Mgr. Lenka Polášková

Lektorka webinářů

  • Více než 15 let pedagogické a lektorské praxe.

  • V minulosti spolupracovala například s Českou školní inspekcí, jako expertní posuzovatelka, přizvaná osoba pro inspekční činnost ve školách, nebo s Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.
  • Dlouhodobě se specializuje na oblast výkladu školského zákona a souvisejících, právních předpisů a oblast managementu mateřských škol a dokumentace.
  • Je držitelkou mezinárodního ocenění eTwinning label, za projekt "Moje město, moje škola" a autorkou řady odborných publikací pro pedagogické pracovníky. 
  • V roce 2020 úspěšně zakončila magisterské studium, v rámci kterého se specializovala na oblast propagace segmentu školství.

Reference

"Děkuji za tento webinář se spoustou užitečných informací."
účastník webináře
"Děkuji za webinář, byl opravdu poučný."
Dana Nováková
"Děkuji, bylo to zajímavé a přínosné téma."
Karolína Mrázková
"Velmi děkuji za seminář, informace byly velmi přínosné. Je pravda, že na VŠ je jen samá teorie a praktické zkušenosti nám nikdo nesděluje."
Lenka Kölblová
"Mockrát děkuji, bylo to opravdu super."
Anna Posádová
"Velmi přínosné, lektorka uváděla příklady z praxe."
účastník webináře
"Paní lektorka má výborné znalosti, je vidět, že hlavně z praxe a to je fajn... děkuji za vše."
Kamila Hypšová
"S průběhem webináře jsem byla velmi spokojená. Pí. lektorka měla velmi příjemný hlas, věděla o čem mluví. Byla jsem nad míru spokojená. Již jsem jich několik shlédla a musím říct, že tento byl super."
Lada Hanáková
"Moc děkuji, bylo to pěkné a velice přínosné."
Lucie Kudrnová
"Moc Vám děkuji, bylo to pro mě velmi přínosné."
Michaela Springsová
"Děkuji za vše, webinář byl výborný, paní lektorka super. Byla to moje první zkušenost s webinářem a jsem za ni moc ráda. Mějte se hezky, těším se na další spolupráci."
Marcela Hlobilová
"Moc děkuji, přesvědčila jsem se, že většina mých postupů je podle vašich rad správná. Ještě doporučím Váš seminář i jedné z maminek. :-) Moc příjemný a užitečný webinář!"
Kateřina Bakešová
"Děkuji Vám za zaslání zajímavých materiálů k semináři Asistent pedagoga. Zvláště bych ale chtěla poděkovat za kvalitní, obsažný, přehledně a precizně zpracovaný a profesionálně přednesený seminář paní Lenky Poláškové."
PhDr. Jana Stielová
"Děkuji za přínosný webinář a přeji hezké a dlouhé prázdniny."
Miroslava Bodláková
"Děkuji, krásně se to poslouchalo. Kéž by to mohli slyšet i rodiče žáků."
Soňa Pokorná
"Moc děkuji za přínosný webinář."
Monika Obrová
"Bylo to skvělé, moc děkuji."
Iveta Futerová
Dobrý den, tento webinář mi nepřinesl nic nového, ale zřejmě byl pro jinou cílovou skupinu. Přesto mám webináře ráda a těším se na další.
Jana Dítětová, Mgr. Základní škola
Některé inofrmace jsem věděla, chtěla jsem se ujistit, jak to je a jak to bude v následujícím období z hlediska inkluze a AP. Člověk si musí neustále některé informace ověřovat na několika nezávislých místech.
Radka Zdražilová, Ing. Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
Kurz se mi moc líbil, přihlásila jsem se proto na druhou část.
Soňa Podsedníková, Soukromá MŠ - TIELC Prague (MŠ Florentinum)
Paní lektorka mluvila jasně a k věci. Dozvěděla jsem se spoustu užitečných a nových informací. Děkuji a těším se na pokračování. Zřídit webinář byl skvělý nápad. Děkuji.
Michala Perská MŠ Dolní Ředice
Seminář se týkal častého tématu, kterým se současní učitelé zabývají. Uvítala bych ukázku modelových rozhovorů s problémovými rodiči.
Jana Dietrichová, JUDr. ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
Webinář se mi velice líbil. Škoda, že vypadlo spojení právě v době "ALE" , kde následovaly rady, jak mluvit s rodiči. Určitě bych přivítala obdobný webinář ještě uspořádat, hlavně ty příklady. Velice děkuji oběma vedoucím webináře a zejména paní Poláškové.
Hana Sedláková, Mgr. Mateřská škola Velká Bíteš, Masarykovo náměstí 86, příspěvková organizace
Kurz byl velmi zajímavý a naučný, mohl být delší , aby se dalo vysvětlit více věcí. Paní lektorka je velmi příjemná a vede monolog zabávným stylem, takže mě neustále připoutávala k obrazovce. Webinář mě velmi bavil a byla jsem naprosto spokojená.
Andrea Gössnitzerová Mateřská škola Staré Sedlo, okres Sokolov
Kurzy Bc. Poláškové doporučuji.
Natália Sommer
Ano, je důležité vědět, kde najdeme popis práce asistenta i chůvy, ale očekávala jsem konkrétnější popis, jaké činnosti můžu zadat asistentovi, konkrétní činnosti a situace, a pak i to finanční ohodnocení, jak správně zařadit a vysvětlení proč. Je to pro nás nová pozice a dosud jsme si musely jako učitelky poradit a zvládnout všechno samy, zvláště na jednotřídce. Lektorka má skvělý přehled. Děkuji.
Iva Nováková, Bc. Mateřská škola Návojná, okres Zlín, příspěvková organizace
Webinář se mi líbil. Bylo ale málo času na to, aby byly zodpovězeny všechny otázky ohledně asistenta pedagoga.
Jana Kubešová MŠ Čestice
Webinář byl zajímavý a přínosný.
Jana Wiesnerová, Mgr. Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice - příspěvková organizace
Byl to můj první webinář a líbil se mi, bylo to inspirující, podnětné. Ale zmátlo mě, že obsahem bylo i téma učitelský stres a syndrom vyhoření. Jelikož každé téma samo o sobě je hodně obsáhlé a webinář trval pouze 60 minut, ocenila bych zaměření pouze na jedno téma. Pání Polášková byla velmi příjemná a věcná přednášející.
