Mgr. Eva Kolesová

Klinický logoped s 12 letou praxí

  • Zkušenosti s logopedickou diagnostikou a terapií vad řeči u dětí a dospělých
  • Zakladatelka logopedické poradny a online poradny Logopedonline
  • Lektorka logopedických seminářů pro rodiče, pedagogické pracovníky a lékaře

Reference

Kurz je podnětný v tom, že máte možnost ověřit si své logo počínání se zkušenou logopedkou. Popřípadě se dotazovat na konkrétní problémy. Obohacuje též svými nápady. Je to super, protože většina logopedů si své počínání ráda nechává pro sebe. Děkuji a doporučuji všem, kteří se o logopedii, konkrétně nápravu hlásek zajímají. Miroslava Holá
Miroslava Holá, Mgr.
Byl to již můj třetí kurz a vždy jsem velice spokojená. Hezký den. Ivana Andresová.
Ivana Andresová, Mgr. Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod, Smetanova 745, 58301 Chotěboř
Velmi přínosné, děkuji.
Mgr. Hana Michová Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
Webinář bych rozhodně doporučila. Zúčastnila jsem se i webináře na sykavky a díky němu se mi u syna podařil větší pokrok a větší zaujetí pro nácvik Č. Věřím, že i s těmito hláskami více uspějeme. Paní lektorka velmi příjemná, mnoho námětu na práci, velmi pěkně vysvětlila. Mohu opravdu doporučit.
Bc. Zuzana Němcová
Dobrý den, za mou osobu mohu říci, že semináře paní Kolesové splňují má očekávání. Oceňuji prolnutí teorie s příklady z praxe a praktickými ukázkami vůbec - cvičení s jazýčkem, ..., pomůcky, ... Těším se na další websetkání ;-) P. Hasprová
Pavla Hasprová Mateřská škola Velké Březno, Alej sportovců 286, okres Ústí nad Labem
Webinář byl pro mě přínosem. Líbily se mi praktické ukázky řeči narušených sykavek i ukázané materiály. Uvítala bych praktické webináře na další hlásky a webinář věnovaný logopedické diagnostice, včetně materiálů.
Lucie Štrbová
Kurz mě velmi potěšil, naplnil a má očekávání. Paní lektorka má očekávání také naplnila, dozvěděla jsem se hodně o této problematice, dokonce i víc než od logopedky svého syna. Proto velmi děkuji a určitě to nebyl poslední můj webinář.
Bc. Zuzana Němcová
Moc přínosné školení. Škoda, že jsem se podobného semináře nezúčastnila před dvěma roky. Paní lektorku mohu jen doporučit.Děkuji.
Markéta Kolocová Marketa Kolocova
Díky webináři jsem si mnoho věcí ohledně vyvozování sykavek ujasnila. Vše bylo srozumitelně vysvětleno, paní Mgr. Kolesová obratem reagovala na naše dotazy. Všem mohu tuto formu vzdělání doporučit.
Martina Roflíková, Mgr. Mateřská škola LAUDOVA se speciálními třídami, Praha 6 - Řepy, Laudova 3/1030
S webinářem jsem velmi spokojená, paní lektorka byla moc milá. Informace byly ucelené a srozumitelně podané. V mém případě byla nejvíce užitečná informace o dodržování forem a hlavně posloupnosti při vyvození a upevnění hlásek. Ráda bych se ještě zúčastnila webináře o vývojové dysfázii. Velmi děkuji za vaši práci a přeji další spokojené "žáky".
Mgr. Zuzana Doubravová Základní škola a mateřská škola Oskava, příspěvková organizace
Seminář se mi moc líbil. Paní Kolesová je doopravdy specialista na svém místě. Spousty užitečných rad. Uvítala jsem mnoho znalostí z praxe, s kterými jsem se i já ztotožňovala. Super a těším se na další seminář.
Andrea Kudrnová Základní škola a Mateřská škola Tábor, Helsinská 2732
Výborné, moc se mi líbilo. Objednám webinář opět a doporučím lidem.
Mgr. Lenka Pánková ZŠ A MŠ PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ
Děkuji za seminář na toto téma. Seminář bych určitě doporučila kolegyním v MŠ a všem rodičům, kteří mají dítě s opožděným vývojem řeči. Učím v 1. třídě ZŠ a ujistila jsem se, že práce s těmito dětmi musí začít daleko dříve. Mnohé z doporučených činností můžeme využít i v 1. třídě. Uvítala bych seminář zaměřený přímo na výuku dětí s dysfázií v 1. třídě běžné ZŠ. Kurz pod vedením Mgr. Evy Kolesové hodnotím velmi kladně.
Jana Vodseďálková, Mgr. Základní škola Vysoké nad Jizerou, příspěvková organizace
Webinář byl zajímavý, hodně věcí jsem si potvrdila, že je správné s dětmi dělat, - ve školce se může procvičovat motorika se všemi dětmi, nejen s dětmi s vývojovou dysfázií, - líbil se mi konkrétní příklad, jak naučit děti určovat první-poslední - paní lektorka byla příjemná, její povídání mělo "šťávu"-jak se říká (bez protahování a opakování slov)
Iva Nováková, Bc. Mateřská škola Návojná, okres Zlín, p.o.
S webinářem jsem byla velmi spokojená a za pouhou hodinu jsem získala mnoho informací a materiálu.Všem doporučuji.
Marcela Andrašková Mateřská škola Šluknovská
Dobrý den, lektorka byla výborně připravena,jsem nadšená. Děkuji Handlová
Handlová Marcela Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou,
