Mgr. Eva Kolesová

Klinický logoped s 12 letou praxí

  • Zkušenosti s logopedickou diagnostikou a terapií vad řeči u dětí a dospělých
  • Zakladatelka logopedické poradny a online poradny Logopedonline
  • Lektorka logopedických seminářů pro rodiče, pedagogické pracovníky a lékaře

Reference

Velice přínosný, odborně vedený a zajímavý kurz. Paní lektorka velice příjemná, velmi dobře a srozumitelně přednášela. Oceňuji především ukázky z praxe. Děkuji.
Jana Táboříková, Mgr. MZŠ Dymokury
Paní Mgr. Kolesová je vynikající lektorka, dovede předat své poznatky srozumitelnou a názornou formou. Její webináře jsou přínosné pro praxi.Děkuji
Květa Pospíchalová Mateřská škola Český Brod, Kollárova 71, okres Kolín
Hezký webinář, výborná přednáška. Vítala bych i více praktických ukázek a cvičením zaměřených na motoriku jazyka.
Bc. Lucie Rohlíková
Velmi přínosné, prakticky zaměřené, nemám výtek.
Veronika Caruso
Kurz byl pro mě velmi zajímavý, moc děkuji!
Kateřina Kroutilová Sunny Canadian Int. School
Já bych neměnila nic. Děkuji
Petra Dosedělová, Mgr. rodičovská dovolená
Webinář byl velmi dobře strukturovaný, lektorka nás srozumitelně seznámila se všemi důležitými oblastmi, které je třeba rozvíjet, a poskytla i konkrétní příklady, jak na to. Paní lektorka byla velice sympatická a profesionální. Hodnotím velkou jedničkou a ráda se podobného webináře zúčastním i v budoucnu.
Marcela Petrželová, Mgr.
Kurz byl určitě přínosný. Jelikož jsem již absolvovala kurz logopedického preventisty, tak jsem se nedozvěděla nic nového z dané problematiky. Věřím ale, že pro ty, kteří jsou v tomto oboru poprvé, že získali spoustu nových a zajímavých informací. Ráda bych se zúčastnila kurzu, který bude více zaměřen na praktické ukázky z praxe (zásobník pomůcek, pracovních listů apod.).
Barbora Habartová, Dis. Mateřská škola Rosice u Chrasti
Webinář hodnotím kladně.Doporučuji i ostatním maminkám,babičkám s malými dětmi.Velmi oceňuji,že si můžu získané informace občas zpětně připomenout díky zaslanému materiálu. Lektorka mluvila zřetelně a bylo dobře rozumět.Odpovídala na všechny dotazy. S pozdravem Petrošová ze Zlína
Marie Petrošová
Velmi dobře zpracované informace, výborně přenositelné do praxe - zejména pokud pracujete s dětmi s logopedickými problémy a nejste studovaný logoped. Paní lektorka příjemná, dobře se poslouchá, za mě velká spokojenost.
Jana Šmídová, Mgr.
Dobrý den. Takový typ semináře mi vyhovuje. Délka , obsah informací i způsob prezentace.
Jitka Lušovská, Mgr. Základní škola a Mateřská škola, Prostřední Bečva, okres Vsetín
Přínosný webinář. Autorka uváděla případy z praxe jak pomoci při nácviku.
Alena Kořínková Mateřská škola Štětí, příspěvková orgamizace
Opět moc děkuji! Nemám jedinou výtku, seminář byl odborně a srozumitelně veden, paní Kolesová je profesionál každým coulem. Líbily se mi jak praktické ukázky, tak pomůcky, které lze používat a které rovněž ve své praxi využiji. Děkuji ještě jednou za celý webinář a přeji všem krásný zbytek dne! A. Oškerová
Alena Oškerová
Kurz byl přínosný, uvítala bych více praktických ukázek, popř. ukázkovou lekci s dítětem.
Romana Smetanová, Mgr. ZŠ Jemnice
Webinář byl pro mě přínosný. Ujistila jsem se, že nápravu dělám správně. Webinář mně přinesl také několik nových informací a námětů. Práce lektora je výborná. Děkuji Daniela Opatrná
Daniela Opatrná, Mgr. ZŠ a MŠ Kladno, Velvarská 1206
Je to můj druhý webinář od paní Kolesové a zase jsem byla velice spokojená. Děkuji.
Mgr. Radka Vlková Základní škola a Mateřská škola, Žatec, Dvořákova 24
Semináře paní Mgr. Kolesové jsou jasné, praktické a srozumitelné.
Mgr. Jitka Lušovská Základní škola a Mateřská škola, Prostřední Bečva, okres Vsetín
Velmi praktické
Andrea Dittrichová, Mgr. MŠ Safirka Brno
Dobrý den, děkuji za webinář. Moc se mi líbil, něco bylo připomenutí, něco inspirací. Nic mi tam zásadně nechybělo, jen mám ráda daleko víc názorných příkladů a příkladů z praxe, ale to chápu, že je náročné zvládnout během jedné hodiny. Hodnotím webinář velice pozitivně.