Michaela Němcová
Dobrý večer, přednáška Bc. L. Poláškové se mi líbila. Jen považuji za nedostatečné zaslání materiálů z webináře. Na jednu stranu chápu rozhodnutí pí Poláškové, na druhou stranu mi materiály chybět budou. Ráda se vracím k určitým bodům, které mi slouží k osvěžení paměti. Škoda. Na další přihlášku pí Poláškové jsem přihlášená na středu 10.01.2018, moc se těším, ale asi budu opět zklamaná ze zaslaného materiálu. Výtisk z novin, z roku 2015 pro mne není dostačující. Jinak nemám co vytknout a semináře Bc. Poláškové doporučuji. S pozdravem Natália Sommer
Natália Sommer
Dobrý den, webinář byl pro mě velmi výstižný, paní lektorku bych ráda pochválila.
Jana Bortlová, Bc. Mateřská škola Sluníčko Šumperk, Evaldova 25, příspěvková organizace
Dobrý večer, na daný seminář jsem se moc těšila a doufala jsem, že mi pomůže řešit naši situaci s šesti dvouletými dětmi v heterogenní třídě. Ujistila jsem se, že vše organizujeme a děláme podle našich možností v podstatě v souladu s tím, co říkala paní lektorka. Je to sice velice náročné a vyčerpávající, ale bohužel se s tímto problémem zřejmě potýkáme všechny. Moc děkuji za zaslané materiály, jsou poučné. Vaše webináře navštěvuji již delší dobu a velice mi vyhovují. Vždy si z Vaší nabídky dokážu vybrat a určitě se zase na nějaký přihlásím. Paní lektorka byla velice milá, upřímná, strávila jsem u pc příjemnou hodinu. Přeji Vám hezké vánoce, šťastný nový rok, hodně sil a vytrvalosti. Šeráková Eva
Eva Šeráková ZŠ a MŠ Budkov
Webinář byl pro mne přínosný. Dozvedela jsem se informace, které běžně ucitelky nevědí. Děkuji rozhodně bych ho doporučila ucitelkam i reditelkam nejen státních školek ale i soukromých v rejstříku. Ještě jednou díky.
Ludmila Kovářová Mateřská škola DOMINO s.r.o.
Seminář byl velmi příjemný, poučný, věcný a praktický. Klidně by mohl být delší :-) Ještě jednou děkuji.
Mgr. Marta Šišláková Mateřská škola Bohumilice
Škoda, že na téma bylo málo času. Je dobré, že paní Polášková na sebe nechala kontakt s přislíbenou případnou další pomocí.
Bc. Hana Nováková Mateřská škola Dačice
Dobrý den. Webinář byl poučný. Dozvědělajsem se užitečné i praktické rady i pro mě nové věci. Děkuji
Jana Jedličková Mateřská škola Česká Třebová, U Stadionu
Lektorka je příjemná, i do velmi krátkého formátu přednášky dokázala vměstnat vše důležité. Děkuji a těším se na příště.
Dana Kousalová, Mgr. Mateřská škola, Hostěnice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace
Bylo to velmi zajímavé a přínosné. Děkuji.
Mgr. Lenka Jedličková Základní škola a mateřská škola Načeradec, příspěvková organizace
Seminář se mi líbil, děkuji za přínosné, užitečné a v praxi hojně využitelné materiály.
Veronika, Musilová, Mgr. Mateřská škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
Dobry den, lektorka nám řekla hodně zajímavých věci, výborné jsou odkazy. Jen ten čas mi přijde velmi krátký, přidala bych ještě aspoň 30 minut.
Lucie Strnadelová Mgr. Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno
Moc děkuji za tyto webináře, je to super nemuset nikam jezdit a dozvídat se spoustu užitečných informací z pohodlí domova. Lektorka vše podala jasně, srozumitelně. Prosím o další nabídku webinářů. Šimonová
Bohumila Šimonová, Bc. Mateřská škola Studánka Jablonné v Podještědí
Seminář byl zajímavý. Určitě poznatky využiji v praxi. Mohu doporučit.
Růžena Horáčková Mateřská škola Krupá, okres Rakovník
Hodnotím velice kladně. Stručné a jasné informace. Oceňuji i přiložený materiál, který určitě využiji. Webinář byl velice přínosný.
Michaela Musilová ZŠ a MŠ DUB NAD MORAVOU
Dobrý den, děkuji za tento webinář, pro mě nová zkušenost s jiným typem školení. Oceňuji stručné a jasné informace a hlavně vzor plánu vyplněného i prázdného. Toto téma je hodně diskutabilní v současném vzdělávání a souhlasím s názorem lektorky, že pokud se budou do školek díky změnám zákonů dávat děti se speciálně vzdělávacími potřebami, děti dvouleté, nebude mít učitelka čas a hlavně energii děti s takhle různými potřebami kvalitně vzdělávat a to že nás svět chválil za předškolní vzdělávání se těmito přístupy znehodnotí, protože takhle náročnou práci nebude chtít nikdo dělat. A nezmění to ani asistenti, chůvy nebo vyšší plat. Děkuji předem za další inspirativní webinář. S pozdravem Lucie Kušková
Mgr. Lucie Kušková Mateřská škola Valentýnka Hřebeč
Děkuji za přínosný seminář na aktuální téma.
Pavla Hanková Mateřská škola Vora, příspěvková organizace
Toto téma jsem s povděkem přijala. Právě pro předškoláka s odloženou školní docházkou nyní pedagogický plán sestavujeme. Moc mi to pomohlo.
Veronika Zíková
Webinář se byl pro mě přínosem.
Radka Přibylová Mateřská škola, Školní 1479, Kadaň, příspěvková organizace
Věcný a praktický seminář. Od paní lektorky se člověk doví i další věci, který se týkají naší práce.
Alena Kořínková Mateřská škola Štětí, příspěvková orgamizace
Druhý díl webináře byl pro mě zajímavější a přínosnější než první díl. Děkuji
Jana Urbánková Mateřská škola
Vážená paní Polášková, webinář byl pro mě přínosný, potřebovala jsem si ujasnit některé informace, které mi dosud nebyly zcela jasné.Váš profesionální výklad mi ušetřil spoustu času, který bych musela věnovat studiu předpisů, za což Vám děkuji. Ludmila Hotařová ředitelka MŠ Uherčice
Bc. Ludmila Hotařová MŠ Uherčice
Bc. Ludmila Hotařová MŠ Uherčice