Lektorka velmi názorně převáděla správné postavení jazyka a dávala tipy na vhodné obrázky na procvičení písmenek v jednotlivých slovech. Jako vždy byla lekce velmi přínosná a zajímavá.
Jana Dietrichová, JUDr. Jana Dietrichová
Jsem ředitelka na dvoutřídní mateřské škole s více jak 35 letou praxí a logopedickou prevenci provádím 30 let. Přesto jsem byla seminářem nadšená a velmi mě pomohl. Semináře v podobě webinářů z domova jsou pro nás novinkou, dosud jsme je nevyužívali a nutno říci, že po této zkušenosti svým kolegyním vřele doporučím. Velkým přínosem by byla i možnost nabídnout účast rodičům dětí z MŠ, s kterými spolupracuji právě v oblasti správné výslovnosti před vstupem do školy. Lze jim takovouto nabídku předat, pokud by tento seminář byl opakován? Vedle úspory času a cestovného si velmi cením odbornosti lektorky a úrovně připraveného webináře. Děkuji. Dana Šmídová
Dana Šmídová Mateřská škola Bohumilice
Lektorka vše velmi pečlivě vysvětlila a názorně předvedla, podala inspirující výklad, jak hlásky s dítětem začít vyvozovat, upozornila, na co dát pozor. Kurz se mi moc líbil a určitě z informací budu čerpat. Pro mou práci byl velikým přínosem. Děkuji.
Alena Toupalová, DiS. Mateřská škola Bubeníčkova
Dobrý den,se seminářem jsem byla spokojená, načerpala jsem novou inspiraci, kterou využiji v Mš v logohrátkách.Po shlédnutí jsem se objednala na další seminář na,,Jak správně cvičit hlásky L R Ř . Andrašková
Marcela Andrašková Mateřská škola Šluknovská
Webinář bych určitě doporučila. Dozvěděla jsem se praktické věci i utvrdila v tom, že spoustu věcí dělám s dětmi správně. Děkuji!
Iveta H.
Moc děkuji za krásný webinář. Byl zaměřen na praktickou stránku.- procvičení uvedených hlásek. Lektorka vše srozumitelně vysvětlovala a výklad byl doplněn i názornými obrázky. Na závěr lektorka trpělivě zodpovídala dotazy účastníků. Moc krásný webinář. Jana Dietrichová
Jana Dietrichová JUDr. ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
Zajímavý kurz, milá lektorka, líbilo se mi, že vše pečlivě vysvětlila, použila ukázky a konkrétní příklady. Určitě informace využiju v práci v mateřské školce.
Alena Toupalová, DiS. Mateřská škola Bubeníčkova
jako vždy úžasné, doporučuji!
Miroslava Cásková, Mgr.
S kurzem jsem spokojena, výklad je srozumitelný. Líbí se mi možnost dotazů na závěr. Děkuji Kekarová Jolana
Jolana Keharová Mateřská škola Na Pohoří Zruč nad Sázavou
Semináře s paní Mgr. Kolesovou stojí za to vidět a slyšet. Jsou to velmi užitečné informace z praxe podané příjemnou a milou formou.
Mgr. Hana Zahnová MŠ Slovíčko Varnsdorf
Byla jsem s webinářem nadmíru spokojena. Praktický zaměřený webinář je skvělý nápad. Jsem přihlášená již na další a doufám, že takových webinářů bude víc. Lektorka je úžasná a zapálená. Dalo mi to hodně a udržuje mě to i při rodičovské stále v obraze.
Hana Pichlová, Mgr.
Opět velmi přínosné, konkrétní, stručné, jasné. Prostě SUPER!!! Děkuji
Milada Flíčková Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník
Webinář se mi velice líbil, díky své praktičnosti. Lektorka byla dobře slyšet a mluvila k věci. Děkuji
Kateřina Tomešová Mateřská škola, Převýšov
Dobrý den, seminář/webinář je určitě praktický pomocník pro dospělé, pedagogy řečové výchovy, logopedy začátečníky a pro ty, kteří pracují s dětmi s řečovými problémy,a kteří mají urřité základní znalosti z oboru logopedie. Pomocí webináře mohou rozvíjet své znalosti a uplatňovat je v praxi. Lektorka je milá a fundovaná. Pro mě je to super kontakt, jak si ověřovat a rozvíjet svoje znalosti a zkušenosti. Jsou vybrány klíčové, nejčastější problémy z oblati dyslálie a to je fajn. Hodnotím 1 .
Miroslava Holá SOŠ Liberec
webinář se mi moc líbil,pani Eva mluvila srozumitelně,má příjemný hlas,hezky se jí poslouchalo... praktická cvičení byli super... určitě doporučiji... zkušenost z webinářem jsem měla poprvé a milemě překvapil... děkuji
Kristyna Hejlová
Webinář jsem vyzkoušela poprvé a je to opravdu super! Bez cestování, za málo peněz a v klidu u čajíčku se dozvím, nebo si oživím informace, které potřebuji ke své práci. Doporučím kolegyním a hlásím se na další. Moc děkuji i paní lektorce - vše konkrétně a názorně tak jak je to nejlepší. Teorii známe, ale vidět cviky naživo je daleko přínosnější.
Milada Flíčková Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník
Seminář byl skvělý, paní lektorka uváděla různá praktická cvičení, např. artikulační cvičení (jak s dětmi posilovat jazyk, svaly tváře), dechová cvičení, naznačila vyvozování některých hlásek, doporučila různé logopedické pomůcky...webinář byl velmi přínosný.
