Díky webináři se nám změnil život

Jak může obyčejný webinář někomu změnit život?

 

Nedávno k nám přišla zpráva, ze které jsme měli ohromnou radost. Vždy jsme doufali, že naše práce může někomu přinést něco užitečného, a když se to skutečně povede, máme z toho pokaždé upřímnou radost.

Svoji práci každý z našeho týmu dělá hlavně s vírou, že sdílením svých zkušeností a se špetkou porozumění, může někomu pomoci. Pomáhat by se nemělo jen o Vánocích. Ale snad jen pro připomenutí toho, že v naší práci máme pokračovat, i když to někdy pro naši neziskovou organizaci není lehké ustát (oproti státem dotovaným organizacím), přišla tato zpětná vazba právě v předvánočním čase. 

Sdílíme tedy "testování slovních map" a přejeme nejen Tomáši Bednářovi, ale i vám všem, ať nejen v tento čas, najdete ty, které vaše práce bude těšit. 

Dobrý den, před několika měsíci jsem se zůčastnil vašeho webináře na myšlenkové mapy. Od té doby jsem ve spojení s panem Hubatkou a úplně se nám změnil život, protože díky vám jsme se seznámili se spoustou super lidí, kterým se naše práce líbí a pomáhají nám. Tímto vám chci moc poděkovat a požádat, jestli i vy byste nám prosím nepomohli se sdílením naší akce "testování slovních map" více zde. Moc vám děkuji, Tomáš Bednář

Budete-li mít pocit i vy, že s námi můžete něco sdílet a bude-li to pro vás pomocí, dejte nám o sobě vědět!

Tým Životního vzdělávání, z.s.

Silva

Petra

Iva

a lektoři

19. 12. 2016

©2015 Životní vzdělávání z.s.