Petra Dosedělová, Mgr.
Paní lektorka je výborná,umí předat své znalosti a zkušenosti srozumitelně. Tyto kurzy by měly shlédnout všechny učitelky MŠ jako základ. Připadají mi smysluplnější než kurz pro logopedické asistenty, kde se zbytečně učí věci které nemohou použít. Absolvovala jsem kurz-logopedický asistent ukončený zkouškou,více jak 10 let jsem suplovala práci logopeda ( protože v Českém Brodě a okolí byl pouze jeden logoped). Později byla tato práce log.asistentům zakázána,s tím,že log.asistent může provádět pouze logopedickou prevenci v rámci výchovně vzdělávací činnosti. Problém zároveň je, že pro tuto činnost nejsou při stávajícím počtu dětí nejlepší podmínky. Děkuji a těším se na další
Květa Pospíchalová Mateřská škola Český Brod, Kollárova 71, okres Kolín
Seminář byl výborný, ujasnila jsem si to, co jsem znala a dozvěděla se něco nového např. sluchové rozlišování sykavek s obrázky. Děkuji Daniela Opatrná
Mgr. Daniela Opatrná ZŠ a MŠ Kladno, Velvarská 1206
Paní Mgr. Kolesová je skvělá, těším se na další webináře.
Natália Sommer
Dobrý den, tento webinář byl opět skvělý! Paní Kolesová se dobře poslouchala, vše vysvětlila srozumitelně a názorně a mnoho jejích doporučení vyzkouším! Děkuji za vše a již teď se těším na další webinář! Pěkný den, Alena Oškerová
Alena Oškerová
Webinář byl přínosný, moc hezky vedený a srozumitelný. Těším se na další.
Mgr. Radka Vlková Základní škola a Mateřská škola, Žatec, Dvořákova 24
Lektorka byla velmi příjemná, kurz byl zajímavý a srozumitelný i pro laiky. Materiály určitě využiji v praxi, protože dětí s vadami výslovnosti ve školách přibývá.
Hana Půdová, Mgr. ZŠ Kralice na Hané, okres Prostějov, příspěvková organizace
Dobrý den, webinář s paní Mgr. Kolesovou byl výstižný, úměrný časovému limitu. Některé informace byly pro mne nové, jiné mi potvrdily správný postup při výuce českého jazyka, jež praktikuji v první třídě ZŠ. Děkuji a těším se na další vebinář.
Mgr. Jitka Lušovská Základní škola a Mateřská škola Prostřední Bečva, okres Vsetín
Krásný weminář, Mgr. E. Kolesová měla webinář hezky připravený.
Natália Sommer
Opět velice zajímavý a přínosný webinář.
Eva Mešinová, DiS. MŠ Rabí
Výborný seminář. Krátký, o to věcnější a výstižnější, celkově moc efektivní. Bylo znát, že je lektor klinický logoped. Líbila se mi struktura - představení lektora, trocha teorie a následně praxe. Obdrželi jsme stejnou prezentaci, ze které probíhalo školení. Tedy za mě celkově výborné.
Jan Šístek Mateřská škola Sluníčko Krupka, Kollárova 597
Paní magistra měla velice zajímavý a podnětný webinář. Pro mě měl kurz hlavu a patu, bylo to spíš nakopnutí a ujasnění, zda to člověk dělá správně. Za mě bych nic neměnila možná přidala víc příkladů z praxe, ale to se nedá v 1h. všechno zvládnout.
Petra Dosedělová, Mgr. mš židlochovice,
Dobrý den, webinář jsem absolvovala poprvé. Je dobře organizovaný. Paní Mgr. Kolesová je příjemná. Hodina velice rychle utekla. Já bych klidně ještě pokračovala dál. Jsem učitelka 1. stupně, momentálně učím 1. ročník. Stále značná část dětí přichází do škol se špatnou výslovností. Sama mám ve třídě 5 žáků, kteří mají špatnou výslovnost hlásek a dívku s vývojovou dysfázií. Nejsem vystudovaný logoped. Uvítám hlavně praktická cvičení, metody a rady odborníků z praxe.
Jitka Lušovská Základní škola a Mateřská škola, Prostřední Bečva, okres Vsetín
podnětný materiál...
Zuzana Macorlíková Mateřská škola Bohumilice
Webinář byl velmi přínosný.
Jitka Vyoralová, Mgr. Základní škola a mateřská škola
Jsem ráda, že jsem si tento kurz vybrala. I když v tuto chvíli nemám ve třídě nikoho s opožděným vývojem řeči, tato problematika mě zajímá. Paní lektorka vedla kurz svižně, srozumitelně, podávala plno cenných informací.
Markéta Beránková, Mgr. Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice - příspěvková organizace