Mgr. Erika Martynková
Seminář byl dobře formulovaný a jasně se zaobíral daným tématem. Byla jsem spokojena...všechny mé otázky byli zotpovězeny behem výkladu. Děkuji
Jana Jedličková Mateřská škola Česká Třebová, U Stadionu
Dobrý den, pěkně zpracované, nejlepší pro mě bylo závěrečné dotazování, paní lektorka příjemná. Špatný byl pouze přenos zvuku, asi lepší mikrofon příště pro lektorku. Děkuji Kubešová
Diana Kubešová Mateřská škola Česká Třebová, U Stadionu
Seminář mi přinesl nové informace,které využiji při své práci.Paní lektorka byla příjemná,mluvila klidně a odpovídala na všechny dotazy s přehledem.Mnohokrát děkuji. Černá
Oldřiška Černá
Seminář obsahoval základní informace. Paní lektorka byla milá, mluvila jasně a věcně. Děkuji.
Mgr. Jiřina Zumrová Mateřská škola Český Brod, Kollárova 71, okres Kolín
Webinář se mi líbil, dozvěděla jsem se informace, které jsem chtěla. Lektorka byla velmi příjemná. Mohu hodnotit pouze kladně. Děkuji
Alena Kucíková Bc. 57. mateřská škola Plzeň, Nad Dalmatinkou 1, příspěvková organizace
Moc děkuji.
Martina Rumlová
Děkuji za možnost tohoto způsobu sebevzdělávání hlavně proto, že v současné době nemohu navštěvovat celodenní semináře. Zvolila jsem logopedii, které se věnuji jako log. asistentka v MŠ přes 20 let .Považuji za nutné si stále oživovat znalosti, doplňovat nové poznatky a potvrdit si správnost či nesprávnost svého postupu. Webinář v tomto splnil moje očekávání. Využila jsem možnost porady s p.lektorkou a těším se že ještě využiji. Paní lektorka je velice příjemná a oceňuji, že umí předávat své zkušenosti z praxe odborně a zároveň srozumitelně, milým způsobem. Často se na seminářích setkávám s přednášením teorie, kterou si mohu najít v literatuře. Těším se na další webináře, tak jak je naplánováno.Jsem ráda, že další témata navazují, že je tu posloupnost. Často se setkávám v praxi s tím, že se prevence přehlíží a rovnou se zařazuje náprava. Takto je možné oslovit více povolaných, aby si to ujasnily. Jsem v tomto způsobu vzdělávání "začátečník" a prozatím mám z čeho vybírat, ale protože se stále více setkávám s vývojovou dysfázií a také s diagnostikovaným autismem, uvítala bych v budoucnu tato témata. Přeji krásný den K.Pospíchalová
Květa Pospíchalová Mateřská škola Český Brod, Kollárova 71, okres Kolín
Seminář byl výstižný a k věci. Nikdy by mě nenapadlo, kolik věcí souvisí s rozvojem řeči.
Lenka Čermáková
Velmi mě zaujaly příklady chování dětí s vývojovou dysfázií. Tímto mi hned napadlo, že konkrétní děti ve školce takto reagují a k tomu byl postup jakým způsobem měnit učení, aby dítě navázalo, pochopilo , taky poznatek o velké trpělivosti a důvěře dítěte.Děkuji, pro mě velmi podnětné.
Eva Matoušková Mateřská škola Dobětice, Ústí nad Labem, Rabasova 3207/45, příspěvková organizace
Dobrý den, jsem spokojená, seminář se mi líbil. Těším se na další. Učím v první třídě a mám děti s logo vadami. Uvítala bych seminář zaměřený na tyto děti, které špatně vyslovují některé hlásky, tím pádem i špatně čtou i píší. Jak jim mohu pomoci se čtením a psaním, jak tyto děti hodnotit apod. Zdravím a přeji pěkný den, Vrobelová
Kateřina Vrobelová, Mgr.
Seminář se mi moc líbil. Zúčastnila jsem se podruhé a lektorka je příjemná, energická a mluví ze své praxe. Tento způsob seminářů mě moc vyhovuje. Určitě se zase nějakého semináře zúčastním. Patzeltová
Iveta Patzeltová Mateřská škola, Trutnov
Moje první zkušenost s webinářem a jsem opravdu mile překvapena. Je skvělé, že je možné pokládat přednášejícím dotazy v přímém čase, navíc nemusí člověk nikam složitě osobně jezdit. opravdu skvělý nápad, jak lidem zpřístupnit kurzy z pohodlí jejich domova. Ráda se zúčastním i nějakých dalších témat.
Tereza Vrbatová, Bc. raná péče KRŮČEK, Správa zdravotních a sociálních služeb Cheb, p. o.
Obohacující kurz. Děkuji
Renata Míková Mgr. Renata Míková MGR.
Kurz i lektora hodnotím kladně,moc se mi to líbilo, určitě se přihlásím na další kurz.
Amálie Jandová
Přínosný seminář, za mě veliké doporučení. Byly v něm hodnotné informace. Hodně mi pomohli rady, jak s dítětem pracovat. Čemu bych vytkla výtku je, že se mi párkrát seminář kousnul na cca 1-2 minuty.
Kateřina Daneková
Se seminářem jsem byla spokojena. Možná bych uvítala nějaké příklady z praxe. Jinak doporučuji :)
Iveta Štětková Mateřská škola Dobětice, Ústí nad Labem, Rabasova 3207/45, příspěvková organizace
Já jsem velice spokojená. Na co jsem potřebovala, p. lektorka mi odpověděla.
Ivana Andresová Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod
Ivana Andresová Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod

Semináře lektora

Logoped + preventista + asistent aneb Vzájemná spolupráce v praxi

Včasný záchyt dětí s vadami řeči

Logopedická prevence dyslálie (patlavosti) – praktická cvičení

Logopedická prevence opožděného vývoje řeči a vývojové dysfázie – praktická cvičení

Logopedická prevence vad řeči I - Logoped + preventista + asistent aneb Vzájemná spolupráce v praxi

Logopedická prevence vad řeči II - Logopedická prevence dyslálie (patlavosti) – praktická cvičení

Logopedická prevence vad řeči III - Logopedická prevence opožděného vývoje řeči a vývojové dysfázie – praktická cvičení

Logoped + preventista + asistent aneb Vzájemná spolupráce v praxi

Logopedická prevence dyslálie (patlavosti) – praktická cvičení

Logopedická prevence opožděného vývoje řeči a vývojové dysfázie – praktická cvičení

Včasný záchyt dětí s vadami řeči

Logopedická prevence opožděného vývoje řeči a vývojové dysfázie – praktická cvičení

Logopedická prevence opožděného vývoje řeči a vývojové dysfázie – praktická cvičení

Včasný záchyt dětí s vadami řeči

Vady řeči v předškolním věku

Logopedická prevence dyslálie (patlavosti) – praktická cvičení

Dyslálie - Jak správně cvičit hlásky CSZ, ČŠŽ

Dyslálie - Jak správně cvičit hlásky L, R, Ř

Logopedická prevence opožděného vývoje řeči a vývojové dysfázie – praktická cvičení

Jak v MŠ přistupovat k dítěti s Vývojovou dysfázií

Dyslálie - Jak správně cvičit hlásky CSZ, ČŠŽ

Dyslálie - Jak správně cvičit hlásky L, R, Ř

Dyslálie - Jak správně cvičit hlásky CSZ, ČŠŽ

Dyslálie - jak správně cvičit L, R, Ř

Logopedická prevence dyslálie (patlavosti) – praktická cvičení

©2015 Životní vzdělávání z.s.