Semináře lektora

Nechutenství a odmítání stravy u dětí ve věku od 3 do 7 let

Metodika výuky Aj - Jak vytvořit Třídní vzdělávací program

Úvod do projektové výuky v mateřské škole

Komunikační strategie s problémovým rodičem

Nadané dítě v mateřské škole

Metodika výuky Aj - Výběr vhodného učebního materiálu

Mateřská škola v praxi - Grantové a projektové výzvy aneb jak si s nimi poradit?

Agresivní a zuřivé dítě

Dítě předškolního věku a školní zralost

Dítě se syndromem hyperaktivity aneb jak se nezbláznit?

Angličtina a dítě raného věku

Vliv traumatu na chování dítěte

Proč se děti chovají problémově?

To dítě je mimořádně nadané!

Komunikace s problémovým rodičem

Metody a formy práce pro děti s SPCH

Moderní mateřská škola - Inovujeme portfolio dítěte aneb první kroky k efektivní dokumentaci

Moderní mateřská škola - Inovujeme portfolio dítěte aneb první kroky k efektivní dokumentaci

Využití aromaterapeutických prostředků u dětí se sydromem hyperaktivity a motorického neklidu

Dítě se specifickou poruchou chování v mateřské škole

Komunikační strategie pedagoga - typologie problémových rodičů

Metodika výchovy a vzdělávání dítěte se specifickými poruchami učení a chování

Specifika výkonu funkce asistenta pedagoga - speciál pro vedoucí pracovníky ve školství

Specifické poruchy učení a výuka cizích jazyků - úvod do problematiky

Komunikační strategie pedagoga - vedení hodnotícího pohovoru se zaměstnancem

©2015 Životní vzdělávání z.s.