Velice milá lektorka, která svým výkladem zaujme. Mohu jen jako maminka dítěte s VD doporučit.
Petra Kozáková
Pani Kolesová je naprosto skvělá laktorka, moc hezky hovoří o praxi a odpovídá na každý dotaz tak, by každý pochopil. Webinář od této lektorky jsou vždy velmi kvalitní. Děkuji za ně. Aneta Kučerová
Aneta Kučerová MŠ Šluknovská
Děkuji za celkový přehled všech činitelů, které lze u dětí s OVŘ a VD ovlivnit a zároveň prohlubovat. Příště se zaměřím na webinář s vývojovou dyslálií.
Eva Mešinová, DiS. MŠ Rabí
Velmi sympatická lektorka, srozumitelný výklad i ukázky, maximální spokojenost.
Jitka Bajerová Mateřská škola Stará Paka
Webinář se mi velmi líbil, byl splněn nad očekávání. Za nejužitečnější považuji možnost vidět praktická cvičení. Jedinou nevýhodou bylo příliš malé okénko zobrazující video instruktora, na některé cviky bylo špatně vidět. Zajímavé by bylo i zařadit konkrétní práci s pomůckami jako jsou aplikace či logo. pexeso. Byla jsem velmi spokojená, pokud bude možnost, ráda se v budoucnu zúčastním dalšího webináře.
Bc. Pavla Pajerová Základní škola, Zruč nad Sázavou, Okružní 643
Webinář se mi moc líbil a byl velmi přínosný. Absolvovala jsem u paní lektorky již několik webinářů a vždy mi přinesly nějaké nové poznatky či rady do praxe.
Mgr. Lucie Štrbová
Kurz se mi velmi líbil. I přes několikaletou praxi jsem se dozvěděla nové věci. Paní lektorka má bohaté zkušenosti z praxe a vše názorně předvádí.
Jitka Vyoralová, Mgr. Základní škola a mateřská škola Roudnice nad Labem, Školní 1803
Kurz je podnětný v tom, že máte možnost ověřit si své logo počínání se zkušenou logopedkou. Popřípadě se dotazovat na konkrétní problémy. Obohacuje též svými nápady. Je to super, protože většina logopedů si své počínání ráda nechává pro sebe. Děkuji a doporučuji všem, kteří se o logopedii, konkrétně nápravu hlásek zajímají. Miroslava Holá
Miroslava Holá, Mgr.
Byl to již můj třetí kurz a vždy jsem velice spokojená. Hezký den. Ivana Andresová.
Ivana Andresová, Mgr. Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod, Smetanova 745, 58301 Chotěboř
Velmi přínosné, děkuji.
Mgr. Hana Michová Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
Webinář bych rozhodně doporučila. Zúčastnila jsem se i webináře na sykavky a díky němu se mi u syna podařil větší pokrok a větší zaujetí pro nácvik Č. Věřím, že i s těmito hláskami více uspějeme. Paní lektorka velmi příjemná, mnoho námětu na práci, velmi pěkně vysvětlila. Mohu opravdu doporučit.
Bc. Zuzana Němcová
Dobrý den, za mou osobu mohu říci, že semináře paní Kolesové splňují má očekávání. Oceňuji prolnutí teorie s příklady z praxe a praktickými ukázkami vůbec - cvičení s jazýčkem, ..., pomůcky, ... Těším se na další websetkání ;-) P. Hasprová
Pavla Hasprová Mateřská škola Velké Březno, Alej sportovců 286, okres Ústí nad Labem
Webinář byl pro mě přínosem. Líbily se mi praktické ukázky řeči narušených sykavek i ukázané materiály. Uvítala bych praktické webináře na další hlásky a webinář věnovaný logopedické diagnostice, včetně materiálů.
Lucie Štrbová
Kurz mě velmi potěšil, naplnil a má očekávání. Paní lektorka má očekávání také naplnila, dozvěděla jsem se hodně o této problematice, dokonce i víc než od logopedky svého syna. Proto velmi děkuji a určitě to nebyl poslední můj webinář.
Bc. Zuzana Němcová
Moc přínosné školení. Škoda, že jsem se podobného semináře nezúčastnila před dvěma roky. Paní lektorku mohu jen doporučit.Děkuji.
Markéta Kolocová Marketa Kolocova
Díky webináři jsem si mnoho věcí ohledně vyvozování sykavek ujasnila. Vše bylo srozumitelně vysvětleno, paní Mgr. Kolesová obratem reagovala na naše dotazy. Všem mohu tuto formu vzdělání doporučit.
Martina Roflíková, Mgr. Mateřská škola LAUDOVA se speciálními třídami, Praha 6 - Řepy, Laudova 3/1030
Martina Roflíková, Mgr. Mateřská škola LAUDOVA se speciálními třídami, Praha 6 - Řepy, Laudova 3/1030

