno."
Bc. Gabriela Vospělová, MŠ Dačice
"Pěkné shrnutí logopedické prevence pro oživení."
Lucie Hloušková, DiS., MŠ U Stadionu, Česká Třebová
"Dosud jsem se při své práci ještě nesetkala s dítětem, které má vývojovou dysfázii, proto pro mě byly získané informace z webináře důležité, jsem ráda za veškeré informace, týkající se této problematiky."
Mgr. Hana Škodová, ZŠ a MŠ Raspenava
"Webinář všem doporučuji. Lektorka navodila příjemnou atmosféru, během jedné hodiny bylo podáno velké množství informací, zopakování vědomostí a získání nových poznatků z oblasti logopedie."
Mgr. Iveta Zahradecká, Bernartice u Trutnova
"Všem doporučuji. Spousta informací, které získáte přímo do Vašeho domova ((-:"
Mgr. Pavlína Planková, MŠ Huslenky, okres Vsetín
"Pohodlné, přínosné, velmi zajímavé, názorné ukázky správného nastavení mluvidel při výslovnosti jednotlivých hlásek."
Andrea Pažitková, MŠ Sluníčko Šumperk
"Webinář všem doporučuji. Informace jsou přehledné a nechybí praktické ukázky. Zopakování poznatků z oblasti logopedické prevence. Získání nových poznatků, praktická cvičení. Během jedné hodiny bylo sděleno velké množství informací. Příjemné vystupování, vytvoření dobré atmosféry. Jasné a praktické ukázky - názornost. Jsem spokojena, ráda se zúčastním dalších webinářů z oblasti logopedie."
Mgr. Iveta Zahradecká, Bernartice u Trutnova
"Jasné a srozumitelné informace, ukázky a upozornění na chyby, které se často vyskytují."
Věra Dumpíková, Mokrá-Horákov
"Doporučuji seminář Dyslálie - praktická ukázka artikulačních cvičení, fonačních a dechových cvičení s nácvikem vyvozování hlásek."
Květoslava Fadrhoncová, MŠ Pátek, Poděbrady
"Moc děkuji. Skvělý webinář."
Mgr. Iveta Zahradecká, Bernartice u Trutnova
"Jste super, určitě by webinář mohl být delší, spousta informací do praxe. Moc děkuji."
Hana Flášarová, Brno
©2015 Životní vzdělávání z.s.