Semináře lektora

Logoped + preventista + asistent aneb Vzájemná spolupráce v praxi

Včasný záchyt dětí s vadami řeči

Logopedická prevence dyslálie (patlavosti) – praktická cvičení

Logopedická prevence opožděného vývoje řeči a vývojové dysfázie – praktická cvičení

Logopedická prevence vad řeči I - Logoped + preventista + asistent aneb Vzájemná spolupráce v praxi

Logopedická prevence vad řeči II - Logopedická prevence dyslálie (patlavosti) – praktická cvičení

Logopedická prevence vad řeči III - Logopedická prevence opožděného vývoje řeči a vývojové dysfázie – praktická cvičení

Logoped + preventista + asistent aneb Vzájemná spolupráce v praxi

Logopedická prevence dyslálie (patlavosti) – praktická cvičení

Logopedická prevence opožděného vývoje řeči a vývojové dysfázie – praktická cvičení

Včasný záchyt dětí s vadami řeči

Logopedická prevence opožděného vývoje řeči a vývojové dysfázie – praktická cvičení

Logopedická prevence opožděného vývoje řeči a vývojové dysfázie – praktická cvičení

Včasný záchyt dětí s vadami řeči

Vady řeči v předškolním věku

Logopedická prevence dyslálie (patlavosti) – praktická cvičení

Dyslálie - Jak správně cvičit hlásky CSZ, ČŠŽ

Dyslálie - Jak správně cvičit hlásky L, R, Ř

Logopedická prevence opožděného vývoje řeči a vývojové dysfázie – praktická cvičení

Jak v MŠ přistupovat k dítěti s Vývojovou dysfázií

Dyslálie - Jak správně cvičit hlásky CSZ, ČŠŽ

Dyslálie - Jak správně cvičit hlásky L, R, Ř

Dyslálie - Jak správně cvičit hlásky CSZ, ČŠŽ

Dyslálie - jak správně cvičit L, R, Ř

Logopedická prevence dyslálie (patlavosti) – praktická cvičení

©2015 Životní vzdělávání z.s.